Citas aktualitātes

MŪŽĪBĀ AIZGĀJIS ILGADĒJS LSPA SPORTA SPĒĻU KATEDRAS DOCĒTĀJS, RĪGAS „DINAMO” MEISTARKOMANDAS TRENERIS EDGARS ROZENBERGS

Drukāt

Edgars Rozenbergs4.decembrī 84 gadu vecumā mūžībā aizgājis ilggadējais hokeja speciālists Edgars Rozenbergs, kurš bija Rīgas "Dinamo" meistarkomandas treneris un LSPA Sporta spēļu katedras vecākais pasniedzējs. Pēdējos gados trenēja bērnus - hokeja skolas "Rīga" jaunos spēlētājus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJUS ANDRI SPUNDI UN ANDRI PIMENOVU GODINA 65 GADU JUBILEJĀ

Drukāt

JubilariNovembra beigās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) docētājam komandu sporta veidos un LSPA sieviešu basketbola komandas trenerim  asoc.prof. Andrim Spundem un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docētājam, LSPA arodorganizācijas priekšsēdētājam Andrim Pimenovam apritējuši 65 gadi.

Lasīt tālāk...
 

VAIRĀK NEKĀ 60 LSPA STUDENTI LĪDZDARBOJAS RĪGAS SPORTA SPĒLĒS BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM AR INVALIDITĀTI

Drukāt

AleksandrsVairāk nekā 60 LSPA studenti 12. un 13.novembrī bija iesaistīti Rīgas I sporta spēļu bērniem un jauniešiem ar invaliditāti sagatavošanā un organizēšanā. Sacensības notika vieglatlētikā, peldēšanā un boccia spēlē. Festivālā piedalījās 368 dalībnieki no 28 Latvijas vietām, kā arī viesi no Lietuvas un Igaunijas.

Lasīt tālāk...
 

SVEICAM MŪSU MĀCĪBU TEHNISKO LĪDZEKĻU PĀRZINI MĀRTIŅU GABALIŅU JUBILEJĀ

Drukāt

Gabalins

2.novembrī LSPA Mācību  tehnisko  līdzekļu laboratorijas vadītājs Mārtiņš Gabaliņš (attēlā pa kreisi) svinēja 75 gadu jubileju. Jubilāru, Augstskolas kolektīva vārdā, sveica rektors, profesors Jānis Žīdens, kurš gaviļniekam pasniedza LSPA pateicības rakstu par godprātīgu un teicamu  darbu  Akadēmijā, sekmējot  topošo  sporta  speciālistu  izglītošanu.

Akadēmijas kolektīvs  sirsnīgi sveic Jubilāru, novēlot stipru veselību, možu garu un izturību tā turpināt tālāk!

LSPA kolektīvs

 DSC0113

 DSC0114 DSC0115

 

 

DOCENTS ANDRIS PIMENOVS BALTKRIEVIJĀ PIEDALĀS SEMINĀRĀ PAR DŽUDO ATTĪSTĪŠANU REDZES INVALĪDIEM

Drukāt

Andris PimenovsLSPA docents Andris Pimenovs no 24. līdz 26.oktobrim Minskā (Baltkrievija) piedalījās zinātniski-praktiskajā seminārā par džudo attīstīšanas iespējām redzes invalīdiem, kas noritēja starptautiskā projekta “Redzes invalīdu integrēšana sabiedrībā caur sportu” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Savienība.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTUS AICINA IEMĒĢINĀT ROKU LOKA ŠAUŠANĀ

Drukāt

Loka sausanaLatvijas Loka šaušanas federācija sadarbībā ar sporta klubu „Amazones” aicina LSPA studentus līdz 12.novembrim pieteikties loka šaušanas treniņgrupā iesācējiem. Nodarbības notiks Rīgā, Dunavas ielā 13 (Krasta masīvs, blakus veikalam „Sky”). Nodarbības otrdienās un ceturtdienās, pl.16:00-18:00 (laiki provizoriski).

Lasīt tālāk...
 

LSPA Arodorganizācijas priekšsēdētājs, doc. Andris Pimenovs par LIZDA KONGRESU

Drukāt

cIENIGS dARBS2013.g. 9.oktobrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkoja  „Pasaules dienai par cienīgu darbu” veltītu konferenci, kurā prezentēja pētījumu par pedagogu vajadzībām cienīgu darba apstākļu nodrošināšanu, diskutēja par darba vides pilnveides iespējām un apbalvoja pedagogus par draudzīgākās izglītības iestādi uzvarētājus.

Lasīt tālāk...
 

SVEICAM MŪSU VIEGLATLĒTIKAS KATEDRAS DOCENTU MĀRI RAIMONDU GAILI JUBILEJĀ

Drukāt

MRGailis16.septembrī LSPA Vieglatlētikas katedras docentam, vidējo un garo skriešanas distanču trenerim un vieglatlētikas tiesnesim Mārim Raimondam Gailim aprit 75 gadi, no kuriem 39 veltīti darbam Akadēmijā.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 12

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv