Projekti

Indukcijas gada projektā dalās labajā praksē un atskatās uz līdz šim paveikto

Drukāt

Projekta gaitas atskaite: 2024. gada februāris – 2024. gada aprīlis

Lai gūtu praktisku pieredzi, apzinātu labās prakses piemērus un iedvesmotos no savas jomas profesionāļiem, pārskata periodā no šī gada februāra līdz aprīlim notikuši divi informatīvi semināri jauno skolotāju programmu ziemas un vasaras izlaiduma mērķgrupas informēšanai par pieejamo Indukcijas gada atbalstu, kā arī divas pieredzes apmaiņas dienas izglītības iestādēs Rīgā un Jelgavas novadā esošajiem projekta dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

Uzsākts nozīmīgākais pētniecības projekts sporta nozarē pēdējo gadu laikā

Drukāt

Lai uzlabotu Latvijas sasniegumus sportā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Latvijas Universitātes, RTU Liepājas akadēmijas un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zinātnieki uzsākuši nacionālas nozīmes pētniecības projektu “Inovācijas, metodikas un rekomendācijas sporta nozares attīstībai un pārvaldībai Latvijā”. To īsteno valsts pētījumu programmā (VPP) "Sports". Projekts ilgs līdz 2026. gada nogalei un tā laikā plānots pilnveidot tehniskajos sporta veidos nepieciešamā aprīkojuma novērtēšanu un izstrādāt metodes sportistu funkcionālo spēju un veselības monitorēšanai un treniņu efektivitātes veicināšanai.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS JAUNO PEDAGOGU INDUKCIJAS GADA ATBALSTA PROJEKTS

Drukāt

baneris projektam
Projekta gaitas atskaite: 2023. gada novembris – 2024. gada janvāris. 
Pārskata periodā projekta atbalstu turpina saņemt 35 jaunie skolotāji, kas pilnveides grupās tiekas ar kolēģiem un kuratoriem, pilnveido savas zināšanas, prasmes un iemaņas  darbam ar izglītojamiem, attīsta komunikācijas un līderības prasmes un saņem individualizētu atbalstu savai profesionālajai un personīgajai izaugsmei.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTS NOSLĒDZIES

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Projekts noslēdzies un promocijas darbu aizstāvējuši 13 projekta dalībnieki, pēc grāda saņemšanas akadēmiskā amatā ievēlēti 8 dalībnieki. Turpinās rezultāta rādītāju sasniegšana.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IESNIEGUSI PAPILDINĀTU PIETEIKUMU JAUNĀS DOKTORANTŪRAS STUDIJU PROGRAMMAS LICENCĒŠANAS UZSĀKŠANAI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Augstskolas īstenotajā projektā Nr. 8.2.1.0./18/A/020 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma “Sporta zinātne””atskaites periodā notika dokumentācijas precizēšana un papildināšana.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 14

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv