Citas aktualitātes

LSPA JAUNIE PĒTNIEKI LAIKRAKSTĀ „SESTDIENA” PAR SKRIEŠANAS BUMU UN TRENIŅIEM

Drukāt

 vALTERS eDGARSLatvijā skriešana pēdējos gados kļuvusi par ļoti populāru hobiju. Laikraksts "Sestdiena" sarunā ar LSPA jaunajiem pētniekiem Edgaru Bernānu un Valteru Ābolīņu skaidro, kādu iespaidu uz cilvēku veselību atstāj šāds skriešanas bums un kā trenēties pareizāk.

Lasīt tālāk...
 

NEKLĀTIENES 4.KURSA STUDENTI MĀCĪBU EKSKURSIJĀ APMEKLĒ PIEJŪRAS CIEMUS

Drukāt

Kolka 201517. maijā LSPA neklātienes 4.kursa rekreācijas specializācijas studenti, studiju kursa „Ekskursiju vadība un gida darbība” ietvaros, organizēja mācību ekskursiju pa Kurzemes jūras piekrasti, kurā piedalījās 11 dalībnieki, tai skaitā. Ekskursijas mērķis bija apmeklēt un izzināt piejūras ciemus no Jūrmalas līdz Kolkai.

Lasīt tālāk...
 

IZMĒĢINI WIN-WIN UN EJ UZ KINO BEZ MAKSAS!

Drukāt

KINONo 13. līdz 15.maijam, LSPA Centrālās ēkas 1.stāva vestibilā, no pulksten 9:30 – 14:00, būs pieejami bankas „Citadele” konsultanti, pie kuriem studenti, docētāji un Akadēmijas darbinieki varēs uzzināt visus interesējošos jautājumus un pieteikties bankas „Win-Win” kartes bezmaksas izmēģinājumam, kā arī saņemt dāvanā kino „Citadele” biļeti!

Lasīt tālāk...
 

SEPTIŅAS REIZES PIEAUGS PROJEKTĀ «SPORTO VISA KLASE» IESAISTĪTO SKOLĒNU SKAITS

Drukāt

svk-logo-2014 small 300300141205590772930Nākamajā mācību gadā projektā “Sporto visa klase” piedalīsies un piecas reizes nedēļā sportos 48 klases no 32 pašvaldībām, kas ir 7 reizes vairāk nekā pašlaik pilotprojektā. Projektā būs iesaistīti 1167 skolēni, kas mācīsies 3. un 4.klasē.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI IESKANDINA LIELDIENAS

Drukāt

PicMonkey Collage 13Rekreācijas kvalifikācijas 2.kursa studenti 1.aprīlī, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, rīkoja Lieldienu pasākums ‘’Kosmiskie Lieldienu zaķi”, kurā piedalījās 13 kvalifikācijas studenti un docētāji.

Lasīt tālāk...
 

222 VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTI LSPA APMEKLĒ SEMINĀRU „REHABILITĀCIJAS PLĀNOŠANAS ASPEKTI SPORTA FIZIOTERAPIJĀ”

Drukāt

Fiz 2 2015

222 veselības aprūpes jomas speciālisti, fizioterapijas profesionāļi un topošie speciālisti sestdien – 28.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) apmeklēja Latvijas Fizioterapijas asociācijas Sporta fizioterapijas apakšgrupas rīkoto semināru „Rehabilitācijas plānošanas aspekti sporta fizioterapijā”.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS STUDENTI SLĒPOŠANAS PĀRGĀJIENĀ CĪNĀS AR KALNAINO RELJEFU UN SNIEGA TRŪKUMU

Drukāt

11025915 815641541843026 7152730534932193798 oNo 27.februāra līdz 1.martam Ērgļos notika noslēdzošā – piektā, LSPA ziemas nometne, kurā piedalījās visi rekreācijas specializācijas studenti. Nometnes laikā rekreācijas maģistranti, profesionālās kvalifikācijas ietvaros, Ērgļu apkārtnē, organizēja un vadīja 16km garu slēpošanas pārgājienu 37 Akadēmijas studentiem un docētājiem.

Lasīt tālāk...
 

SVEICAM ILGGADĒJO LSPA VIEGLATLĒTIKAS KATEDRAS VADĪTĀJU, LEĢENDĀRO TRENERI VALENTĪNU MAZZĀLĪTI JUBILEJĀ

Drukāt

Mazzalitis 19. februārī Latvijas Sporta muzejā notika ilggadējā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (agrāk – LVFKI) docētāja un Vieglatlētikas katedras vadītāja, daudzu šķēpmetēju audzinātāja, leģendārā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša trenera Valentīna Mazzālīša 85 gadu jubilejas pasākums. Jubilāru sveikt bija ieradušies arī bijušie kolēģi no LSPA – docētāji Uldis Švinks, Verners Mackars, Māris Gailis un Andris Pimenovs.

Lasīt tālāk...
 
6 lapa no 12

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv