Projekti

NOSLĒDZIES PĒDĒJAIS NO AKADĒMISKĀ PERSONĀLA KOMPETENCES PILNVEIDES PASĀKUMIEM PROJEKTĀ

Drukāt

Atskaites periodā projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpes” jomā” vadības un īstenošanas personāls organizēja profesionālās angļu valodas pēdējo mācību ciklu un docētāju noslēguma pārbaudījumus, kā arī turpināja sniegt atbalsta pasākumus vieslektores promocijas darba izstrādes procesa sekmēšanai un kārtoja projekta lietvedību, kā arī īstenoja saziņu ar akadēmisko personālu par saistību izpildi projektā.

Lasīt tālāk...
 

STARPTAUTISKĀS DOKTORANTŪRAS STUDIJU PROGRAMMAS “SPORTA ZINĀTNE” VIRZĪBA LICENCES SAŅEMŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

No 2022.gada jūlija līdz septembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) atbildīgās personas, izanalizējot īstenojamo projektu progresu,  veikušas  izmaiņas darba organizācijā. LSPA piesaistījusi cilvēkresursus projektu īstenošanā, lai paātrinātu jauno programmu, tai skaitā šajā projektā izstrādātās starptautiskās doktorantūras  programmas „Sporta zinātne” dokumentu paketes iesniegšanu atbildīgajā iestādē, studiju programmu licences saņemšanai. 

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS DARBS PIE 8.2.1. SAM PIRMĀS KĀRTAS PROJEKTĀ IZSTRĀDĀTO STUDIJU PROGRAMMU SAGATAVOŠANAS LICENČU SAŅEMŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Augstskolas īstenotajā projektā Nr. 8.2.1.0./18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” atskaites periodā atbildīgajā iestādē uz licencēšanu iesniegta viena no jaunajām pedagogu sagatavošanas studiju programmām, kā arī tiek papildināta un precizēta otra projekta ietvaros izstrādātā studiju programmas dokumentācija.

Lasīt tālāk...
 

IZVĒRTĒTAS VISAS PROJEKTA DALĪBNIEKU DARBA ATSKAITES

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva
Izvērtētas visu 26 projekta dalībnieku gala atskaites par darbu projektā. Dažiem no pirmajā konkursā apstiprinātajiem dalībniekiem pagarinātas darba attiecības, lai pilnveidotu projektā iesāktos darbus.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTĀ PIESAISTĪTIE VIESLEKTORI GATAVO UN AIZSTĀV PROMOCIJAS DARBUS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo
Projektā Nr.8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” šajā atskaites periodā studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” docētāji īstenoja līderības mācības, projekta vadības un īstenošanas personāls veica kompetences pilnveides atbalsta pasākumu plānošanu un nodrošināšanu, bet projektā piesaistītie vieslektori turpināja izstrādāt un/vai aizstāvēt savus promocijas darbus.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 11

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv