Citas aktualitātes

AICINA UZ BEZMAKSAS KINO SEANSU, KURĀ IZRĀDĪS DOKUMENTĀLO FILMU “NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI”

Drukāt

57165996 2205990296183988 5629024716988612608 n 2Otrdien - 23. aprīlī, pulksten 15.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas konferenču zālē (216.telpa) notiks bezmaksas seanss dokumentālajai filmai “No Ghetto līdz Olimpiādei”. Filma stāsta par jaunā olimpiskā sporta veida - 3x3 basketbola, vienu no labākajām pasaules “Ghetto Basket” komandām - Latvijas izlasi: Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu.

Lasīt tālāk...
 

AR PILNU JAUDU NOTIEK REĢISTRĀCIJA KONFERENCEI “SPORTS VAR”

Drukāt

Sports var 2019Ar pilnu jaudu notiek reģistrācija sporta jomas profesionāļu un entuziastu konferencei “Sports VAR”, kas 26. aprīlī norisināsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Reģistrācija norit konferences mājaslapā – www.sportsvar.lv. Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 8 akadēmisko stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 12.MARTAM AICINA PIETEIKT RĪGAS SPORTISTUS NAUDAS BALVAS SAŅEMŠANAI PAR AUGSTIEM SASNIEGUMIEM SPORTĀ

Drukāt

RD finans mRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina Latvijas sporta federācijas un Rīgas sporta organizācijas pieteikt pretendentus naudas balvu saņemšanai par augstiem sasniegumiem sportā 2018. gadā.

Lasīt tālāk...
 

“FACEBOOK” SKATĀMAS JAUNĀS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS AKTUALITĀTES

Drukāt

Superskolotajs FB IkonaLai informētu par jaunās pedagogu izglītības sistēmas aktualitātēm, sociālo tīklu vietnē Facebook izveidota lapa “Superskolotājs”. Tādējādi topošie un esošie pedagogi, kā arī citi interesenti par jaunumiem var uzzināt vēl ērtākā veidā un būt informēti par pārmaiņu procesa virzību, tai skaitā arī sporta skolotāju darbā.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS LEPNUMA BALVU NOMINĀCIJĀ “DROSME UN PAŠAIZLIEDZĪBA” SAŅĒMIS LSPA ABSOLVENTS TOMAS JAUNZEMS. SVEICAM UN LEPOJAMIES!

Drukāt

Tomas JaunzemsJau 15.gadu laikraksta “Diena” un TV3 organizētajā akcijā “Latvijas lepnums” tiek godināti cilvēki, kuri spējuši savā dzīvē būt spēcīgi, iedvesmojuši, palīdzējuši līdzcilvēkiem, kā arī dara pašaizliedzīgu darbu. LSPA 2013.gada absolvents, ugunsdzēsējs Tomas Jaunzems šogad pavisam apbrīnojami izglāba sievieti, kura vēlējās izlēkt pa logu, saņemot balvu nominācijā “Drosme un pašaizliedzība”. No sirds sveicam Tomasu ar apbalvojumu un lepojamies ar mūsu Akadēmijas absolventu sasniegumiem!

Lasīt tālāk...
 

VEBINĀRS TOPOŠAJIEM UN ESOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM PAR AKTUALITĀTĒM JAUNĀ PAMATIZGLĪTĪBAS STANDARTA MĀCĪBU PRIEKŠMETĀ “SPORTS UN VESELĪBA”

Drukāt

Skola2030logoAKTUĀLI esošajiem un topošajiem Sporta skolotājiem! 13.decembrī, Valsts izglītības satura centra (VISC) koordinētā projektā “SKOLA 2030” ietvarā notika vebinārs par aktualitātēm jaunā Valsts pamatizglītības standarta mācību priekšmetā “Sports un veselība”.
Vebinārā piedalās Inese Bautre, mācību jomas Veselība un fiziskās aktivitātes vecākā eksperte; Maija Priedīte, Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja, mācību materiālu autore; Dins Danne, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētājs, ekstrēmo sporta veidu eksperts.

Lasīt tālāk...
 

MEKLĒ 2018. GADA LABĀKO SPORTA SKOLOTĀJU

Drukāt

sportaskolotajs2018Līdz 12. novembrim novadu, pilsētu izglītības pārvaldes un izglītības iestādes aicinātas pieteikt savus sporta skolotājus Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajam konkursam "Gada sporta skolotājs 2018". Dalību konkursā var pieteikt arī paši sporta skolotāji.

Lasīt tālāk...
 

LŪGUMS PALĪDZĒT MŪSU FIZIOTERAPIJAS VIESLEKTOREI BAIBAI AVOTAI!

Drukāt

mB9wcyb2 400x400Mūsu Akadēmijas studiju programmas “Fizioterapija” ilggadējā vieslektore Baiba AVOTA nonākusi nelaimē! LŪDZAM STEIDZAMU PALĪDZĪBU Baibas atbalstam cīņā ar vēzi. Kopā mēs varam, ja darām!

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 11
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv