Citas aktualitātes

DOCENTS ANDRIS PIMENOVS BALTKRIEVIJĀ PIEDALĀS SEMINĀRĀ PAR DŽUDO ATTĪSTĪŠANU REDZES INVALĪDIEM

Drukāt

Andris PimenovsLSPA docents Andris Pimenovs no 24. līdz 26.oktobrim Minskā (Baltkrievija) piedalījās zinātniski-praktiskajā seminārā par džudo attīstīšanas iespējām redzes invalīdiem, kas noritēja starptautiskā projekta “Redzes invalīdu integrēšana sabiedrībā caur sportu” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Savienība.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTUS AICINA IEMĒĢINĀT ROKU LOKA ŠAUŠANĀ

Drukāt

Loka sausanaLatvijas Loka šaušanas federācija sadarbībā ar sporta klubu „Amazones” aicina LSPA studentus līdz 12.novembrim pieteikties loka šaušanas treniņgrupā iesācējiem. Nodarbības notiks Rīgā, Dunavas ielā 13 (Krasta masīvs, blakus veikalam „Sky”). Nodarbības otrdienās un ceturtdienās, pl.16:00-18:00 (laiki provizoriski).

Lasīt tālāk...
 

LSPA Arodorganizācijas priekšsēdētājs, doc. Andris Pimenovs par LIZDA KONGRESU

Drukāt

cIENIGS dARBS2013.g. 9.oktobrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkoja  „Pasaules dienai par cienīgu darbu” veltītu konferenci, kurā prezentēja pētījumu par pedagogu vajadzībām cienīgu darba apstākļu nodrošināšanu, diskutēja par darba vides pilnveides iespējām un apbalvoja pedagogus par draudzīgākās izglītības iestādi uzvarētājus.

Lasīt tālāk...
 

SVEICAM MŪSU VIEGLATLĒTIKAS KATEDRAS DOCENTU MĀRI RAIMONDU GAILI JUBILEJĀ

Drukāt

MRGailis16.septembrī LSPA Vieglatlētikas katedras docentam, vidējo un garo skriešanas distanču trenerim un vieglatlētikas tiesnesim Mārim Raimondam Gailim aprit 75 gadi, no kuriem 39 veltīti darbam Akadēmijā.

Lasīt tālāk...
 

SVEICAM MŪSU BIBLIOTEKĀRI ILZI ANITU DZELMI JUBILEJĀ!

Drukāt

Ilze Anita 48.septembrī LSPA Sporta nozares bibliotēkas bibliotekāre Ilze Anita Dzelme svinēja nozīmīgu dzīves jubileju. Ilze Anita vairāk nekā 25 gadus aktīvi darbojas LSPA bibliotēkā, ir viena no bibliotekārēm, kura pirmā uzsāka darbu pie bibliotēkas elektroniskā kataloga izveidošanas.

Lasīt tālāk...
 

ŽURNĀLA "SPORTS" INTERVIJA AR LSPA DOCENTI UN LATVIJAS TRENERU TĀLĀKIZGLĪTĪBAS CENTRA VADĪTĀJU SIGNI LUIKU

Drukāt

Signe L„Latvijas Treneru tālākizglītības centrs (LTTC) atrodas pašā sporta zinātnes centrā — Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Ar mūsu studentiem strādā labākie pasniedzēji, kādi vien valstī šajās jomās ir. Sporta medicīnā — profesors Viesturs Lāriņš, sporta psiholoģijā — profesore Agita Ābele, fizioloģijā — profesore Inese Pontaga, anatomijā — LU pasniedzēja profesore Gundega Knipše... Iesaistām arī jaunos pasniedzējus, kas nāk ar svaigām vēsmām,” sarunu sākot, uz LTTC stiprāko pamatu norāda Signe Luika.

Lasīt tālāk...
 

Ministra Vjačeslava Dombrovska apsveikums Zinību dienā!

Drukāt

VJDombrovskisCienījamie skolotāji, pasniedzēji, skolēni, studenti un vecāki! No sirds sveicu Jūs Zinību dienā! Katra mācību gada sākumā mēs dzirdam, cik svarīgu lomu cilvēka dzīvē spēlē izglītība. To mums atgādina skolu direktori, skolotāji, vecāki un valsts amatpersonas. Un tā nav sakritība, jo izglītībai patiešām ir neatsverama loma un nozīme.

Lasīt tālāk...
 

Izglītības un zinātnes ministrs: Sporta pedagogu algas - budžeta prioritāte sportā

Drukāt

IZM Logo Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis jūlija sākumā, tiekoties ar Latvijas sporta federāciju un sporta nozares profesionāļiem, kā arī ar Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas Sporta federācijas padomes vadību, uzsvēra, ka Jaunajās politikas iniciatīvās IZM ir virzījusi pieprasījumu par 2,3 miljonu latu piešķiršanu sporta pedagogu algām. 

Lasīt tālāk...
 
11 lapa no 12

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv