Projekti

DARBU PROJEKTĀ NOSLĒDZA STUDIJU PROGRAMMAS APROBĀCIJAS EKSPERTI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo
Augstskolas īstenotajā projektā Nr. 8.2.1.0./18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” atskaites periodā darbu beidza četri eksperti, kuri bija iesaistīti profesionālās bakalaura studiju programmas “Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība” vienas no apakšprogrammas “Sporta, veselības un valsts aizsardzības mācības skolotājs” aprobācijas procesā. Eksperti savas kompetences ietvaros sniedza apakšprogrammas vērtējumu par studiju kursu saturu un studiju procesa norisi, tās atbilstību ārējiem/ iekšējiem tiesību aktiem un darba tirgus prasībām, kā arī gatavoja savus priekšlikumiem apakšprogrammas īstenošanas uzlabošanai, tajā skaitā izveidoja metodiskos materiālus. Aprobācijas procesā izstrādāts “LSPA nolikums par studiju darba izstrādāšanu un aizstāvēšanu profesionālā bakalaura studiju programmā.”

Saistībā ar šī projekta ietvaros izstrādāto pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmu (turpmāk – īsā cikla profesionālā augstākā izglītība) “Sporta un izglītības speciālists” augstskola darbojās divos virzos: no vienas puses īstenoja sākotnēji iesniegtās studiju programmas ar 4 apakšprogrammām tiesiskās aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu projekta interešu aizsardzību, no otras puses īstenoja no jauna iesniegtās studiju programmas ar trim apakšprogrammām licencēšanas procesu, lai nodrošinātu studiju procesa nepārtrauktību.

22.augustā augstskolā klātienē ieradās studiju programmas novērtēšanas 3 eksperti un Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (turpmāk LIZDA) pārstāvis, lai novērtētu jaunveidojamās studiju programmas atbilstību ārējiem normatīvajiem aktiem, personāla kvalifikācijas, kā arī studiju, finanšu un materiāltehniskās bāzes atbilstību studiju programmas īstenošanas nosacījumiem, licencējamās studiju programmas saturu un īstenošanas mehānismu, faktisko apstākļu atbilstību iesniegumā un programmas raksturojumā sniegtajām ziņām u.c. jautājumus. Saskaņā ar procedūru speciālistiem mēneša laikā ir jāsagatavo kopīgais ekspertu ziņojums.

Savukārt saistībā ar augstskolas iesniegto sākotnējo studiju programmu ar četrām apakšprogrammām 22.augustā tika saņemts Administratīvās rajona tiesas lēmums ar kuru tika apmierināta LSPA sūdzība un atcelts nodibinājuma “Akadēmiskās informācijas centrs” (turpmāk AIC) Apelācijas komisijas 2023. gada 16.jūnija lēmums un uzdots komisijai mēneša laikā, līdz 2023.gada 21. septembrim, izskatīt augstskolas 2023.gada 15. maijā iesniegto apstrīdēšanas iesniegumu par AIC Studiju kvalitātes komisijas 2023.gada 29.marta lēmumu Nr.2023/09-L.

Atgādināšu, ka augstskola projektu īstenos no 2018.gada 1. oktobra līdz 2023.gada 30.novembrim. Projektā pieejams finansējums 305 561 euro apmērā, no kura 259 726, 85 euro ir ESF finansējums, bet 45 834,15 euro ir valsts līdzfinansējums.

Informāciju sagatavoja:
LSPA projekta koordinatore Iveta Birziņa,   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA studiju prorektori, profesori Andru Fernāti,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

LSPA IESNIEGUSI PIETEIKUMU JAUNĀS DOKTORANTŪRAS STUDIJU PROGRAMMAS LICENCĒŠANAS UZSĀKŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Augstskolas īstenotajā projektā Nr. 8.2.1.0./18/A/020 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma “Sporta zinātne”” atskaites periodā norisinājās saziņa ar atbildīgo iestādi par dokumentāciju, kas iesniegta licencēšanas procesa uzsākšanai.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA IETVAROS AIZSTĀVĒTI 8 PROMOCIJAS DARBI

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Šā gada 30.jūnijā promocijas darba izstrādes līgumi noslēdzas 2 dalībniekiem. Projekta ietvaros šobrīd aizstāvēti 8 promocijas darbi, līdz projekta noslēgumam visi 8 zinātniskā doktora grāda ieguvēji tiks ievēlēti akadēmiskos amatos un/vai pārvēlēti augstākos akadēmiskos amatos. Darbu aizstāvēšana plānota līdz projekta noslēgumam.

Lasīt tālāk...
 

DARBU PROJEKTĀ UZSĀKUŠI APROBĀCIJAS EKSPERTI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Augstskolas īstenotajā projektā Nr. 8.2.1.0./18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” atskaites periodā projekta vadības komanda īstenoja projekta tiesību aizsardzības pasākumus, kā arī profesionālās bakalaura studiju programmas “Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība” vienā no apakšprogrammām “Sporta, veselības un valsts aizsardzības mācības skolotājs” aprobācijas procesā piesaistīja četrus ekspertus, kas vērtēs studiju programmas saturu un sniegs savus priekšlikumus par tā pilnveidi.

Lasīt tālāk...
 

AKTUALIZĒTA UZ LICENCĒŠANU IESNIEDZAMĀ INFORMĀCIJA NO SADARBĪBAS PARTNERIEM

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Augstskolas īstenotajā projektā Nr. 8.2.1.0./18/A/020 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma “Sporta zinātne”” atskaites periodā turpināja iegūt nepieciešamo informāciju dokumentācijas sagatavošanai un pilnveidei, lai to iesniegtu licencēšanas procesa uzsākšanai un pārrunātas projekta publicitātes aktivitātes.

Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 14

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv