Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

LSPA MAĢISTRS INTARS NIKONOVS NORVĒĢIJĀ ROK SNIEGA ALAS

Drukāt

intars alaNo 17. – 22.martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) maģistrs Intars Nikonovs Norvēģijā, „Nordplus” projekta ietvaros, piedalījās Telemark universitātes studiju kursa „Ārpustelpu [outdoor] izglītība” praktiskajā nodarbībā - Ziemas pārgājiens, kur kopā ar 2 docētājiem un 21 Norvēģijas studentu devās 4 dienu slēpju pārgājienā kalnos un nakšņoja  pašu raktās sniega alās.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 6.STARPTAUTISKAJĀ DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ PREZENTĒ 60 REFERĀTUS

Drukāt

6 konference27.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika 6.Starptautiskā doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference „Teorija un prakse sporta zinātnē”, kurā piedalījās 64 dalībnieki, tai skaitā 22 ārzemju viesi no Bulgārijas un Portugāles. Latviju konferencē pārstāvēja 3 augstskolas: LSPA, Liepājas Universitāte un Rīgas Stradiņa Universitāte. Konferences laikā prezentēti 37 mutiskie referāti un 23 stenda referāti 5 konferences darba virzienos, visvairāk dalībnieku darbojās sekcijā “Sports teorijā un praksē” .

Lasīt tālāk...
 

IZCILĀ SKELETONISTU DUKURU ĢIMENE ATKLĀS LSPA 6.STARPTAUTISKO DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU ZINĀTNISKO KONFERENCI

Drukāt

Skweletona komandaCeturtdien - 27.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks 6.Starptautiskā doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference „Teorija un prakse sporta zinātnē”, kas pulksten 8:45 sāksies ar izcilo skeletonistu Dukuru un Latvijas skeletona komandas pārstāvju tikšanos ar konferences dalībniekiem. Kopā ar skeletonistiem konferences dalībnieki pārrunās Soču XXII Ziemas olimpiskās spēles, uzzinās daudz interesanta par skeletonu un to, kā abi brāļi uzsāka savu skeletonistu karjeru, kā arī varēs uzdot jautājumus. Foto: olimpiade.lv

Lasīt tālāk...
 

PIRMDIEN - 17.MARTĀ, NOSLĒDZAS MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVĒŠANAS MARATONS

Drukāt

Magistra darbsPirmdien – 17.martā, 1.stāva 153.auditorijā no pulksten 10:00 maģistra darbus aizstāvēs astoņi LSPA maģistrantūras studenti kvalifikācijā „Fiziskās sagatavošanas vecākais treneris”, „Sporta veida vecākais treneris” un „Sporta skolotājs”. Piedalīties aicināts ikviens interesents.  Lai veicas, un tiekamies maģistrantu un doktorantu izlaidumā - 2014.gada 27.martā, pulksten 15:00!

Lasīt tālāk...
 

10.MARTĀ NOTIEK SEPTIŅU MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVĒŠANA KVALIFIKĀCIJĀ - FIZISKĀS SAGATAVOŠANAS VECĀKAIS TRENERIS

Drukāt

Magistra darbsPirmdien - 10.martā, 205.auditorijā no pulksten 10:30 maģistra darbus aizstāvēs septiņi LSPA maģistrantūras studenti kvalifikācijā „Fiziskās sagatavošanas vecākais treneris”. Piedalīties aicināts ikviens interesents.  Lai veicas, un tiekamies maģistrantu un doktorantu izlaidumā - 2014.gada 27.martā!

Lasīt tālāk...
 

KLAJĀ NĀCIS TREŠAIS POPULĀRZINĀTNISKAIS IZDEVUMS „SPORTS TEORIJĀ UN PRAKSĒ”

Drukāt

Sports teorija prakseLai padziļinātu aktīva dzīvesveida atbalstītāju izpratni par sportu un tā sniegtajām iespējām dzīves kvalitātes uzlabošanā, klajā nācis žurnāla "Sports" trešais populārzinātniskais pielikums "Sports teorijā un praksē", kas ir 64 lappušu biezs speciālizlaidums sporta speciālistiem, sportistiem un visiem sporta interesentiem par aktuālām teorētiskām un praktiskām sporta un aktīvās atpūtas tēmām.  Žurnāla galvenā redaktore ir LSPA profesore Agita Ābele.

Lasīt tālāk...
 

ŽURNĀLS „SPORTS”: PROFESORS JURIS GRANTS PAR LSPA DARBU EIROPAS SAVIENĪBAS PROJEKTĀ „VSPORT +”

Drukāt

Grants VSPORTMĀCĪŠANĀS GADSIMTS - Tā par šo laiku saka Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zinātņu prorektors, profesors Juris Grants. Jau trešo gadu akadēmija piedalās Eiropas kopienas sabiedriskās organizācijas Sports un nodarbinātība (EOSE) darbā. Tās mērķis ir sabalansēt nozares profesiju piedāvājumu ar pieprasījumu, mācīties gudri, efektīvi un daudzpusīgi.

„Nostiprināt saikni starp izglītību un nodarbinātību,” uzdevumu precizē profesors Grants.

Lasīt tālāk...
 

24.FEBRUĀRĪ NOTIEK ČETRU MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVĒŠANA KVALIFIKĀCIJĀ - SPORTA VEIDA VECĀKAIS TRENERIS

Drukāt

Magistra darbsPirmdien - 24.februārī, 205.auditorijā no pulksten 13:00 maģistra darbus aizstāvēs četri LSPA maģistrantūras studenti kvalifikācijā „Sporta veida vecākais treneris”. Piedalīties aicināts ikviens interesents.  Lai veicas, un tiekamies maģistrantu un doktorantu izlaidumā - 2014.gada 27.martā!

Lasīt tālāk...
 

17.FEBRUĀRĪ SĀKUSIES MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVEŠANA!

Drukāt

Magistra darbsLatvijas Sporta pedeagoģijas akadēmijā no 17.febrūra līdz 10.martam - katru pirmdienu, notiks maģistra darbu aizstāvēšana. Piedalīties aicināts ikviens interesents. 17.februārī maģistra darbus aizstāvēs 6 LSPA maģistrantūras studenti - trīs no tiem kvalifikācijā "Sporta skolotājs" un trīs kvalifikācijā „Sporta veida vecākais treneris”. Lai veicas, un tiekamies maģistrantu un doktorantu izlaidumā - 2014.gada 27.martā!

Lasīt tālāk...
 

RENĀRS LĪCIS IEGUVIS PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

rENARS Zermena AndrisŠī gada 4.februārī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantam, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmējam Renāram Līcim pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta pedagoģijas apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu „Augstas kvalifikācijas sporta spēļu tiesnešu sagatavošanas procesa optimizēšana”.

Renāra Līča darba vadītājs ir LSPA Sporta spēļu katedras vadītājs, Dr. paed., prof. Andris Rudzītis, darba konsultante, Dr.paed., asoc.prof. Žermēna Vazne.

Lasīt tālāk...
 
27 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv