Projekti

NOSLĒDZIES EKSPERTU DARBS PIE JAUNO STUDIJU PROGRAMMU SĀKOTNĒJĀS IZSTRĀDES

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Noslēdzies ekspertu darbs pie jauno studiju programmu sākotnējās izstrādes Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas īstenotajā projektā Nr.8.2.1.0/18/I/006 „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošana”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA TURPINA ĀRVALSTU DOCĒTĀJU PIESAISTI UN AKADĒMISKĀ PERSONĀLA ANGĻU VALODAS APGUVI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Sākoties jaunajam studiju gadam, Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros, akadēmiskajam darbam LSPA Sporta spēļu katedrā piesaistīts Lietuvas Sporta universitātes pasniedzējs Kestutis Matulaitis, kurš ir arī profesionāls basketbola treneris, kā arī Lietuvas Basketbola treneru asociācijas biedrs un FIBA tiesnesis.

Lasīt tālāk...
 

VARŠAVĀ NOTIKUSI JAUNVEIDOJAMĀS DOKTORA PROGRAMMAS «SPORTA ZINĀTNE» EKSPERTU TIKŠANĀS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

2019. gada 30. septembrī Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātē (Polija) notika Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstītā projekta Nr.8.2.1.0/18/A/020 "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" ekspertu tikšanās, lai vienotos par jaunās doktorantūras programmas izveides kritērijiem un turpmākajiem programmas izstrādes uzdevumiem.

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU VIRZIENAM “VESELĪBAS APRŪPE” PIESAISTĪTI JAUNI DOCĒTĀJI

Drukāt

 

Eiropas Socialais fonds

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina sekmīgi īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “LSPA akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpes” jomā”. Šā gada jūnijā un augustā studiju virziena “Veselības aprūpe” seši pasniedzēji piedalījušies līderības mācībās, lai apgūtu līdera komunikācijas pamatinstrumentus, pētītu sava kā līdera psiholoģisko tipu un vērtētu līdera personības attīstību, kā arī analizētu citus līdera resursus. No septembra LSPA turpinās arī profesionālās angļu valodas apguve un svešvalodas prasmju pilnveide. 

Lasīt tālāk...
 

AKTĪVI NORIT RENOVĀCIJAS DARBI LSPA GALVENAJĀ ĒKĀ

Drukāt

STEM logo

Līdz pat 10. augustam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenajā ēkā, Brīvības gatvē 333), tiek veikta renovācija. Pilnsabiedrība "VT KUUM", ar kuru parakstīts līgums par renovācijas veikšanu, pārbūvē galvenās ēkas fasādes daļu Brīvības gatves un Lizuma ielas pusē. Šobrīd veikta ēkas pamatu siltināšana, jumta atjaunošana Lizuma ielas pusē, kā arī daļēji uzstādīta saules kolektoru sistēma karstā ūdens iegūšanai.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 4

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv