LSPA/ESF projekts Nr. 8.2.2.0/20/I/004

IZVĒRTĒTAS VISAS PROJEKTA DALĪBNIEKU DARBA ATSKAITES

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva
Izvērtētas visu 26 projekta dalībnieku gala atskaites par darbu projektā. Dažiem no pirmajā konkursā apstiprinātajiem dalībniekiem pagarinātas darba attiecības, lai pilnveidotu projektā iesāktos darbus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU DOKTORANTU ATBALSTAM ZINĀTNISKI PĒTNIECISKAJĀ UN STUDIJU DARBĀ

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludina konkursu doktorantu pieteikumu atlasei darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektam Nr. 8.2.2.0/20/I/004, “Atbalsts doktorantu iesaistei zinātniski pētnieciskajā un studiju darbā”.

Lasīt tālāk...
 

NOTIEK ĀRVALSTU AKADĒMISKĀ PERSONĀLA PIESAISTE, IR IZSLUDINĀTA VIESPROFESORA ATLASE

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

"Euraxess" portālā (https://euraxess.ec.europa.eu) publicēti sludinājumi ārzemju akadēmiskā personāla piesaitei, kā arī vienai viesprofesora vakancei jau saņemts pieteikums un tas izvērtēts, lai rudenī viesprofesors sāktu darbu Rīgas Stradiņa universitātē (RSU).  Projektā kopumā jau aizstāvēti 2 promocijas darbi, bet vairums vēl turpina promocijas darbu izstrādi un ar tiem saistītos pētniecības darbus. Šī gada augustā tiek plānots vēl viens doktorantu konkurss projektā, piesaitot gan RSU, gan LSPA jaunus darbiniekus. Veikts pirmais paveikto darbu izvērtējums projekta padomē."

Lasīt tālāk...
 

NOTIEK SARUNAS PAR ĀRVALSTU AKADĒMISKĀ PERSONĀLA PIESAISTI DARBAM RUDENS SEMESTRĪ

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Noris komunikācija ar doktorantūras nodaļas pārstāvjiem par ārvalstu akadēmiskā personāla piesaisti darbam rudens semestrī Veselības aprūpe un sociālo zinātņu doktorantūras studiju programmās. Notiek sludinājumu saskaņošana izvietošanai EURAXESS portālā.

Lasīt tālāk...
 

Aktualitātes

Drukāt
Visi 25 projektā iesaistītie RSU doktoranti un 2 LSPA doktoranti ar zinātniskās darbības izvērtēšanas komisijas locekļu lēmumiem ir pārcelti nākamajā studiju gadā un/vai eksmatrikulēti no studijām par sekmīgi apgūtu DSP, vai ir zinātniskā grāda kandidāti.
Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 3

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv