Uz sākumu Pētniecība Zinātniskās konferences

Zinātniskās konferences

Liepājas Universitātes 21. starptautisko zinātnisko konferenci „Sabiedrība un kultūra: vērtību dimensija” 2018. gada 18. un 19. maijā

Drukāt

Labdien!
Aicinām uz Liepājas Universitātes 21. starptautisko zinātnisko konferenci „Sabiedrība un kultūra: vērtību dimensija” 2018. gada 18. un 19. maijā!
Informācija par konferenci: http://society-culture.liepu.lv/en/cfp/

Pieteikuma forma

Uz tikšanos konferencē!

   

10. Starptautiskajā Baltijas Sporta medicīnas kongresā, kas notiks 2018. gada 20. un 21. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Drukāt

  

HOME | REGISTRATION

 

Latvijas Sporta medicīnas asociācijas vārdā aicinu dažādu specialitāšu kolēģus, rezidentus un studentus piedalīties 10. Starptautiskajā Baltijas Sporta medicīnas kongresā, kas notiks 2018. gada 20. un 21. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Kongress būs lieliska iespēja paplašināt zināšanas sporta medicīnā, iesaistīties praktiskajās nodarbībās un prezentēt savu darbu zinātniskajā daļā.

Kongresa sauklis ir “Sporta medicīna – mēs sadarbojamies!”, tāpēc tā ietvaros būs iespēja noklausīties zinātnieku, ekspertu un praktiķu priekšlasījumus sporta medicīnas, kardioloģijas, traumatoloģijas, rehabilitācijas, farmakoloģijas, fizioterapijas, uzturzinātnes un radioloģijas nozarēs. Būs iespēja piedalīties diskusijāspar šobrīd aktuālākajām tēmām sporta medicīnā pasaulē un Latvijā. Savukārt kongresa praktiskajās nodarbībās redzēsiet aktuālākās pleca un ceļa locītavu izmeklēšanas un teipošanas metodes, iepazīsieties ar jaunākajām kardioloģijas un spirometrijas diagnostikas metodēm, varēsiet darboties muskuloskeletālās ultrasonogrāfijas seminārā un redzēt, kā notiek paralimpisko sportistu sporta medicīniskā klasifikācija.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS (LSPA) STARPTAUTISKĀ MAĢISTRANTU UN DOKTORANTU 10. ZINĀTNISKĀ KONFERENCE SPORTA ZINĀTNE PRAKSEI „SPORTS PĀRMAIŅU PASAULĒ: VESELĪBA, IZGLĪTĪBA UN SABIEDRĪBA”

Drukāt

LSPA logo1

 

 

Cienījamie maģistranti un doktoranti!

 

Aicinām Jūs piedalīties 10. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) starptautiskajā maģistrantu un doktorantu zinātniskajā konferencē

 

“Sports pārmaiņu pasaulē: veselība, izglītība un sabiedrība”

LSPA ZINĀTNES DIENAS 2018

Brīvības gatve 333, Rīga

9. aprīlis, pirmdiena

Lasīt tālāk...
 

“RSU International Student Conference 2018”

Drukāt

HOME | REGISTRATION

Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde jau 4. gadu rīko “RSU International Student Conference”, kas pulcē studentus no visām pasaules malām un kurus vieno interese par zinātni.
Noteikti sazinieties ar mums Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu !

 
2 lapa no 18

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv