Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

LSPA DOKTORANTE IEVA KUNDZIŅA ITĀLIJĀ PREZENTĒ PĒTĪJUMU PAR LAIMES HORMONA IETEKMI UZ CILVĒKA PAŠSAJŪTU

Drukāt

Ieva Kundzina

LSPA  doktorantes, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Ieva Kundziņa no 6. līdz 8.septembrim piedalījās Boloņas universitātes (Itālija) rīkotajā jauno zinātnieku un studentu konferencē „Sporta zinātne”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROREKTORS JURIS GRANTS UN VIESPROFESORS ROLFS KARLSONS PIEDALĀS PASAULES SPORTA TRENERU IZGLĪTĪBAS KONGRESĀ

Drukāt

J GrantsLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zinātņu prorektors, profesors Juris Grants un LSPA viesprofesors Rolfs Karlsons no 9.līdz 13.septembrim Durbanā (Dienvidāfrikas Republika)  piedalās 9.Pasaules Sporta treneru izglītības kongresā, ko organizē Starptautiskā Treneru asociācija (ICCE) sadarbībā ar Dienvidāfrikas Republikas Sporta konfederāciju un Olimpisko komiteju (SASCOC). 

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGUSIES LSPA STUDENTU 65.ZINĀTNISKĀ KONFERENCE

Drukāt

65 konference23.maijā noslēgusies kārtējā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentu zinātniskā konference, kurai tika pieteikti 6 referāti un 3 stenda referāti. Konferenci vadīja Akadēmijas maģistrantūras 1.studiju gada studente Vita Farafonova un Aija Kursīte.

Lasīt tālāk...
 

Latvijas – Lietuvas – Taivānas zinātniskās sadarbības atbalsta fonda ietvaros ir izsludināts jauns projektu konkurss.

Drukāt

LATVIJAS - LIETUVAS - TAIVĀNAS ZINĀTNISKĀS SADARBĪBAS ATBALSTA FONDA PROJEKTU PIETEIKUMU KONKURSS 2013.GADĀ

Ar 2013. gada 1.martā atvērts Latvijas - Lietuvas - Taivānas zinātniskās sadarbības atbalsta fonda (turpmāk – Fonda) projektu pieteikumu iesniegšanas konkurss.

Konkursam var pieteikt pētniecības projektus visās zinātņu nozarēs. Projekta dalībnieki var būt universitātēs, augstskolās un zinātniskajās institūcijās strādājošie zinātnieki.

Projekta pieteikumā jāpiedalās visu triju Fonda dalībvalstu zinātniekiem. Projekta izpildes maksimālais laiks ir trīs gadi.

Prasības un nosacījumi projektu pieteikumu sagatavošanai ir pieejami Fonda mājas lapā: http://www.smm.lt/en/smt/docs/taiwan/

Sadarbības projekta īstenošanā iesaistītie Latvijas, Lietuvas un Taivānas zinātnieki sagatavo projekta pieteikumu un iesniedz to katrs savas valsts par konkursu atbildīgajā institūcijā.

Latvijas zinātnieki projektu pieteikumus iesniedz Latvijas Zinātņu akadēmijas Eiropas programmu centrā (338. kabinets) līdz 2013.gada 31.maijam plkst. 17:00. Projektu iesniegumus vienā eksemplārā papīra formā var iesniegt personīgi vai nosūtot pa pastu. Nosūtot pa pastu par iesniegšanas datumu uzskata pasta zīmogā norādīto nosūtīšanas datumu. Elektronisko projekta iesniegumu nosūta uz elektroniskā pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Konkursa rezultātu paziņošana paredzēta 2013.gada oktobrī.

Projektu īstenošanas uzsākšana plānota no 2014.gada 1.janvāra.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 5. DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE ’’SPORTA ZINĀTNE PRAKSEI’’

Drukāt

Cienījamie maģistranti, doktoranti un jaunie zinātnieki!

Aicinām Jūs piedalīties: LSPA 5. doktorantu un maģistrantu zinātniskajā konferencē

‘’SPORTA ZINĀTNE PRAKSEI”

Norises laiks: 14.03.2013. plkst. 08:00 – 13:00

Vieta: Brīvības gatve 333, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā konferenču zālē.

Reģistrācija: līdz 01.03.2013., pievienojot anotāciju (~250 vārdi Word, Times New Roman 12 pt) , kura sastāv no sekojošām daļām: autori, nosaukums, aktualitāte , mērķis, subjekts, metodes, rezultāti, secinājumi.  

Konferences elektroniskā reģistrācijas anketa pieejama šeit!

Konferences valoda: latviešu, angļu

Uzstāšanās veidi:

  • Mutiskais referāts 15 min (10 min.+5min.)
  • Stenda referāts 8 min (5 min. +3 min.) (izmēri 65 x 95cm).

***Ja referāta materiāls sagatavots angļu valodā, tad to var prezentēt latviešu valodā un otrādi

Konferences virzieni:

  • Sporta pedagoģija un psiholoģija
  • Sports teorijā un praksē
  • Rekreācija
  • Sporta medicīna un fizioterapija
  • Menedžments
Lasīt tālāk...
 

6th Baltic Scientific Conference Sport Science for Sustainable Society April 23 - 25, 2013 Riga, LATVIA

Drukāt

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJA
LATVIAN ACADEMY OF SPORT EDUCATION

BSSS

6th Baltic Scientific Conference 
Sport Science 
for Sustainable Society
April 23 - 25, 2013
Riga, LATVIA 

Lasīt tālāk...
 

Madonā Smeceres silā no 5.-12.septembrim norisinājās Starptautiskā Vasaras skola 2012

Drukāt

osress_2012

OSRESS 2012

OUTDOOR SPORTS AND RECREATION EDUCATION SUMMER SCHOOL 2012
Recreation sports in multicultural environment in Latvia

Historical Perspective in Latvia
September 5 - 12, 2012
Latvia, Madona, Smeceres sils
 

Vasaras izskaņā Madonā Smeceres silā no 5.-12.septembrim jau trešo gadu norisinājās Starptautiskā Vasaras skola, ko organizēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija un Latvijas Rekreācijas izglītības asociācija (Prof. J. Grants, asoc.prof. I. Kravalis, doc. I. Bula-Biteniece, lekt. I. Smukā un asist. K. Ciekurs) kopā ar sadarbības augstskolām no Polijas (Josef Pilsudski University of Physical Education in Warsaw, un College of Computer Science and Business Administration on Lomža asoc. prof. K. Piech un asoc. prof. A. Litwiniuk),Zviedrijas (Swedish School of Sports and Health Science, prof. J. Nilsson un Mg. Art. E. Kraepelien Strid) Spānijas (Univesidad   De Malaga, asoc.prof. O.Romero Ramos). Starptautiskās Vasaras skolas mērķis bija veicināt neformālo izglītību, vienlīdzīgi izglītošanās procesā iesaistot gan studentus, gan pasniedzējus, sekmējot studentu un pasniedzēju profesionālās kompetences.

Lasīt tālāk...
 

Izglītības un zinātnes ministrija līdz 2012.gada 1.oktobrim izsludina fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu konkursu projektu finansēšanai 2013.gadā.

Drukāt

Projektu konkursa mērķis ir: 

  • Sekmēt jaunu zināšanu radīšanu; 
  • Veicināt tehnoloģisku atziņu, kas var būt arī bez tiešas saistības ar tūlītēju to rūpniecisko un komerciālo izmantošanu, izstrādi; 
  • Atbalstīt zinātnieku pieteiktu jaunu un konkurētspējīgu (izcilu) zinātnisko pētījumu īstenošanu.

Jauna tematiskā pētījuma projekta vai tā posma iesniegumu iesniedz atsevišķs zinātnieks vai zinātniskā grupa. Zinātniskās grupas locekļi var būt vienas vai vairāku zinātnisko institūciju darbinieki.

Projektu iesniegumu informācijas sistēma, kurā līdz 2012.gada 1.oktobrim iesniedzami projektu pieteikumi, projektu konkursa nolikums, kā arī projektu iesniegumu vērtēšanas metodika pieejama interneta vietnes http://www.lzp.gov.lv sadaļā PROJEKTU KONKURSI.

Papildu informācijai lūdzam vērsties Latvijas Zinātnes padomē (Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 334.kab., tel. 67223211, fakss 67228421).

 

Par as.prof. J.Solovjovas vizīti Austrālijā

Drukāt

2012.g. augustā  LSPA peldēšanas katedras asoc. profesore

Jeļena Solovjova apmeklēja Austrālijas  Centrālo Kvinslendas Universitati, (Central Queensland University, Rockhampton) un peldēšanas sporta klubus.

J. Solovjova iepazinās ar mācības procesu, piedalījās seminārā un apaļā galda diskusijā ar CQU studentiem un pasniedzējiem  par zinātnes programmas pielietošanu treneru un sportistu vajadzībām.Plašāka informācija: 

 

LSPA studenti ar citu augstskolu studentiem piedalās ESF projektā kā mentori skolēniem

Drukāt

LSPA studenti ar citu augstskolu studentiem piedalās ESF projektā kā mentori skolēniem

LSPA 3. kursa studenti: Jānis Labucs, Līva Štamere, Elīna Elksnīte un Kristīne Karašniece piedalās Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei" atbalsta programmas sadaļā „Lakstīgala” – mentorings skolēnu atbalstam.


Latvijas Universitāte ar sadarbības partneriem īsteno projektu, kura ietvaros izveidota atbalsta programma skolēniem, vienā no tās sadaļām „Lakstīgala” mērķis ir studentiem un skolēniem sadarbojoties, veicināt skolēnu sociālo prasmju pilnveidi un noturīgu interešu veidošanos.

Lasīt tālāk...
 
29 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv