Citas aktualitātes

IKVIENS VAR KĻŪT PAR KNAB BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU

Drukāt

KNAB logoSākot ar šā gada 13. februāri Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sniedz iespēju ikvienam iedzīvotājam kļūt par tiesiskas valsts veidotāju un kļūt par brīvprātīgo novērotāju valsts un pašvaldību administratīvo resursu izmantošanā priekšvēlēšanu aģitācijai.

Lasīt tālāk...
 

PARAKSTĪTA VIENOŠANĀS PAR AKADĒMISKO UN ZINĀTNISKO SADARBĪBU STARP LSPA UN NORVĒĢIJAS SPORTA ZINĀTNES AUGSTSKOLU

Drukāt

Norway grantsJanvāra beigās LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedras asoc.prof. Aija Kļaviņa  apmeklēja Norvēģijas sporta zinātnes augstskolu Oslo, lai kopīgi ar norvēģu kolēģiem sagatavotu divpusējās sadarbības pētniecības projektu „Iekļaujošās izglītības indikatori” iesniegšanai Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programmā “Pētniecība un Stipendijas”. Tikšanās rezultējās ar parakstītu vienošanos par akadēmisko un zinātnisko sadarbību starp abām augstskolām.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCENTE INGRĪDA SMUKĀ MALAGAS UNIVERSITĀTĒ VADA PRAKTISKĀS NODARBĪBAS REKREĀCIJĀ

Drukāt

Malaga universErasmus programmas ietvaros, no 2014.gada 13. līdz 19.janvārim, Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docente Ingrīda Smukā, ar vieslekcijām  viesojās  Malagas Universitātes Izglītības zinātņu fakultātē. Vizītes laikā notika tikšanās ar Malagas Universitātes Erasmus koordinatoru Rafaelu Merino Marbanu, kuras laikā pārrunātas prakses iespējas LSPA rekreācijas specializācijas studentiem šajā vasarā, kā arī novadītas praktiskās nodarbības bakalaura programmas trešā kursa studentiem. Nodarbību tēma „Latviešu tautas rotaļdejas kā fiziskās rekreācijas līdzeklis”.

Lasīt tālāk...
 

KLAJĀ NĀCIS IZDEVUMS LATVIEŠU VALODĀ PAR MŪSDIENU OLIMPISKĀS KUSTĪBAS PAMATLICĒJU KUBERTĒNU

Drukāt

Kubertena gramataGodinot mūsdienu Olimpiskās kustības pamatlicēja barona Pjēra de Kubertēna 150 dzimšanas dienu, Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) laidusi klajā un decembra nogalē prezentējusi izdevumu „Pjēram de Kubertēnam 150”, kurā pirmo reizi latviešu valodā iespējams tuvāk iepazīt šo izcilo personību.

Lasīt tālāk...
 

VALSTS SPORTA POLITIKAS VADMOTĪVS TURPMĀKOS 7 GADUS: SPORTS – DZĪVES KVALITĀTEI

Drukāt

IZM Logo 17.decembrī valdībā apstiprinātas Sporta politikas  pamatnostādnes 2014.–2020.gadam. Plānošanas dokuments, ietverot sporta politikas pamatprincipus, mērķus un rīcības virzienus, noteiks valsts sporta politiku nākamajiem septiņiem gadiem jeb turpmākajiem diviem olimpiskajiem cikliem.

Lasīt tālāk...
 

ES PROGRAMMA „ERASMUS+” PIEDĀVĀ JAUNAS IESPĒJAS IZGLĪTĪBAS, APMĀCĪBAS, JAUNATNES UN SPORTĀ JOMĀ, TAI SKAITĀ ARĪ LSPA STUDENTIEM UN DOCĒTĀJIEM

Drukāt

ErasmusProgramma Erasmus+ sāksies 2014. gada 1. janvārī, un tās ietvaros līdz 2020. gadam visā Eiropas Savienībā (ES) ap 4 miljoniem cilvēku varēs saņemt atbalstu studijām, profesionālajai praksei vai brīvprātīgajam darbam ārvalstīs, tostarp 2 miljoni augstākās izglītības studentu, 650 000 profesionālās izglītības audzēkņu, kā arī vairāk nekā 500 000 cilvēku varēs piedalīties jauniešu apmaiņas programmās vai brīvprātīgajā darbā ārzemēs. 

Lasīt tālāk...
 

MŪŽĪBĀ AIZGĀJIS ILGADĒJS LSPA SPORTA SPĒĻU KATEDRAS DOCĒTĀJS, RĪGAS „DINAMO” MEISTARKOMANDAS TRENERIS EDGARS ROZENBERGS

Drukāt

Edgars Rozenbergs4.decembrī 84 gadu vecumā mūžībā aizgājis ilggadējais hokeja speciālists Edgars Rozenbergs, kurš bija Rīgas "Dinamo" meistarkomandas treneris un LSPA Sporta spēļu katedras vecākais pasniedzējs. Pēdējos gados trenēja bērnus - hokeja skolas "Rīga" jaunos spēlētājus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJUS ANDRI SPUNDI UN ANDRI PIMENOVU GODINA 65 GADU JUBILEJĀ

Drukāt

JubilariNovembra beigās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) docētājam komandu sporta veidos un LSPA sieviešu basketbola komandas trenerim  asoc.prof. Andrim Spundem un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docētājam, LSPA arodorganizācijas priekšsēdētājam Andrim Pimenovam apritējuši 65 gadi.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 11

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv