Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

LSPA SMAGATLĒTIKAS STUDENTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ NOLASĪTI 13 REFERĀTI

Drukāt

Smagatletu konference28.janvārī, ikgadējā LSPA Smagatlētikas, cīņas un boksa katedras studentu Zinātniskā konferencē, 13 Akadēmijas studenti uzstājās ar saviem referātiem un prezentēja bakalaura un maģistra darbos veiktos pētījumus, kā arī analizēja sporta zinātnē, jo īpaši smagatlētikā, aktuālas tēmas, kas saistītas ar smagatlētiem raksturīgo traumu profilaksi un muskuļu spēka palielināšanu.

Lasīt tālāk...
 

ANNA ZUŠA IEGUVUSI PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Anna Zusa zin dokŠī gada 28.janvārī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Annai Zušai pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta teorijas un vēstures apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu  „Dažādas kvalifikācijas tenisistu labā sitiena biomehānika un jauno spēlētāju mioskeletālās sistēmas izpēte”. Pēc aizstāvēšanās vienīgais, ko Anna pateica - Es jūtos labi!

Lasīt tālāk...
 

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI „TEORIJA UN PRAKSE SPORTA ZINĀTNĒ”

Drukāt

6 ZINATNISKA KONFERENCE MAGSācies pieteikšanas laiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu 6. Starptautiskajai zinātniskajai konferencei „Teorija un prakse sporta zinātnē”, kas Akadēmijā notiks 2014.gada 27.martā no pulksten 8:45 līdz 14:00. Konferencē Jūs varat piedalīties ar savu referātu (mutisko vai stenda) vai kā klausītājs, piesakoties līdz 20.martam.

Lasīt tālāk...
 

ALĪNA KĻONOVA AIZSTĀVĒJUSI PROMOCIJAS DARBU UN IEGUVUSI PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Klonova ZilinskisŠī gada 16.janvārī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt LSPA  doktorantei, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Alīnai Kļonovai pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta pedagoģijas  apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu  „Partneru fizioloģiskais noslogojums un ķermeņu kontakta pilnveidošana standarta sporta dejās. APSVEICAM!

Lasīt tālāk...
 

BALTIJAS SIMPOZIJĀ „SPORTS. BIOLOĢIJA. MEDICĪNA. METODOLOĢIJAS AKTUALITĀTES” ANALIZĒ SPORTISTU FIZISKO UN PSIHOLOĢISKO SAGATAVOTIBU SACENSĪBĀM

Drukāt

SimpozijsNo 10. līdz 12. decembrim Igaunijas pilsētā Narvā notika Baltijas simpozijs „Sports. Bioloģija. Medicīna. Metodoloģijas aktualitātes”, kurā piedalījās pārstāvji no Baltijas valstīm, Krievijas un Somijas. No Latvijas zinātniskajā simpozijā piedalījās LSPA maģistrantūras un doktorantūras vadītāja Tatjana Ņikiforova un LSPA  doktorante, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Aleksandra Čuprika

Lasīt tālāk...
 

IZM IZSLUDINA VALSTS PĒTĪJUMU PROGRAMMU PRIEKŠLIKUMU KONKURSU

Drukāt

IZM Logo Izglītības un zinātnes ministrija, pamatojoties uz Ministru kabineta 2006.gada 30.maija noteikumiem Nr.443 „Valsts pētījumu programmu pieteikšanas, ekspertīzes un finansēšanas kārtība”, izsludina valsts pētījumu programmu priekšlikumu konkursu. Priekšlikumu konkursā var piedalīties: zinātnieki, zinātnieku grupas, zinātniskās institūcijas un valsts institūcijas, kā arī komersanti, biedrības un nodibinājumi.

Lasīt tālāk...
 

VALSTS IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA PAR LSPA SADARBĪBU AR BERNES UNIVERSITĀTES PROF. ROLANDU SEILERU

Drukāt

SeilersLai veicinātu pētniecības kvalitāti sporta psiholoģijas jomā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) vieslekcijas sniedza viens no vadošajiem Eiropas pētniekiem – Bernes universitātes profesors Rolands Seilers. Intensīvā studiju procesā nedēļas garumā studentiem bija iespēja apmeklēt lekcijas, kā arī saņemt konsultācijas savu pētniecisko darbu izstrādē.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTŅU PROREKTORS JURIS GRANTS ITĀLIJĀ PREZENTĒ SPORTA MŪŽIZGLĪTĪBAS STRATĒĢIJU NACIONĀLAJĀ UN EIROPAS LĪMENĪ

Drukāt

JGrantsLSPA Zinātņu prorektors, prof. Juris Grants no 29.- 30. oktobrī piedalās Eiropas Sporta un nodarbinātības Observatorijas (ESNO) biedru seminārā un ģenerālās asamblejas sēdē Itālijā, Romā. J.Grants kā vienīgais no Latvijas, pārstāvot LSPA, uzstājas ar referātu „Sporta un aktīva brīvā laika mūžizglītības stratēģija nacionālajā un Eiropas līmenī”. Referāts tapis sadarbībā ar LSPA docētājiem Ivetu Bogi, Intu Budviķi un Imantu Upīti.

Lasīt tālāk...
 

FOTO UN VIDEO: KĀ LSPA GĀJA "STARPTAUTISKAJĀ VASARAS SKOLĀ 2013" POLIJĀ

Drukāt

skola

"Polijā notikusī Starptautiskā vasaras skola, LSPA sporta speciālistiem un studentiem bija laba iespēja praksē izmēģināt jauno Eiropas izglītības virzienu - Neformālā izglītība, kur studenti no 5 valstīm, uz paritātes principiem, mācījās kopā ar pasniedzējiem. Tā bija izdevība gūt jaunas zināšanas vienam no otra," pēc atgriešanās no Polijas, pastāstīja LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris Grants.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTOS LIELU INTERESI RAISA MAZĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE SMAGATLĒTIKAS SPECIĀLISTIEM

Drukāt

11

26.septembrī, LSPA Smagatlētikas, cīņas un boksa katedra sadarbībā ar Rīgas Pedagoģijas izglītības vadības akadēmiju (RPIVA) organizēja mazo zinātnisko konferenci, kurā ar saviem promocijas darbu pētījumu rezultātiem sporta zinātnē dalījās divi doktoranti no Vācijas .

Lasīt tālāk...
 
28 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv