Citas aktualitātes

LSPA STUDENTE LAURA PETROVIČA: STIPRO SKRĒJIENS MAN IZBEIDZĀS PIE 19.ŠĶĒRŠĻA

Drukāt

Stipro Skrejiens 5 Laura PeKā jau katru gadu, arī šoreiz Stipro Skrējienu aizvadīju individuāli. Šogad tas bija patiešām nežēlīgs laika apstākļu ziņā- vējš, lietus, krusa, zema temperatūra, un tas man izbeidzās pie 19.šķēršļa (4 km līdz trases beigām), jo atsalums kāju un roku pirkstos, kā arī krampji ņēma virsroku.  Gribējās padoties ātrāk, bet domāju – nē, tā nevar, kāpēc tad es te vispār esmu, un iepriekšējos gados vienmēr izturēju un tiku līdz galam... Bet tie, kas tajā brīdī to nepiedzīvoja - iespējams arī nesapratīs, cik ļoti liela cīņa tā bija katram pašam ar sevi. 

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKTORS JĀNIS ŽĪDENS KOPĀ AR 120 DAŽĀDU NOZARU EKSPERTIEM LIEPĀJAS UNIVERSITĀTĒ DISKUTĒ PAR AUGSTSKOLU DAŽĀDĪBU KĀ INOVĀCIJAS FAKTORU

Drukāt

25. aprīlī Liepājas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Universitāti un Liepājas pilsētas domi projekta „Liepājas Universitātei – 60” ietvaros rīko zinātniski praktisko konferenci „Latvijas augstskolu dažādība kā inovācijas faktors”, kurā piedalās vairāk nekā 120 dažādu nozaru eksperti, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektors, profesors Jāni Žīdens.

LIEPU konference

Lasīt tālāk...
 

NESĒDIET MALĀ, PIEVIENOJATIES STIPRĀKAJIEM STUDENTIEM STIPRO SKRĒJIENĀ!

Drukāt

Stipro skrejiens 2014

Jau sesto reizi kinopilsētā Cinevilla Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, š.g. 4. maijā, norisināsies Stipro skrējiens. Adrenalīna un pozitīvu emociju pilns skrējiens - kāpt, rāpties, rāpot, peldēt, sakost zobus, pārvarēt un pierādīt sev, ka Tu to spēj - ar uzvarošu, gandarījuma pilnu smaidu ieskriet finišā. Lielākā daļa skrējēju ir studenti, tadēļ arī šogad noskaidrosim stiprākos studentus Latvijā starp visiem Stipro skrējiena dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

12.MAIJĀ NOTIKS IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES DARBINIEKU PROTESTA AKCIJA RĪGĀ

Drukāt

PiketsLai atkārtoti pievērstu politiķu uzmanību izglītības un zinātnes darbinieku prasībām par cienīgu darba samaksu  un iestātos par papildus valsts finansējumu efektīvām pārmaiņām izglītībā un zinātnē, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) padome nolēmusi rīkot izglītības un zinātnes darbinieku protesta akciju, kas notiks 12.maijā, Rīgā. LIZDA pieprasa valsts augstākajām amatpersonām, lai visi pedagogu, akadēmiskā un zinātniskā personāla darba pienākumi būtu apmaksāti.

Lasīt tālāk...
 

LIZDA AR LABKLĀJĪBAS MINISTRU PĀRRUNĀS IZDIENAS PENSIJU IEVIEŠANAS IESPĒJAS PEDAGOGIEM, TAI SKAITĀ SPORTĀ

Drukāt

OldCeturtdien, 17.aprīlī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) pārstāvji tiksies ar labklājības ministru Uldi Auguli, lai pārrunātu izdienas pensiju ieviešanas iespējas sporta, speciālās un pirmsskolas izglītības pedagogiem, jo šo amatu pārstāvji ir īpaši pakļauti izdegšanas sindromam, kā rezultātā darbiniekam būtiski zūd darba spēju kvalitāte.

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU UN STUDĒJOŠO KREDĪTUS ARĪ 2014.GADĀ IZSNIEGS "SEB BANKA"

Drukāt

SEB bankaFinanšu ministrijā (FM) rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām 2014.gadā izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu uzvarēja vienīgais izsoles dalībnieks - "SEB banka".

Arī pagājušajā gadā FM rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām 2013.gadā izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu uzvarēja "SEB banka".

Vairāk par SEB bankas izsniegtajiem studiju kredītiem vari uzzināt mājaslapā.

 

IKVIENS VAR KĻŪT PAR KNAB BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU

Drukāt

KNAB logoSākot ar šā gada 13. februāri Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sniedz iespēju ikvienam iedzīvotājam kļūt par tiesiskas valsts veidotāju un kļūt par brīvprātīgo novērotāju valsts un pašvaldību administratīvo resursu izmantošanā priekšvēlēšanu aģitācijai.

Lasīt tālāk...
 

PARAKSTĪTA VIENOŠANĀS PAR AKADĒMISKO UN ZINĀTNISKO SADARBĪBU STARP LSPA UN NORVĒĢIJAS SPORTA ZINĀTNES AUGSTSKOLU

Drukāt

Norway grantsJanvāra beigās LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedras asoc.prof. Aija Kļaviņa  apmeklēja Norvēģijas sporta zinātnes augstskolu Oslo, lai kopīgi ar norvēģu kolēģiem sagatavotu divpusējās sadarbības pētniecības projektu „Iekļaujošās izglītības indikatori” iesniegšanai Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programmā “Pētniecība un Stipendijas”. Tikšanās rezultējās ar parakstītu vienošanos par akadēmisko un zinātnisko sadarbību starp abām augstskolām.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 12

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv