LSPA/STEM projekts Nr. 8.1.1.0/17/I/013

LSPA SĀKUSI VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA NODOŠANU EKSPLUATĀCIJĀ

Drukāt

STEM logo 2

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Veselības inspekcija devuši pozitīvu slēdzienu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotajam projektam “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013, kura ietvaros norit Veselības aprūpes sportā izpētes centra noslēdzošie darbi, kas saistīti ar projekta administrēšanu un juridisko dokumentu kārtošanu. Šā gada maijā, būvdarbu kontroles ietvaros, plānota arī Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertu klātienes vizīte objektā, lai vērtētu ēkas pārbūves parametrus un sniegtu noslēdzošo atzinumu par objekta drošumu un derīgumu sabiedriskai lietošanai un ekspluatācijai.

Lasīt tālāk...
 

PIEŠĶIRTS PAPILDU FINANSĒJUMS JAUNĀ LSPA IZPĒTES CENTRA APRĪKOJUMA IEGĀDEI

Drukāt

STEM logo 2

2019. gada decembrī Eiropas komisijas piešķīrusi papildu finansējumu (projekta snieguma rezervi) Latvijā īstenotajiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" (Nr. 8.1.1.) projektiem, tai skaitā arī 44 816,53 Euro Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) projektam Nr. 8.1.1.0/17/I/013 “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Piešķirtā papildu finansējuma mērķis ir paplašināt topošā LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra  pētnieciskās iespējas ar daudzveidīgāku pētniecisko aprīkojumu un programmatūru.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA BŪVNIECĪBA UN APRĪKOJUMA IEGĀDE

Drukāt

STEM logo

Rudens Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ir darbīgs laiks, jo pilnā sparā rit darbi pie Veselības aprūpes sportā izpētes centra izbūves, lai  īstenot Eiropas Savienības fondu finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Būvdarbi tiek veikti atbilstoši izstrādātajam būvprojektam un būvuzraudzībai. LSPA regulāri notiek būvsapulces, kurās piedalās pasūtītāja, būvnieka un būvuzrauga pārstāvji. Sanāksmju laikā tiek sniegts ieskats par paveikto, veicamajiem darbiem un risināti aktuāli būvniecības procesa jautājumi.

Lasīt tālāk...
 

JAUNĀ IZPĒTES CENTRA VAJADZĪBĀM LSPA IEGĀDĀSIES APRĪKOJUMA NO DIVIEM UZŅĒMUMIEM

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina darbu pie Veselības aprūpes sportā izpētes centra celtniecības, lai  īstenot Eiropas Savienības fondu finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Šovasar noslēgti divi iekārtu un aparatūras iegādes un uzstādīšanas līgumi iepriekš izsludināto iepirkumu ietvaros. 2019.gada 12.jūnijā LSPA parakstījusi līgumu ar SIA “Elme Meser L” par kriokabīnes un ar to saistīto elementu piegādi un uzstādīšanu 34000 eiro apmērā. Savukārt 30.jūlijā parakstījusi līgumu ar SIA “Arbor Medical Korporācija” par sportistu testēšanas aprīkojuma, rehabilitācijas un sporta medicīnas iekārtu, kā arī medicīniskās iekārtas piegādi un uzstādīšanu 419325 eiro apmērā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI APMEKLĒ VINGEITAS AKADĒMISKO KOLEDŽU IZRAĒLĀ, LAI VIENOTOS PAR KOPĪGIEM IZPĒTES VIRZIENIEM

Drukāt

STEM 2018No 5. līdz 12. aprīlim, LSPA fizioterapijas un sporta zinātnes docētāji Mārtiņš Čampa,  Agris Liepa un Edgars Bernāns darba vizītē apmeklēja Vingeitas akadēmisko koledžu (The Academic College at Wingate) Izraēlā, kur vadīja teorētiskās un praktiskās nodarbības sporta treneriem un instruktoriem, kā arī apmeklēja koledžas zinātniskās laboratorijas. 

Lasīt tālāk...
 

PARAKSTĪTS LĪGUMS PAR LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVI

Drukāt

STEM 2018

Turpinot īstenot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) infrastruktūras sakārtošanas un attīstīšanas projektus, 28.martā Augstskola parakstījusi līgumu ar būvdarbu kompāniju SIA “FF”  par LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra būvdarbu veikšanu, kas paredz LSPA galvenās ēkas mazāk efektīvi apgūto telpu pārbūvi pirmajā, otrajā un pagrabstāvā, kā arī vienas palīgēkas demontāžu un laboratorijas ieejas mezgla izbūvi iekšpagalmā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IEPIRKUMA KOMISIJA VĒRTĒ LABORATORIJU APARATŪRAS IEGĀDEI UN UZSTĀDĪŠANAI PIETEIKUŠOS PRETENDENTUS

Drukāt

STEM 2018

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) Eiropas Savienības fondu finansētā projekta “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” izsludinātajā iepirkumā “Aparatūras (medicīnas, sporta (t.sk. fizioterapeitu) diagnostikas iekārtas, sporta trenažieri, un tml.) – iegāde un uzstādīšana” (Nr.LSPA-2018/3) saņēmusi divu pretendentu piedāvājumu (pa vienam katrā daļā). Šobrīd notiek LSPA iepirkuma komisijas darbs pie iesniegto piedāvājumu izvērtējuma.

Lasīt tālāk...
 

RIT DARBS PIE BŪVNIEKU MEKLĒŠANAS LABORATORIJAS IZBŪVEI

Drukāt

STEM 2018

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina darbu pie būvnieku meklēšanas Veselības aprūpes sportā izpētes centra celtniecībai, lai  īstenot Eiropas Savienības fondu finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”, kā arī apgūtu Augstskolas galvenās ēkas mazāk efektīvās telpas otrajā un pagrabstāvā, kā arī vienas palīgēkas demontāžu un laboratorijas ieejas mezgla izbūvi.

Lasīt tālāk...
 

IZSLUDINĀTS LSPA SPORTA, TAI SKAITĀ FIZIOTERAPEITU, DIAGNOSTIKAS LABORATORIJAS IZBŪVES IEPIRKUMS

Drukāt

STEM 2018 kvadrats

STEM 2018Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina īstenot no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Līdz šim saskaņots “Veselības aprūpes sportā izpētes centra” būvprojekts un izsludināts atklāts iepirkuma konkurss uz Sporta, tai skaitā fizioterapeitu, diagnostikas laboratorijas izbūvi, kas paredz LSPA centrālās ēkas mazāk efektīvi apgūto telpu pārbūvi pirmajā, otrajā un pagrabstāvā, kā arī vienas palīgēkas demontāžu un laboratorijas ieejas mezgla izbūvi.

Lasīt tālāk...
 

AKTĪVI TURPINĀS DARBI PIE LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVES

Drukāt

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina īstenot no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Projekta darbības otrajā posmā, no 2018.gada 1.februāra līdz 1.aprīlim, noritējis darbs pie tālākas LSPA telpu apsekošanas un sagatavošanas, kas nepieciešama jaunā “Veselības aprūpes sportā izpētes centra” būvdarbu veikšanai. Paralēli tam sākta iepirkumu dokumentācijas izstrāde pētniecisko iekārtu un aprīkojuma iegādei centra vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 2

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv