LSPA/ESF projekts Nr. 4.2.2.7/23/I/001

Indukcijas gada projektā dalās labajā praksē un atskatās uz līdz šim paveikto

Drukāt

Projekta gaitas atskaite: 2024. gada februāris – 2024. gada aprīlis

Lai gūtu praktisku pieredzi, apzinātu labās prakses piemērus un iedvesmotos no savas jomas profesionāļiem, pārskata periodā no šī gada februāra līdz aprīlim notikuši divi informatīvi semināri jauno skolotāju programmu ziemas un vasaras izlaiduma mērķgrupas informēšanai par pieejamo Indukcijas gada atbalstu, kā arī divas pieredzes apmaiņas dienas izglītības iestādēs Rīgā un Jelgavas novadā esošajiem projekta dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS JAUNO PEDAGOGU INDUKCIJAS GADA ATBALSTA PROJEKTS

Drukāt

baneris projektam
Projekta gaitas atskaite: 2023. gada novembris – 2024. gada janvāris. 
Pārskata periodā projekta atbalstu turpina saņemt 35 jaunie skolotāji, kas pilnveides grupās tiekas ar kolēģiem un kuratoriem, pilnveido savas zināšanas, prasmes un iemaņas  darbam ar izglītojamiem, attīsta komunikācijas un līderības prasmes un saņem individualizētu atbalstu savai profesionālajai un personīgajai izaugsmei.

Lasīt tālāk...
 

PARAKSTA VIENOŠANOS PAR INDUKCIJAS GADA ATBALSTU JAUNAJIEM PEDAGOGIEM

Drukāt

baneris projektam

Latvijas Universitāte (LU) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) 2023. gada 9. novembrī parakstīja Vienošanos par Eiropas Sociālā fonda  Plus (turpmāk – ESF+) projekta “Indukcijas gada atbalsts jaunajiem pedagogiem pēc skolotāja kvalifikācijas iegūšanas” Nr. 4.2.2.7/1/23/I/001  (turpmāk – Projekts) ieviešanu.

Lasīt tālāk...
 

Eiropas Sociālā fonda Plus projekts Nr. 4.2.2.7/1/23/I/001

Drukāt

baneris projektam

Eiropas Sociālā fonda Plus 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot izglītības un mācību sistēmu kvalitāti, iekļautību, efektivitāti un nozīmīgumu darba tirgū, tostarp ar neformālās un ikdienējās mācīšanās validēšanas palīdzību, lai atbalstītu pamatkompetenču, tostarp uzņēmējdarbības un digitālo prasmju, apguvi, un sekmējot duālo mācību sistēmu un māceklības ieviešanu” 4.2.2.7. pasākumaprojekts “Indukcijas gada ieviešana pedagogu sagatavošanas studiju programmās”

Lasīt tālāk...
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv