Projekti

PROJEKTĀ TIEK VEIKTI SAGATVOŠANĀS DARBI ATBALSTA PASĀKUMU ĪSTENOŠANAI

Drukāt

Augstskolas īstenotā projekta Nr. 8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” ietvaros šajā atskaites periodā tika veikti dažādi organizatoriski darbi, kas liks pamatu atbalsta pasākumu saņemšanai un projektā uzņemto saistību izpildei.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROJEKTA ĪSTENOŠANĀ IESAISTĪTAIS PERSONĀLS IR SOLI TUVĀK REZULTATĪVĀ RĀDĪTĀJA IZPILDEI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpes” jomā” ietvaros atskaites periodā veica darbības, lai sasniegtu projektā izvirzītos mērķus. Īpaši priecīgs notikums ir Alīnas Kurmeļevas zinātniskā grāda iegūšana un kļūšana par pilntiesīgu augstskolas mācībspēku.

Lasīt tālāk...
 

RSU UN LSPA IZSLUDINĀTAJĀ KONKURSĀ DOKTORANTU ATBALSTAM ZINĀTNISKAJĀ UN STUDIJU DARBĀ PIETEIKUŠIES 48 DOKTORANTI. APSTIPRINĀTI 29 PIETEIKUMI

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Aprīļa beigās izsludinātajā konkursā doktorantu pieteikumu atlasei projektā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) saņemts 41 pieteikums. Atbalsta grantiem pieteicās 29 Medicīnas un veselības zinātņu jomā un 12 Sociālo zinātņu jomā studējošie.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SĀKUSI LSPA IZPĒTES CENTRA NODOŠANU CENTRĀLAI FINANŠU UN LĪGUMU AĢENTŪRAI

Drukāt

STEM logo 2

Noslēdzot LSPA “Veselības aprūpes sportā izpētes centrs” izbūvi, labiekārtošanu, pētniecisko iekārtu aparatūras, datortehnikas un inventāra iegādi, kā arī attīstot modernu studiju un zinātniskās izpētes darba vidi, Akadēmija sākusi darbu pie apjomīgā projekta nodošanas darbiem Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTĀ PIEAUG PUBLICITĀTES PASĀKUMU SKAITS PIRMS JAUNĀ STUDIJA GADA UZSĀKŠANAS

Drukāt

Finanšu saņēmējs projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” šajā atskaites periodā veica vairākus pasākumus publicitātes un studējošo uzņemšanas kampaņas īstenošanā.

Lasīt tālāk...
 
6 lapa no 14

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv