LSPA/ERAF projekts Nr. 4.2.1.2/18/I/008

AKTĪVI NORIT RENOVĀCIJAS DARBI LSPA GALVENAJĀ ĒKĀ

Drukāt

STEM logo

Līdz pat 10. augustam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenajā ēkā, Brīvības gatvē 333), tiek veikta renovācija. Pilnsabiedrība "VT KUUM", ar kuru parakstīts līgums par renovācijas veikšanu, pārbūvē galvenās ēkas fasādes daļu Brīvības gatves un Lizuma ielas pusē. Šobrīd veikta ēkas pamatu siltināšana, jumta atjaunošana Lizuma ielas pusē, kā arī daļēji uzstādīta saules kolektoru sistēma karstā ūdens iegūšanai.

Lasīt tālāk...
 

SĀKUŠIES RENOVĀCIJAS DARBI LSPA GALVENAJĀ ĒKĀ

Drukāt

STEM logo

Līdz ar pavasara iestāšanos Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenajā ēkā, sākušies renovācijas darbi, kas paredz kompleksu centrālās ēkas ārējās fasādes remontu. Aprīlī uzliktās sastatnes pie ēkas fasāde ir kā apliecinājums, ka sākusies nopietna Akadēmijas fasādes atjaunošana.

Lasīt tālāk...
 

ATJAUNOS LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS GALVENĀS ĒKAS FASĀDI

Drukāt

STEM 2018

Šā gada aprīlī, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu, plānots sākt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenās ēkas Rīgā, Brīvības gatvē 333, atjaunošanas darbus, kas būtiski uzlabos Augstskolas estētisko izskatu un arī ēkas energoefektivitāti. Šī būs ēkās fasādes vērienīgākā renovācija kopš 1959.gada.

Lasīt tālāk...
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv