Projekti

SPĪTĒJOT “COVID-19” PANDĒMIJAI, STARPTAUTISKĀS DOKTORA STUDIJU PROGRAMMAS «SPORTA ZINĀTNE» EKSPERTI TURPINA DARBU

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Spītējot “Covid-19” pandēmijai un ar to saistītajai ārkārtas situācijai pasaulē, arī 2020. gada otrajā ceturksnī darbs pie Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstītā projekta  "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" turpinās. Projektā iesaistītie eksperti, izmantojot digitālo “Skype” platformu, regulāri tiekas attālinātās videosapulcēs, lai strādātu pie programmas apraksta noslēguma posma.

Lasīt tālāk...
 

IZM PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS JAUNVEIDES KONSULTATĪVAJAI PADOMEI IESNIEGTAS 2 JAUNAS LSPA PEDAGOGU STUDIJU PROGRAMMAS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 2020. gada maijā iesniegusi Izglītības un zinātnes ministrijas Pedagogu izglītības jaunveides konsultatīvajai padomei divas pedagogu studiju programmas licencēšanas procesa uzsākšanai. Padome vērtēs jauno studiju programmu saturu un tā atbilstību Latvijā īstenotajām pārmaiņām izglītības sistēmā.

Lasīt tālāk...
 

VEIKTI PROJEKTA LĪGUMA GROZĪJUMI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Lai precizētu kopējo pieejamo finansējumu projektā “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr. 8.2.2.0/18/I/006), izdarīti būtiski projekta  līguma grozījumi. Izmaiņas veiktas, lai no dažādiem atbalsta pasākumiem pāri palikušos līdzekļus novirzītu juridiskā ārpakalpojuma iepirkumam un paplašinātu finansējuma saņēmēja pienākumu apjomu saistībā ar atskaitīšanos par atbalsta pasākumu saņēmušajiem dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

RĪGAS PILSĒTAS BŪVVALDE EKSPLUATĀCIJAI PIEŅĒMUSI LSPA RENOVĒTO ĒKU

Drukāt

STEM logo 2

2020. gada 29. aprīlī Rīgas pilsētas būvvalde ekspluatācijā pieņēmusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) renovēto ēku, Rīgā Brīvības gatvē 333, apliecinot būvdarbu atbilstību normatīvo aktu prasībām. Līdz ar to LSPA uzsākusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītā projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana ēkā Brīvības gatvē 333, Rīga”, Nr. 4.2.1.2/18/I/008 nodošanu Centrālai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA).

Lasīt tālāk...
 

LSPA SĀKUSI VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA NODOŠANU EKSPLUATĀCIJĀ

Drukāt

STEM logo 2

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Veselības inspekcija devuši pozitīvu slēdzienu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotajam projektam “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013, kura ietvaros norit Veselības aprūpes sportā izpētes centra noslēdzošie darbi, kas saistīti ar projekta administrēšanu un juridisko dokumentu kārtošanu. Šā gada maijā, būvdarbu kontroles ietvaros, plānota arī Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertu klātienes vizīte objektā, lai vērtētu ēkas pārbūves parametrus un sniegtu noslēdzošo atzinumu par objekta drošumu un derīgumu sabiedriskai lietošanai un ekspluatācijai.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 14

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv