LSPA kapela

LSPA kapela

Drukāt

kapela 2LSPA kapela ir vieta, kur iegriezties, lai ikdienas darba un mācību straujajā skrējienā atrastu mieru, sastaptos ar Dievu un savu patieso es. Jūs esat laipni aicināti apmeklēt LSPA kapelu, lai pavadītu laiku klusumā, pārdomās, lūgšanās, lasot Bībeli vai sarunājoties ar sporta kapelānu, kurš kalpo kapelā vienu reizi nedēļā (skat. kapelānu kalpošanas laiki).

LSPA kapela ir vieta, kur gaidām, pieņemam un mīlam tevi tādu, kāds esi, tādu, kāda esi.

LSPA kapela atrodas B korpusa pagrabstāvā. Kapela ir ekumeniska un tā ir pieejama visiem studentiem, pasniedzējiem, darbiniekiem un akadēmijas viesiem katru darba dienu no plkst. 7.00 – 22.00.

 

Nāc un piedzīvo, ka šie vārdi ir patiesi!

Drukāt

Jēzus saka: " Nāciet šurp pie Manis visi, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt. Lūdziet, tad jums taps dots. Meklējiet, tad jūs atradīsiet, klauvējiet, tad jums taps atvērts."

Apustulis Pēteris raksta: "Visas savas rūpes un raizes metiet uz Dievu, jo viņš gādā par jums."


Ēriks Fromms raksta:
"Auglīgs darbs, mīlestība un domāšana kļūst iespējama tikai tad, kad cilvēks, kad tas ir nepieciešams, spēj rast mieru un pabūt vienatnē pats ar sevi. Spēja ieklausīties sevī – ir priekšnoteikums tam, lai dzirdētu citus; būt saskaņā pašam ar sevi – nepieciešams priekšnoteikums attiecībām ar citiem cilvēkiem."

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv