Citas aktualitātes

LSFP SPORTA SPECIĀLISTU SERTIFIKĀCIJAS KOMISIJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJS, LSPA PROF. ULDIS GRĀVĪTIS: PAR TRENERU SERTIFIKĀCIJU

Drukāt

Uldis Gravitis 2016Latvijas televīzija, aktualizējot jautājumu par sporta speciālistiem – treneriem nepieciešamo sertifikātu, veica arī treneru aptauju, kurā atklājās, ka daudzi sporta speciālisti ir visai neinformēti par sertifikāta nepieciešamību, prasībām tā iegūšanai u.c. ar sertifikāciju saistītajiem jautājumiem. Tāpēc šajā blogā (Latvijas Treneru tālākizglītības centrs)  par galveno – kas vajadzīgs, lai sertifikātu iegūtu un kas jāievēro lai to regulāri atjaunotu.

Lasīt tālāk...
 

19.FEBRUĀRĪ LSPA PIEDALĪSIES RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLAS KARJERAS DIENĀ

Drukāt

Teikas VSK 2016Piektdien - 19.februārī, no pulksten 13:30 – 16:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra Kurkinaite piedalīsies Teikas vidusskolā karjeras dienā vecāko klašu skolēniem ,,Izglītība 2016'', kur iepazīstinās skolēnus ar mūsu Akadēmijas studiju programmām un nosacījumiem studiju uzsākšanai.

Lasīt tālāk...
 

SLĒPOŠANAS KATEDRA IESKANDINA ZIEMASSVĒTKUS MEKSIKĀŅU STILĀ

Drukāt

IMG 3036 1

Trešdien, 9. decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3. kursa rekreācijas kvalifikācijas studenti, studiju kursa „Pasākumu modelēšana un plānošana” ietvaros, rīkoja tematisko Ziemassvētku pasākumu. Pasākumu apmeklēja 32 Slēpošanas katedras pasniedzēji un rekreācijas kvalifikācijas studenti.

Lasīt tālāk...
 

IZM AICINA PIETEIKT SKOLOTĀJUS KONKURSAM “GADA SPORTA SKOLOTĀJS”

Drukāt

gada-sporta-skolotajs 2015Līdz 6.novembrim ikviena skola vai izglītības pārvalde var pieteikt skolotājus Izglītības un zinātnes ministrijas konkursam "Gada sporta skolotājs". Konkursa mērķis ir atrast labāko, profesionālāko sporta skolotāju valstī, veicināt šīs profesijas prestižu, kā arī motivēt un veidot pozitīvu attieksmi sabiedrībā attiecībā uz fiziskajām aktivitātēm.

Lasīt tālāk...
 

RĪGAS 84.VIDUSSKOLAS SKOLĒNI ROTAĻĀJAS KOPĀ AR TOPOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM

Drukāt

Rotalu diena LSPA 2015

6.oktobrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā viesojās 24 ceturtās klases skolēni no Rīgas 84.vidusskolas, kuri Sporta spēļu katedras docentes Irēnas Dravnieces vadītā studiju kursa „Rotaļas pirmsskolā un skolā” ietvaros, aktīvā un sportiskā gaisotnē, rotaļājās kopā ar topošajiem sporta skolotājiem no 3.kursa. Studenti „mazajiem viesiem” bija sagatavojuši vairāk nekā 15 rotaļas, kuras tika spēlētas Akadēmijas lielajā sporta spēļu zālē.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTI MĀCĀS UN MĀCA ROTAĻĀTIES

Drukāt

Bērni velk virviPateicoties Sporta spēļu katedras docentes Irēnas Dravnieces vadītajam studiju kursam „Rotaļas pirmskolā un skolā”, topošajiem sporta skolotājiem, kuri studē 3.kursā, bija iespēja vadīt „Rotaļu dienu” Rīgas Hanzas vidusskolas 4. klases skolēniem, kā arī līdzdarboties Rīgas Zvejas ielas svētkos. Pasākumu mērķis - dot studentiem iespēju gūt pieredzi darbā ar bērniem, kā arī pievērst bērnu uzmanību aktīvam dzīvesveidam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA JAUNIE PĒTNIEKI LAIKRAKSTĀ „SESTDIENA” PAR SKRIEŠANAS BUMU UN TRENIŅIEM

Drukāt

 vALTERS eDGARSLatvijā skriešana pēdējos gados kļuvusi par ļoti populāru hobiju. Laikraksts "Sestdiena" sarunā ar LSPA jaunajiem pētniekiem Edgaru Bernānu un Valteru Ābolīņu skaidro, kādu iespaidu uz cilvēku veselību atstāj šāds skriešanas bums un kā trenēties pareizāk.

Lasīt tālāk...
 

NEKLĀTIENES 4.KURSA STUDENTI MĀCĪBU EKSKURSIJĀ APMEKLĒ PIEJŪRAS CIEMUS

Drukāt

Kolka 201517. maijā LSPA neklātienes 4.kursa rekreācijas specializācijas studenti, studiju kursa „Ekskursiju vadība un gida darbība” ietvaros, organizēja mācību ekskursiju pa Kurzemes jūras piekrasti, kurā piedalījās 11 dalībnieki, tai skaitā. Ekskursijas mērķis bija apmeklēt un izzināt piejūras ciemus no Jūrmalas līdz Kolkai.

Lasīt tālāk...
 
5 lapa no 11
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv