Pētniecības projekti

   

PROJEKTA NOSAUKUMS: "EIROPAS ZINĀTNIEKU NAKTS LATVIJĀ 2020" PROJEKTA LĪGUMA NUMURS: NR. 1.1.1.5/20/A/002

Drukāt

Projekta partneri: 

Rīgas Stradiņa Universitāte

Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Daugavpils Universitāte
Vidzemes augstskola
Latvijas Organiskas sintēzes institūts
Liepājas Universitāte
Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas
Elektronikas un datorzinātņu institūts
Ventspils Augstskola

Lasīt tālāk...
 

Baltijas pētniecības programma

Drukāt

Projekta nosaukums: Fiziskās aktivitātes kā krūts vēža prevencijas līdzeklis: molekulāro mehānismu izpēte
Projekts tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.- 2021. gada perioda  ietvaros.
Projekta identifikācijas Nr. EEA-RESEARCH-164
Līguma nr.  EEZ/BPP/VIAA/2021/2    
Projekta izpildes termiņš: 01.05.2021-30.04.2024
Lasīt tālāk...
 

2020. gada Fundamentālo un lietišķo pētījumu projekts.

Drukāt

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, kā sadarbības partneris Banku augstskolai, īsteno Latvijas Zinātnes padomes administrētā Fundamentālo un lietišķo pētījumu 2020. gada zinātnieku individuālo projektu Nr. lzp-2020/2- 0317 "COVID-19 ietekme uz ilgtspējīga patēriņa uzvedību un aprites ekonomiku".

Lasīt tālāk...
 

2019. gada Fundamentālo un lietišķo pētījumu projekts.

Drukāt

Projekta nosaukums: “Kompleksa novērtēšanas un atbalsta programma, lai samazinātu ar ekrānos pavadīto laiku saistītos veselības riskus pusaudžiem” lzp-2019/1-0152

Lasīt tālāk...
     

LSPA īsteno IZM zinātnes projektus

Drukāt

.

 • LSPA 2014. gadā īsteno Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas ar augstu sasniegumu sportu saistītus zinātnes projektus "Sportistu kondīcijas optimizācija pirms sacensībām".
  projekta vadītājs prof. A. Rudzītis

 • "Sportistu tehnisko meistarību noteicošo biomehānisko parametru atkarība no skeleta muskuļu neirālās regulācijas izmaiņām".
  projekta vadītājs prof. A. Paeglītis

 • LSPA 2013. gadā īsteno Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas ar augstu sasniegumu sportu saistītus zinātnes projektus "Sportistu kondīcijas optimizācija pirms sacensībām".
  projekta vadītājs prof. A. Rudzītis

 • "Minerālvielu koncentrāciju ietekme uz veģetatīvās nervu sistēmas un muskuļu neiromuskulārās regulācijas un sportista darbaspēju atjaunošanās pētīšanai augstas klases sportistiem".
  projekta vadītājs prof. A. Paeglītis

 

ES projekts „VSPORT + „

Drukāt

Vsport logoLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) ir viena no vairākām Eiropas augstskolām/institūcijām, kura realizē ES projektu „VSPORT + „ .Projekts galvenais mērķis - izstrādāt starptautisku sporta nozares valorizācijas ietvarstruktūru, lai palielinātu izpratni par Sporta un Aktīva brīvā laika nozares mūžizglītības stratēģiju. Turklāt, šis projekts atbalstīs aktivitātes, ar kurām ieviesīs un īstenos šo stratēģiju ES, nacionālajā, reģionālajā, vietējā un starptautiskajā līmenī. Eiropas Sporta un nodarbinātības observatorijas (ESNO) vadītais projekts noris no 2011.gada novembra līdz 2014. gada martam, un finansiāli to atbalsta Eiropas Komisija. Kopš 2012. gada septembra Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) ir Eiropas Sporta un nodarbinātības observatorijas (ESNO) biedrs.

LV EN
V SPORT1 V SPORT1
V SPORT1 V SPORT1
V SPORT1 V SPORT1
 
1 lapa no 2
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv