Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

BALTIJAS SIMPOZIJĀ „SPORTS. BIOLOĢIJA. MEDICĪNA. METODOLOĢIJAS AKTUALITĀTES” ANALIZĒ SPORTISTU FIZISKO UN PSIHOLOĢISKO SAGATAVOTIBU SACENSĪBĀM

Drukāt

SimpozijsNo 10. līdz 12. decembrim Igaunijas pilsētā Narvā notika Baltijas simpozijs „Sports. Bioloģija. Medicīna. Metodoloģijas aktualitātes”, kurā piedalījās pārstāvji no Baltijas valstīm, Krievijas un Somijas. No Latvijas zinātniskajā simpozijā piedalījās LSPA maģistrantūras un doktorantūras vadītāja Tatjana Ņikiforova un LSPA  doktorante, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Aleksandra Čuprika

Lasīt tālāk...
 

IZM IZSLUDINA VALSTS PĒTĪJUMU PROGRAMMU PRIEKŠLIKUMU KONKURSU

Drukāt

IZM Logo Izglītības un zinātnes ministrija, pamatojoties uz Ministru kabineta 2006.gada 30.maija noteikumiem Nr.443 „Valsts pētījumu programmu pieteikšanas, ekspertīzes un finansēšanas kārtība”, izsludina valsts pētījumu programmu priekšlikumu konkursu. Priekšlikumu konkursā var piedalīties: zinātnieki, zinātnieku grupas, zinātniskās institūcijas un valsts institūcijas, kā arī komersanti, biedrības un nodibinājumi.

Lasīt tālāk...
 

VALSTS IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA PAR LSPA SADARBĪBU AR BERNES UNIVERSITĀTES PROF. ROLANDU SEILERU

Drukāt

SeilersLai veicinātu pētniecības kvalitāti sporta psiholoģijas jomā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) vieslekcijas sniedza viens no vadošajiem Eiropas pētniekiem – Bernes universitātes profesors Rolands Seilers. Intensīvā studiju procesā nedēļas garumā studentiem bija iespēja apmeklēt lekcijas, kā arī saņemt konsultācijas savu pētniecisko darbu izstrādē.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTŅU PROREKTORS JURIS GRANTS ITĀLIJĀ PREZENTĒ SPORTA MŪŽIZGLĪTĪBAS STRATĒĢIJU NACIONĀLAJĀ UN EIROPAS LĪMENĪ

Drukāt

JGrantsLSPA Zinātņu prorektors, prof. Juris Grants no 29.- 30. oktobrī piedalās Eiropas Sporta un nodarbinātības Observatorijas (ESNO) biedru seminārā un ģenerālās asamblejas sēdē Itālijā, Romā. J.Grants kā vienīgais no Latvijas, pārstāvot LSPA, uzstājas ar referātu „Sporta un aktīva brīvā laika mūžizglītības stratēģija nacionālajā un Eiropas līmenī”. Referāts tapis sadarbībā ar LSPA docētājiem Ivetu Bogi, Intu Budviķi un Imantu Upīti.

Lasīt tālāk...
 

FOTO UN VIDEO: KĀ LSPA GĀJA "STARPTAUTISKAJĀ VASARAS SKOLĀ 2013" POLIJĀ

Drukāt

skola

"Polijā notikusī Starptautiskā vasaras skola, LSPA sporta speciālistiem un studentiem bija laba iespēja praksē izmēģināt jauno Eiropas izglītības virzienu - Neformālā izglītība, kur studenti no 5 valstīm, uz paritātes principiem, mācījās kopā ar pasniedzējiem. Tā bija izdevība gūt jaunas zināšanas vienam no otra," pēc atgriešanās no Polijas, pastāstīja LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris Grants.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTOS LIELU INTERESI RAISA MAZĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE SMAGATLĒTIKAS SPECIĀLISTIEM

Drukāt

11

26.septembrī, LSPA Smagatlētikas, cīņas un boksa katedra sadarbībā ar Rīgas Pedagoģijas izglītības vadības akadēmiju (RPIVA) organizēja mazo zinātnisko konferenci, kurā ar saviem promocijas darbu pētījumu rezultātiem sporta zinātnē dalījās divi doktoranti no Vācijas .

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOKTORANTE IEVA KUNDZIŅA ITĀLIJĀ PREZENTĒ PĒTĪJUMU PAR LAIMES HORMONA IETEKMI UZ CILVĒKA PAŠSAJŪTU

Drukāt

Ieva Kundzina

LSPA  doktorantes, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Ieva Kundziņa no 6. līdz 8.septembrim piedalījās Boloņas universitātes (Itālija) rīkotajā jauno zinātnieku un studentu konferencē „Sporta zinātne”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROREKTORS JURIS GRANTS UN VIESPROFESORS ROLFS KARLSONS PIEDALĀS PASAULES SPORTA TRENERU IZGLĪTĪBAS KONGRESĀ

Drukāt

J GrantsLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zinātņu prorektors, profesors Juris Grants un LSPA viesprofesors Rolfs Karlsons no 9.līdz 13.septembrim Durbanā (Dienvidāfrikas Republika)  piedalās 9.Pasaules Sporta treneru izglītības kongresā, ko organizē Starptautiskā Treneru asociācija (ICCE) sadarbībā ar Dienvidāfrikas Republikas Sporta konfederāciju un Olimpisko komiteju (SASCOC). 

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGUSIES LSPA STUDENTU 65.ZINĀTNISKĀ KONFERENCE

Drukāt

65 konference23.maijā noslēgusies kārtējā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentu zinātniskā konference, kurai tika pieteikti 6 referāti un 3 stenda referāti. Konferenci vadīja Akadēmijas maģistrantūras 1.studiju gada studente Vita Farafonova un Aija Kursīte.

Lasīt tālāk...
 

Latvijas – Lietuvas – Taivānas zinātniskās sadarbības atbalsta fonda ietvaros ir izsludināts jauns projektu konkurss.

Drukāt

LATVIJAS - LIETUVAS - TAIVĀNAS ZINĀTNISKĀS SADARBĪBAS ATBALSTA FONDA PROJEKTU PIETEIKUMU KONKURSS 2013.GADĀ

Ar 2013. gada 1.martā atvērts Latvijas - Lietuvas - Taivānas zinātniskās sadarbības atbalsta fonda (turpmāk – Fonda) projektu pieteikumu iesniegšanas konkurss.

Konkursam var pieteikt pētniecības projektus visās zinātņu nozarēs. Projekta dalībnieki var būt universitātēs, augstskolās un zinātniskajās institūcijās strādājošie zinātnieki.

Projekta pieteikumā jāpiedalās visu triju Fonda dalībvalstu zinātniekiem. Projekta izpildes maksimālais laiks ir trīs gadi.

Prasības un nosacījumi projektu pieteikumu sagatavošanai ir pieejami Fonda mājas lapā: http://www.smm.lt/en/smt/docs/taiwan/

Sadarbības projekta īstenošanā iesaistītie Latvijas, Lietuvas un Taivānas zinātnieki sagatavo projekta pieteikumu un iesniedz to katrs savas valsts par konkursu atbildīgajā institūcijā.

Latvijas zinātnieki projektu pieteikumus iesniedz Latvijas Zinātņu akadēmijas Eiropas programmu centrā (338. kabinets) līdz 2013.gada 31.maijam plkst. 17:00. Projektu iesniegumus vienā eksemplārā papīra formā var iesniegt personīgi vai nosūtot pa pastu. Nosūtot pa pastu par iesniegšanas datumu uzskata pasta zīmogā norādīto nosūtīšanas datumu. Elektronisko projekta iesniegumu nosūta uz elektroniskā pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Konkursa rezultātu paziņošana paredzēta 2013.gada oktobrī.

Projektu īstenošanas uzsākšana plānota no 2014.gada 1.janvāra.

Lasīt tālāk...
 
27 lapa no 32

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv