Projekti

PROJEKTA IETVAROS SAGATAVOTĀS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS STUDIJU PROGRAMMAS ATRODAS DAŽĀDĀS LICENCĒŠANAS PROCESA STADIJĀS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Augstskolas īstenotajā projektā Nr.8.2.1.0./18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” atskaites periodā atbildīgajā iestādē sniegti precizējumi, paskaidrojumi un papildu dokumentācija saistībā ar pirmo uz licencēšanu iesniegto studiju programmu, kas tapusi ESF projekta ietvaros, uzņemti novērtēšanas eksperti un sagaidīts ekspertu atzinums. Augstskola precizēja un iesniedza sporta trenera standarta projektu Valsts izglītības satura centrā (VISC), kā arī precizēja un iesniedza Akadēmiskās informācijas centrā (AIC, AIKA) pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmu dokumentāciju.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTĀ NOSLĒDZIES PĒDĒJAIS NO AKADĒMISKĀ PERSONĀLA KOMPETENCES PILNVEIDES PASĀKUMIEM

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Projektā Nr.8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” atskaites periodā noslēdzās pēdējais un apjomīgākais akadēmiskā personāla kompetences pilnveides pasākums - svešvalodas apguve, tika sakārtota projekta lietvedība, kā arī norisinājās viena no vieslektora promocijas darba aizstāvēšana.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒDZIES PĒDĒJAIS NO AKADĒMISKĀ PERSONĀLA KOMPETENCES PILNVEIDES PASĀKUMIEM PROJEKTĀ

Drukāt

Atskaites periodā projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpes” jomā” vadības un īstenošanas personāls organizēja profesionālās angļu valodas pēdējo mācību ciklu un docētāju noslēguma pārbaudījumus, kā arī turpināja sniegt atbalsta pasākumus vieslektores promocijas darba izstrādes procesa sekmēšanai un kārtoja projekta lietvedību, kā arī īstenoja saziņu ar akadēmisko personālu par saistību izpildi projektā.

Lasīt tālāk...
 

STARPTAUTISKĀS DOKTORANTŪRAS STUDIJU PROGRAMMAS “SPORTA ZINĀTNE” VIRZĪBA LICENCES SAŅEMŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

No 2022.gada jūlija līdz septembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) atbildīgās personas, izanalizējot īstenojamo projektu progresu,  veikušas  izmaiņas darba organizācijā. LSPA piesaistījusi cilvēkresursus projektu īstenošanā, lai paātrinātu jauno programmu, tai skaitā šajā projektā izstrādātās starptautiskās doktorantūras  programmas „Sporta zinātne” dokumentu paketes iesniegšanu atbildīgajā iestādē, studiju programmu licences saņemšanai. 

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS DARBS PIE 8.2.1. SAM PIRMĀS KĀRTAS PROJEKTĀ IZSTRĀDĀTO STUDIJU PROGRAMMU SAGATAVOŠANAS LICENČU SAŅEMŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Augstskolas īstenotajā projektā Nr. 8.2.1.0./18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” atskaites periodā atbildīgajā iestādē uz licencēšanu iesniegta viena no jaunajām pedagogu sagatavošanas studiju programmām, kā arī tiek papildināta un precizēta otra projekta ietvaros izstrādātā studiju programmas dokumentācija.

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 14

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv