LSPA rīkotie semināri

DIVCĪŅAS UN SMAGATLĒTIKAS SPORTA VEIDU TRENERU SEMINĀRS Rīga, LSPA

Drukāt

jubilejas_logo

2011.gada 2. un 3.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās notika divcīņas un smagatlētikas sporta veidu treneru seminārs.

Seminārā piedalījās 29 boksa, kikboksa, ušu, karatē, taekvon-do, grieķu-romiešu, brīvās un sieviešu cīņas, sambo, džudo, tuvcīņas, spēka trīscīņas, svarcelšanas un VFS treneri, kā arī sportisti un LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras pasniedzēji.

Paldies visiem semināra dalībniekiem un lektoriem par interesantu darbu, pieredzes apmaiņu un jaunu sadarbību veidošanas iespējām.

Lasīt tālāk...
 

DIVCĪŅAS UN SMAGATLĒTIKAS SPORTA VEIDU TRENERU SEMINĀRS 2011.gada 2.-3.aprīlī

Drukāt

Seminārs tiek organizēts ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Smagatlētikas, boksa un cīņas katedru. Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas divcīņas (bokss, kikbokss, taekvondo, karatē, džudo, sambo, brīvā un grieķu-romiešu cīņas u.c.) un smagatlētikas (svarcelšana, spēka trīscīņa, svarbumbu celšana, fitness, roku cīņas sports u.c.) sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem un visiem interesentiem.

Seminārs notiek: 2011. gada 2.-3.aprīlī LSPA, Brīvības gatvē 333.

Semināra beigās dalībnieki saņems 14 stundu LSPA kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikātu, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā!

Pieteikties semināram varat, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 2011.gada 27.martam, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; organizācija; amats; telefons, e-pasts.

Dalības maksa – 20,- Ls. LSPA docētājiem par brīvu.

Lasīt tālāk...
 

Aicinām apmeklēt semināru!

Drukāt

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija sadarbībā ar Šauļu universitātes fiziskās kultūras un sporta izglītības katedras docentu, sociālo zinātņu doktoru Staņislavu Norkusu rīko semināru FIZISKĀ SAGATAVOŠANA SPORTA SPĒLĒS.

Staņislavs Norkus: pasniedz Sporta treniņu teoriju, fizisko vingrinājumu fizioloģiju, kustību mācības teoriju un sportistu atlasi 18 gadus strādājis kā fiziskās sagatavotības treneris BK „Šauļi” (Lietuva), kura ir piedalījusies Eiropas kausos, BBL, LBL Strādājis par fiziskās sagatavotības treneri U-18 Lietuvas sieviešu izlasei, kura piedalījusies pasaules čempionātā Brno, Čehijā. Kopā strādājis ar tādiem nopelniem bagātiem Lietuvas treneriem kā Antasu Sireiku, Ramunu Butautu, Aloizu Rudi, Robertu Gedraiti, Vaidi Maziļausku.

Seminārs notiek: 2011. gada 23. martā LSPA, Brīvības gatvē 333

Darba valoda: krievu

Dalības maksa: 15,00 LVL

LSPA docētājiem par brīvu (lūdzu savlaicīgi apstiprināt savu dalību semināram)!

Dalībnieki semināra noslēgumā saņem LSPA profesionālās pilnveides 8 st. kursu beigšanas apliecību, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

Praktiskām nodarbībām ņemam līdzi piemērotu tērpu un maiņas apavus!

Lūdzam apstiprināt savu dalību semināram līdz 22. martam pa e - pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai tālruni 67543442 (no 10:00 – 15:00)

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 10

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv