Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

45 LSPA PĀRSTĀVJI PIEDALĪJUŠIES 11.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ TARTŪ

Drukāt

IMG 9954 2

No 2018.gada 25. līdz 27.aprīlim, 45 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācībspēki un studējošie piedalījās 11.Baltijas sporta zinātnes konferencē Tartū (Igaunija). Konferencē tikās vairāk nekā 150 Baltijas un citu Eiropas valstu sporta zinātnes, sporta medicīnas, fizioterapijas un veselības aprūpes eksperti, lai apspriestu aktuālos pētījumu virzienus sporta nozarē, dalītos ar praktiskā darba pieredzi, kā arī popularizētu starpdisciplināru pieeju sporta zinātnes attīstībai.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTNES DIENU IETVAROS NOTIKUSI STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE „SPORTA ZINĀTNE 2018”

Drukāt

IMG 9733Lai dalītos ar jaunākajiem sporta zinātnes pētījumiem un tendencēm Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), no 10. līdz 12.aprīlim, norisinās Akadēmijas zinātniskā konference „Sporta zinātne 2018”, kurā piedalās vairāk nekā 60 sporta profesionāļi, student, zinātnieki un augstskolu mācībspēki.

Šogad konferencē prezentēti 34 zinātniski pētnieciskie darbi 7 virzienos:

Lasīt tālāk...
 

PROFESORES AGITAS ĀBELES GRĀMATA „SPORTA PSIHOLOĢIJA: TEORIJA UN PRAKSE” NONĀKUSI PIE LASĪTĀJIEM

Drukāt

IMG 9713 210.aprīlī pie lasītājiem nonākusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesores un augstākās kategorijas daiļslidošanas tiesneses Agitas Ābeles sarakstītā grāmata „Sporta psiholoģija: teorija un prakse”.

Lasīt tālāk...
 

NOSKAIDROTI LABĀKIE DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU PĒTNIECISKIE DARBI LSPA 10.STARPTAUTISKAJĀ SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ

Drukāt

IMG 9657 2

9.aprīlī, noslēdzoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) maģistrantu un doktorantu 10. starptautiskajai sporta zinātnes konferencei „Sports pārmaiņu pasaulē: veselība, izglītība un sabiedrība”, noskaidroti kvalitatīvākie, interesantākie un inovatīvākie pētnieciskie darbi sporta zinātnē un veselības aprūpē, kuru autori studē augstskolu maģistrantūras un doktorantūras studiju programmās.

Lasīt tālāk...
 

10.APRĪLĪ NOTIKS PROFESORES AGITAS ĀBELES GRĀMATAS „SPORTA PSIHOLOĢIJA: TEORIJA UN PRAKSE” ATVĒRŠANAS SVĒTKI

Drukāt

IMG-20180405-WA0002Otrdien – 10.aprīlī, pulksten 14:30, LSPA 306. auditorijā notiks LSPA profesores, pedagoģijas doktores Agitas Ābeles sarakstītās grāmatas „Sporta psiholoģija: teorija un prakse” atvēršanas svētki.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTNES DIENU IETVAROS NOTIEK KONFERENCE „SPORTA ZINĀTNE 2018”

Drukāt

Zinatnes dienas 2018 10.04 mLai dalītos ar jaunākajiem sporta zinātnes pētījumiem un tendencēm, no 10. līdz 12.aprīlim, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norisinās starptautiskā zinātniskā konference „Sporta zinātne 2018”, kurā piedalās vairāk nekā 50 sporta profesionāļi, studenti un zinātnieki, augstskolu mācībspēki, kā arī ārvalstu viesi.

Lasīt tālāk...
 

9.APRĪLĪ STARPTAUTISKĀ LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU KONFERENCE “SPORTS PĀRMAIŅU PASAULĒ: VESELĪBA, IZGLĪTĪBA UN SABIEDRĪBA”

Drukāt

Zinatnes dienas 2018 9.04 mPirmdien – 9.aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks 10. Starptautiskā doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference “Sports pārmaiņu pasaulē: veselība, izglītība un sabiedrība”. Organizējot konferenci, tās rīkotāji iedvesmojās no  Valsts izglītības satura centra (VISC)  koordinētā projekta "Kompetenču pieeja mācību saturā", kura mērķis ir izstrādāt un skolās ieviest jaunā mācību satura un pieejas piedāvājumu, tai skaitā mācību priekšmetā “Sports”. Tāpēc konferences atklāšanas plenārsēde veltīta tēmai “Mūsdienīgs sporta skolotājs”.

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA “MODERNIZĒTĀS LSPA STEM STUDIJU PROGRAMMAS VESELĪBAS APRŪPĒ” OTRAJĀ POSMĀ PAVEIKTAIS

Drukāt

STEM 2018 kvadratsLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina īstenot no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Projekta darbības otrajā posmā, no 2018.gada 1.februāra līdz 1.aprīlim, noritējis darbs pie tālākas LSPA telpu apsekošanas un sagatavošanas, kas nepieciešama jaunā “Veselības aprūpes sportā izpētes centra” būvdarbu veikšanai. Paralēli tam sākta iepirkumu dokumentācijas izstrāde pētniecisko iekārtu un aprīkojuma iegādei centra vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 

NOTIKUSI KONFERENCE SPECIĀLISTIEM, KURI STRĀDĀ AR IZGLĪTOJAMIEM AR SMAGIEM FUNKCIONĀLIEM TRAUCĒJUMIEM

Drukāt

IMG 20180314 120308Lai pārrunātu aktualitātes un iepazītos ar izglītības iestāžu pielāgojumiem pamatvajadzību nodrošināšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, 14. martā, notika Rīgas 5.speciālā internātpamatskola un LSPA organizētā konference "Pielāgotās fiziskās aktivitātes izglītojamiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem". Konferencē piedalījās 75 pedagogi un speciālistiem no visiem Latvijas reģioniem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTŅU PROREKTORS JURIS GRANTS AR LIETUVAS KOLĒĢIEM PĀRRUNĀ VIENOTAS BALTIJAS VALSTU DOKTORANTŪRAS PROGRAMMAS IZVEIDI SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Grants Juris 2018Lai paaugstinātu sporta zinātnes attīstību trijās Baltijas valstīs un stiprinātu jauno doktorantu konkurētspēju Eiropā un pasaulē,  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Lietuvas Sporta universitāte (LSU) un Tartu Universitāte turpina attīstīt Baltijas starpaugstskolu doktorantūras studiju programmu “Sporta zinātne”. 9.martā LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris GRANTS tikās ar LSU vadītāju Diānu REKLAITIENI un pārrunāja nākamos darbības soļus minētajā programmas izveidē.

Lasīt tālāk...
 
6 lapa no 29
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv