LSPA/ERAF projekts Nr. 4.2.1.2/18/I/008

RĪGAS PILSĒTAS BŪVVALDE EKSPLUATĀCIJAI PIEŅĒMUSI LSPA RENOVĒTO ĒKU

Drukāt

STEM logo 2

2020. gada 29. aprīlī Rīgas pilsētas būvvalde ekspluatācijā pieņēmusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) renovēto ēku, Rīgā Brīvības gatvē 333, apliecinot būvdarbu atbilstību normatīvo aktu prasībām. Līdz ar to LSPA uzsākusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītā projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana ēkā Brīvības gatvē 333, Rīga”, Nr. 4.2.1.2/18/I/008 nodošanu Centrālai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA).

Lasīt tālāk...
 

PABEIGTI LSPA GALVENĀS ĒKAS RENOVĀCIJAS DARBI

Drukāt

STEM logo 2

Saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) noslēgto līgumu ar Centrālā finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu LSPA galvenās ēkas, Rīgā Brīvības gatvē 333, energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu veikšanā, praktiskā ēkas renovācija ir noslēgusies un veicamie ēkas remonta darbi pabeigti.

Lasīt tālāk...
 

FINĀLAM TUVOJAS LSPA GALVENĀS ĒKAS REMONTDARBI

Drukāt

STEM 2018Līdz 2020.gada martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā plānots pabeigt galvenās ēkas apjomīgos renovācijas un siltināšanas darbus, kas sākti 2019.gada gada pavasarī un izmaksā vairāk nekā vienu miljonu eiro. Patlaban mācību iestādes galvenajā ēkā norit fasādes siltināšanas darbu beigu fāze, tiek uzstādītas saules kolektoru sistēmas daļas, lai iegūtu karsto ūdeni no atjaunojamajiem energoresursiem, kā arī notiek fasādes apgaismojuma montāža, kas ļaus LSPA ēkai iekļauties pilsētvidē arī diennakts tumšajā laikā.

Lasīt tālāk...
 

AKTĪVI NORIT RENOVĀCIJAS DARBI LSPA GALVENAJĀ ĒKĀ

Drukāt

STEM logo

Līdz pat 10. augustam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenajā ēkā, Brīvības gatvē 333), tiek veikta renovācija. Pilnsabiedrība "VT KUUM", ar kuru parakstīts līgums par renovācijas veikšanu, pārbūvē galvenās ēkas fasādes daļu Brīvības gatves un Lizuma ielas pusē. Šobrīd veikta ēkas pamatu siltināšana, jumta atjaunošana Lizuma ielas pusē, kā arī daļēji uzstādīta saules kolektoru sistēma karstā ūdens iegūšanai.

Lasīt tālāk...
 

SĀKUŠIES RENOVĀCIJAS DARBI LSPA GALVENAJĀ ĒKĀ

Drukāt

STEM logo

Līdz ar pavasara iestāšanos Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenajā ēkā, sākušies renovācijas darbi, kas paredz kompleksu centrālās ēkas ārējās fasādes remontu. Aprīlī uzliktās sastatnes pie ēkas fasāde ir kā apliecinājums, ka sākusies nopietna Akadēmijas fasādes atjaunošana.

Lasīt tālāk...
 

ATJAUNOS LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS GALVENĀS ĒKAS FASĀDI

Drukāt

STEM 2018

Šā gada aprīlī, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu, plānots sākt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) galvenās ēkas Rīgā, Brīvības gatvē 333, atjaunošanas darbus, kas būtiski uzlabos Augstskolas estētisko izskatu un arī ēkas energoefektivitāti. Šī būs ēkās fasādes vērienīgākā renovācija kopš 1959.gada.

Lasīt tālāk...
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv