Projekti

PROJEKTĀ UZSĀKTA PĒDĒJĀ STAŽIERA ATBALSTA PASĀKUMA ĪSTENOŠANA

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpe” jomā” īstenošanā atskaites periodā lielākais uzsvars tika likts uz atbalsta pasākumu organizēšanu un kompetences pilnveides mācību tehnisko nodrošināšanu.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGTI DARBA LĪGUMI AR DOKTORANTIEM

Drukāt

 

Ir noslēgti darba līgumi ar visiem izsludinātajā konkursā apstiprinātajiem doktorantiem, tiek veikta promocijas darbu izstrāde, to saistīto pētniecības pasākumu nodrošināšana.

Lasīt tālāk...
 

FINAŠU SAŅĒMĒJS IZVEIDO TIESISKO PAMATU KOPĪGAS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS SAGATAVOŠANAI AR VIENU NO SADARBĪBAS PARTNERIEM

Drukāt

Finanšu saņēmējs projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” šajā atskaites periodā strādāja pie sadarbības nosacījumu izstrādes kopīgi ar Liepājas Universitāti izveidotajai jauno pedagogu sagatavošanas studiju programmai.

Lasīt tālāk...
 

STARPTAUTISKĀ DOKTORANTŪRAS STUDIJU PROGRAMMA “SPORTA ZINĀTNE” TIEK GATAVOTA LICENCĒŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

 

Projekta virzība šajā periodā ir saistīta ar studiju programmas dokumentācijas sagatavošanu, lai varētu to iesniegt licencēšanai, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem un atbilstošajām vadlīnijām.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTĀ TIEK VEIKTI SAGATVOŠANĀS DARBI ATBALSTA PASĀKUMU ĪSTENOŠANAI

Drukāt

Augstskolas īstenotā projekta Nr. 8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” ietvaros šajā atskaites periodā tika veikti dažādi organizatoriski darbi, kas liks pamatu atbalsta pasākumu saņemšanai un projektā uzņemto saistību izpildei.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 9

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv