Projekti

LSPA IZSLUDINA KONKURSU DOKTORANTU ATBALSTAM ZINĀTNISKI PĒTNIECISKAJĀ UN STUDIJU DARBĀ

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludina konkursu doktorantu pieteikumu atlasei darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektam Nr. 8.2.2.0/20/I/004, “Atbalsts doktorantu iesaistei zinātniski pētnieciskajā un studiju darbā”.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS STARPTAUTISKĀS DOKTORANTŪRAS STUDIJU PROGRAMMAS "SPORTA ZINĀTNE" GATAVOŠANA LICENCĒŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Projekta virzība periodā no 2022.gada aprīļa līdz jūnijam arī  saistīta ar studiju programmas gatavošanu licencēšanai, lai varētu to iesniegt Augstākās izglītības kvalitātes aģentūrā (AIKA), kas ir Akadēmiskās informācijas centra departaments, kura kompetencē ir augstākās izglītības iestāžu, studiju virzienu akreditācijas un studiju programmu licencēšanas organizēšana, kā arī citi ar augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu saistītie uzdevumi. LSPA ir izveidota darba grupa, lai koordinētāk veiktu nepieciešamās darbības un programma pēc iespējas ātri tiktu iesniegta AIKA, jo licence ir priekšnoteikums tam, lai varētu izsludināt uzņemšanu un studiju programmā uzņemt studējošos.

Lasīt tālāk...
 

NOTIEK ĀRVALSTU AKADĒMISKĀ PERSONĀLA PIESAISTE, IR IZSLUDINĀTA VIESPROFESORA ATLASE

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

"Euraxess" portālā (https://euraxess.ec.europa.eu) publicēti sludinājumi ārzemju akadēmiskā personāla piesaitei, kā arī vienai viesprofesora vakancei jau saņemts pieteikums un tas izvērtēts, lai rudenī viesprofesors sāktu darbu Rīgas Stradiņa universitātē (RSU).  Projektā kopumā jau aizstāvēti 2 promocijas darbi, bet vairums vēl turpina promocijas darbu izstrādi un ar tiem saistītos pētniecības darbus. Šī gada augustā tiek plānots vēl viens doktorantu konkurss projektā, piesaitot gan RSU, gan LSPA jaunus darbiniekus. Veikts pirmais paveikto darbu izvērtējums projekta padomē."

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA VADĪBAS UN ĪSTENOŠANAS PERSONĀLS GATAVOJAS AKADĒMISKĀ PERSONĀLA KOMPETENCES PILNVEIDES PASĀKUMU ORGANIZĀCIJAS NOSLĒDZOŠAJAM POSMAM

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo
Augstskolas realizētajā Eiropas Sociālo fondu projektā Nr. 8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (turpmāk - LSPA)” atskaites periodā norisnājās aktīvs darbs pie noslēdzošā specializēto mācību posmu organizācijas, noslēdzās kārtējais profesionalās angļu valodas mācību posms, kā arī akadēmija intensificēja darbu ar vieslektoriem nolūkā paātrināt darbinieku saistību izpildi un promocijas darba izstrādes procesu.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA ĪSTENOŠANA IEGĀJUSI NOSLĒGUMA FĀZĒ

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logoProjekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpe” jomā” ietvaros vadības un īstenošanas personāls šajā atskaites periodā koncentrējās uz svešvalodas kompetences pilnveides mācību tehnisko nodrošināšanu, kā arī organizēja atbalsta pasākumus vieslektores promocijas darba izstrādes procesa sekmēšanai.

Lasīt tālāk...
 
4 lapa no 14

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv