LSPA/ESF projekts Nr. 8.2.1.0/18/I/006

FINAŠU SAŅĒMĒJS IZVEIDO TIESISKO PAMATU KOPĪGAS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS SAGATAVOŠANAI AR VIENU NO SADARBĪBAS PARTNERIEM

Drukāt

Finanšu saņēmējs projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” šajā atskaites periodā strādāja pie sadarbības nosacījumu izstrādes kopīgi ar Liepājas Universitāti izveidotajai jauno pedagogu sagatavošanas studiju programmai.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTĀ PIEAUG PUBLICITĀTES PASĀKUMU SKAITS PIRMS JAUNĀ STUDIJA GADA UZSĀKŠANAS

Drukāt

Finanšu saņēmējs projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” šajā atskaites periodā veica vairākus pasākumus publicitātes un studējošo uzņemšanas kampaņas īstenošanā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ĪSTENO AKTĪVĀKU SAZIŅU AR NOZARES MINISTRIJU PAR PROJEKTA ĪSTENOŠANAS PROBLĒMĀM UN VEIC STUDĒJOŠO INFORMĀCIJAS KAMPAŅU PAR JAUNAJĀM PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS STUDIJU PROGRAMMĀM

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” šajā atskaites periodā veica nepieciešamās korekcijas projekta atbalstu pasākumu un tam nepieciešamā finansējuma plānošanā atbilstoši iecerētajām aktivitātēm 2021. gadā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SĀKUSI DARBU PIE PROJEKTA PUBLICITĀTES PASĀKUMU NODROŠINĀŠANAS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Aizvadītajā atskaites periodā projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/006 “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” lielākais uzsvars bija vērsts uz publicitātes pasākuma nodrošināšanu. Izglītības iestāde oktobra sākumā veica iepirkumu, lai iegādātos audiovizuālā materiāla izgatavotāju un sācies darbs pie produkta satura izstrādes. Video reklāmas izgatavošana projektā paredzēta, lai sekmētu plašāku informāciju par jauno pedagogu sagatavošanas studiju programmu izstrādi. Šis publicitātes pasākums tiek īstenots jaunu studējošo uzņemšanas kampaņas ietvaros, lai piesaistītu studēt gribētājus apgūt sporta skolotāja, pirmsskolas sporta skolotāja, trenera un citas specialitātes. LSPA gatavojas arī citiem studējošo informācijas kampaņas atbalsta pasākumiem, piemēram, īstenoja priekšdarbus dalībai izglītības izstādē “Skola 2021”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA LICENCĒŠANAI IESNIEGUSI DIVAS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS STUDIJU PROGRAMMAS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) pēc diskusijas ar nozares ekspertiem no  Pedagogu izglītības jaunveides konsultatīvās padomes, veikusi korekcijas jaunajās pedagogu izglītības studiju programmās, lai papildinātu izveidotās iestrādes. Starpinstitūcijas slēdziens un priekšlikumi bija noslēdzošais  posms ceļā uz jauno pedagoģijas studiju programmu licencēšanas uzsākšanu. Akadēmija 2020. gada 15. jūlijā iesniedza dokumentu paketi Akadēmiskās informācijas centram (AIC), jauno studiju programmu - profesionālā bakalaura programma "Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība" (kods 42141) un 1. līmeņa augstākās izglītības programma "Sporta un izglītības speciālists" (kods 41813), licencēšanas un aprobācijas uzsākšanai.

Lasīt tālāk...
 

IZM PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS JAUNVEIDES KONSULTATĪVAJAI PADOMEI IESNIEGTAS 2 JAUNAS LSPA PEDAGOGU STUDIJU PROGRAMMAS

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 2020. gada maijā iesniegusi Izglītības un zinātnes ministrijas Pedagogu izglītības jaunveides konsultatīvajai padomei divas pedagogu studiju programmas licencēšanas procesa uzsākšanai. Padome vērtēs jauno studiju programmu saturu un tā atbilstību Latvijā īstenotajām pārmaiņām izglītības sistēmā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IEPAZĪSTINA AR JAUNO STUDIJU PROGRAMMU VALSTS AIZSARDZĪBAS MĀCĪBAS SKOLOTĀJIEM

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo26. starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2020”, kas no 28. februāra līdz 1. martam norisinājās Ķīpsalā, Jaunsardzes centrs un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) iepazīstināja ar jauno studiju programmu valsts aizsardzības mācības skolotājiem.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒDZIES EKSPERTU DARBS PIE JAUNO STUDIJU PROGRAMMU SĀKOTNĒJĀS IZSTRĀDES

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Noslēdzies ekspertu darbs pie jauno studiju programmu sākotnējās izstrādes Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas īstenotajā projektā Nr.8.2.1.0/18/I/006 „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošana”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROFESŪRA APMEKLĒ TARTU UNIVERSITĀTES JAUNUZCELTO SPORTA ZINĀTNES UN FIZIOTERAPIJAS INSTITŪTU

Drukāt

Eiropas Socialais fonds

12.jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesūra apmeklēja Tartu Universitātes jaunuzcelto Sporta zinātnes un fizioterapijas institūtu, lai gūtu jaunu pieredzi un stiprināt sadarbību sporta pedagogu izglītošanas jomā.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS LSPA JAUNO STUDIJU PROGRAMMU SATURA IZSTRĀDE

Drukāt

 

Eiropas Socialais fonds

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotajā projektā Nr.8.2.1.0/18/I/006 „LSPA pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošana” turpinās ekspertu darbs pie jauno studiju programmas izstrādes. Šī gada četros mēnešos LSPA mācībspēki kopā ar pārstāvjiem no Latvijas Universitātes, Daugavpils Universitātes, Liepājas Universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes tikās četras darba sanāksmēs, lai turpinātu studiju moduļu un kursu aprakstu izstrādi un pilnveidi. 

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 2

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv