Projekti

AKTĪVI NORIT RENOVĀCIJAS DARBI LSPA GALVENAJĀ ĒKĀ

Drukāt

STEM logo

Līdz pat 10. augustam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenajā ēkā, Brīvības gatvē 333), tiek veikta renovācija. Pilnsabiedrība "VT KUUM", ar kuru parakstīts līgums par renovācijas veikšanu, pārbūvē galvenās ēkas fasādes daļu Brīvības gatves un Lizuma ielas pusē. Šobrīd veikta ēkas pamatu siltināšana, jumta atjaunošana Lizuma ielas pusē, kā arī daļēji uzstādīta saules kolektoru sistēma karstā ūdens iegūšanai.

Lasīt tālāk...
 

JAUNĀ IZPĒTES CENTRA VAJADZĪBĀM LSPA IEGĀDĀSIES APRĪKOJUMA NO DIVIEM UZŅĒMUMIEM

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina darbu pie Veselības aprūpes sportā izpētes centra celtniecības, lai  īstenot Eiropas Savienības fondu finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Šovasar noslēgti divi iekārtu un aparatūras iegādes un uzstādīšanas līgumi iepriekš izsludināto iepirkumu ietvaros. 2019.gada 12.jūnijā LSPA parakstījusi līgumu ar SIA “Elme Meser L” par kriokabīnes un ar to saistīto elementu piegādi un uzstādīšanu 34000 eiro apmērā. Savukārt 30.jūlijā parakstījusi līgumu ar SIA “Arbor Medical Korporācija” par sportistu testēšanas aprīkojuma, rehabilitācijas un sporta medicīnas iekārtu, kā arī medicīniskās iekārtas piegādi un uzstādīšanu 419325 eiro apmērā.

Lasīt tālāk...
 

ŠOVASAR LSPA DOCĒTĀJI PILNVEIDOJUŠI ZINĀŠANAS ANGĻU VALODĀ UN LĪDERĪBĀ

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

LSPA turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā”. Šajā projekta īstenošanas posmā studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” docētāji veica profesionālo pilnveidi divos virzienos – angļu valodā un līderības prasmju apguvē.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORE ANDRA FERNĀTE PIEDALĀS ERASMU+ PROJEKTA “EIROPAS FIZISKO AKTIVITĀŠU UN SPORTA MONITORINGA SISTĒMA” DALĪBNIEKU SANĀKSMĒ

Drukāt

EUPASMOS julijs 2019Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesore Andra Fernāte no 2019. gada 24. jūlija līdz 26. jūlijam piedalījās Erasmus+ sporta programmas sadarbības partnerības projekta “Eiropas fizisko aktivitāšu un sporta monitoringa sistēma” (590662 EUPASMOS, Nr. 2017- 3322/001-001) sanāksmē, kas notika Nīderlandes Nacionālā sabiedrības veselības un vides institūtā (RIVM) Utrehtā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROFESŪRA APMEKLĒ TARTU UNIVERSITĀTES JAUNUZCELTO SPORTA ZINĀTNES UN FIZIOTERAPIJAS INSTITŪTU

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

12.jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesūra apmeklēja Tartu Universitātes jaunuzcelto Sporta zinātnes un fizioterapijas institūtu, lai gūtu jaunu pieredzi un stiprināt sadarbību sporta pedagogu izglītošanas jomā.

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 5

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv