Uz sākumu Pētniecība Zinātniskās konferences

Zinātniskās konferences

Starptautiska zinātniskā konference SABIEDRĪBA, INTEGRĀCIJA, IZGLĪTĪBA

Drukāt

 

ra

Latvijas Republika

Izglītības un zinātnes ministrija
Rēzeknes Augstskola
IZGLĪTĪBAS UN DIZAINA fakultāte
Personības socializācijas pētījumu institūts
Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne
Latvija, LV-4600
tālrunis: +371 646 22497, mājas lapa: www.ru.lv,
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

ra_psp

Starptautiska zinātniskā konference

SABIEDRĪBA, INTEGRĀCIJA, IZGLĪTĪBA

Rēzeknes Augstskola
Atbrīvošanas aleja 115
Rēzekne, Latvija, LV-4600
2012.gada 25.-26.maijs

2012.gada 25.-26.maijā Rēzeknes Augstskolas Izglītības un Dizaina fakultāte organizē Starptautisku zinātnisko konferenci „SABIEDRĪBA, INTEGRĀCIJA, IZGLĪTĪBA” kā forumu, kurā tiks apspriestas aktuālākās problēmas augstskolas, skolas, sociālajā un speciālajā pedagoģijā, mūžizglītībā, veselības un sporta, mūzikas, mākslas un dizaina jomā.

Lasīt tālāk...
 

27th International Symposium for Physical Activity and Fitness Research 2012

Drukāt

Please find in attach the First Announcement brochure of the 27th Symposium of the International Council for Physical Activity and Fitness research (ICPAFR) which will be held at the Faculty of Psychology, Padua (Italy), from September 5th to September 9th, 2012.

The Symposium will be organized by the ICPAFR, in connection with the Department of Applied Psychology and the Study Course of Motor Sciences and that of Adapted Physical Activity of the University of Padua.

The general theme of the Symposium is focused on Physical activity across the life span, with special emphasis on the developing infant and young child.

We encourage you to send your scientific proposals (until - February 29, 2012) as well as to participate actively in the mentioned event, trying to spread the information about the Symposium in your scientific and academic environment.

In case you need additional information do not hesitate to contact the Symposium secretary office:

Ms. Emma Mocerino ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

or Ms. Giacoma Licitra ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

On behalf of the Organizing Committee,
Franco Viviani, President ICPAFR
Albrecht Claessens, Past-president ICPAFR
Chairmen of the Organizing Committee


Pielikumā: Detalizētāka informācija par simpoziju

 

5-th BALTIC SPORT SCIENCE CONFERENCE "CURRENT ISSUES AND NEW IDEAS IN SPORT SCIENCE"

Drukāt

Konference notiks Kauņā, 2012.gada 18.-19.aprīlī.

Doktorantiem piedalīšanās konferencē ir obligāta.

Pielikumā: Konferences dalības nolikums


 

Lasīt tālāk...
 

Pedagoģijas zinātnes plenārsēde „Augstskolu docētāju karjera: individuālā un institucionālā sinerģija”

Drukāt

2012.gada februārī LU 70.zinātniskās konferences ietvaros tiek organizētas pedagoģijas zinātnes nozares plenārsēde un sekcija, kurās vēlamies akcentēt augstskolu docētāju profesionālās pilnveides pieredzi Latvijas un ārvalstu augstskolās, dalīties ar labās prakses piemēriem un kopīgi rast jaunas, mūsdienīgas pieejas nākotnes darbībai, kas veicinātu efektīvu individuālo un institucionālo sadarbību, sekmējot produktīvas augstskolu iekšējās kvalitātes un izcilības kultūras veidošanos.

2.februārī no plkst. 9-13 LU Mazajā aulā notiks pedagoģijas zinātnes plenārsēde „Augstskolu docētāju karjera: individuālā un institucionālā sinerģija”, kurā ar diskusiju un darbību rosinošiem ziņojumiem uzstāsies Dr.habil.paed., prof. Tatjana Koķe, Dr.habil.paed., prof. Irēna Žogla, Dr.paed., prof. Dainuvīte Blūma, kā arī Arhusas universitātes (Dānija) (Danish School of Education, University of Aarhus) prof. Dr. Bente Elkjaer.

Lasīt tālāk...
 

6th INSHS International Christmas Sport Scientific Conference

Drukāt

The conference will be held at Park Hotel Pelikan****(http://www.hotelpelikan.hu), Szombathely, Hungary from 11th to 14th December 2011;
supported by the University of West-Hungary, Savaria Campus, Institute of Sport Science, Szombathely/Hungary and the International Network of Sport and Health Sciences (INSHS).

Themes:
1.  Sport and society
2.  Sport pedagogical and psychological aspects
3.  Performance Analysis
4.  Health, physiology and exercises
5.  Teaching , coaching methodology

You can find more information and you can register on our website:
http://conference.n2su.co.uk/

In case you would be interested in attending or if there is any question, please contact Eszter Czika conference coordinator via e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
10 lapa no 18

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv