Citas aktualitātes

IZMĒĢINI WIN-WIN UN EJ UZ KINO BEZ MAKSAS!

Drukāt

KINONo 13. līdz 15.maijam, LSPA Centrālās ēkas 1.stāva vestibilā, no pulksten 9:30 – 14:00, būs pieejami bankas „Citadele” konsultanti, pie kuriem studenti, docētāji un Akadēmijas darbinieki varēs uzzināt visus interesējošos jautājumus un pieteikties bankas „Win-Win” kartes bezmaksas izmēģinājumam, kā arī saņemt dāvanā kino „Citadele” biļeti!

Lasīt tālāk...
 

SEPTIŅAS REIZES PIEAUGS PROJEKTĀ «SPORTO VISA KLASE» IESAISTĪTO SKOLĒNU SKAITS

Drukāt

svk-logo-2014 small 300300141205590772930Nākamajā mācību gadā projektā “Sporto visa klase” piedalīsies un piecas reizes nedēļā sportos 48 klases no 32 pašvaldībām, kas ir 7 reizes vairāk nekā pašlaik pilotprojektā. Projektā būs iesaistīti 1167 skolēni, kas mācīsies 3. un 4.klasē.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI IESKANDINA LIELDIENAS

Drukāt

PicMonkey Collage 13Rekreācijas kvalifikācijas 2.kursa studenti 1.aprīlī, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, rīkoja Lieldienu pasākums ‘’Kosmiskie Lieldienu zaķi”, kurā piedalījās 13 kvalifikācijas studenti un docētāji.

Lasīt tālāk...
 

222 VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTI LSPA APMEKLĒ SEMINĀRU „REHABILITĀCIJAS PLĀNOŠANAS ASPEKTI SPORTA FIZIOTERAPIJĀ”

Drukāt

Fiz 2 2015

222 veselības aprūpes jomas speciālisti, fizioterapijas profesionāļi un topošie speciālisti sestdien – 28.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) apmeklēja Latvijas Fizioterapijas asociācijas Sporta fizioterapijas apakšgrupas rīkoto semināru „Rehabilitācijas plānošanas aspekti sporta fizioterapijā”.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS STUDENTI SLĒPOŠANAS PĀRGĀJIENĀ CĪNĀS AR KALNAINO RELJEFU UN SNIEGA TRŪKUMU

Drukāt

11025915 815641541843026 7152730534932193798 oNo 27.februāra līdz 1.martam Ērgļos notika noslēdzošā – piektā, LSPA ziemas nometne, kurā piedalījās visi rekreācijas specializācijas studenti. Nometnes laikā rekreācijas maģistranti, profesionālās kvalifikācijas ietvaros, Ērgļu apkārtnē, organizēja un vadīja 16km garu slēpošanas pārgājienu 37 Akadēmijas studentiem un docētājiem.

Lasīt tālāk...
 

SVEICAM ILGGADĒJO LSPA VIEGLATLĒTIKAS KATEDRAS VADĪTĀJU, LEĢENDĀRO TRENERI VALENTĪNU MAZZĀLĪTI JUBILEJĀ

Drukāt

Mazzalitis 19. februārī Latvijas Sporta muzejā notika ilggadējā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (agrāk – LVFKI) docētāja un Vieglatlētikas katedras vadītāja, daudzu šķēpmetēju audzinātāja, leģendārā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša trenera Valentīna Mazzālīša 85 gadu jubilejas pasākums. Jubilāru sveikt bija ieradušies arī bijušie kolēģi no LSPA – docētāji Uldis Švinks, Verners Mackars, Māris Gailis un Andris Pimenovs.

Lasīt tālāk...
 

TV3 "BEZ TABU": LSPA STUDENTE INGA MĀLMANE DALĀS PĀRDOMĀS PAR DĀMĀM VĪRIEŠU SPORTĀ

Drukāt

Inga TV3Tavuprāt, bobslejs un sievietes ir savienojami jēdzieni? LSPA 4.kursa studente Inga Mālmane šā gada 30.janvārī, TV3 "Bez Tabu", dalās pārdomās par dāmām vīriešu sportā. Savukārt Latvijas bobsleja dižgari sliecas domāt, ka sievietēm nebūtu jājaucas vīriešu sportā un jāsastāda viņiem konkurence. Noskaties, “Bez Tabu” Jums parādīs!

Paldies LSPA profesoram Leonīdam Čuprikam par atbalstu sižeta tapšanā!

 

Lasīt tālāk...
 

DARBAM LIEPĀJĀ MEKLĒ FUTBOLA UN FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS TRENERUS

Drukāt

LSSSLiepājas Sporta spēļu skola aicina darbā futbola treneri un fiziskās sagatavotības treneri ar augstāko sporta pedagoģisko izglītību. Plašāka informācija atrodama zemāk pievienotajā sludinājumā. CV un motivācijas vēstuli jānosūta uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 
6 lapa no 11

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv