Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

ASTOŅI LSPA PĀRSTĀVJI PIEDALĪJUŠIES STARPTAUTISKAJĀ REKREĀCIJAS SPORTA VEIDU VASARAS SKOLĀ – OSRESS 2015

Drukāt

Vasaras skola 2015

Jau sesto reizi norisinājusies rekreācijas sporta veidu starptautiskā Vasaras skolo „OSRESS 2015 - OUTDOOR SPORTS AND RECREATION EDUCATION SUMMER SCHOOL”. Šogad ar devīzi “Alternatīvais sports brīvā dabā”. Šogad vasaras skola notika no 14.  līdz 19. septembrim Spānijā, Malagā.

Lasīt tālāk...
 

VARŠAVAS FIZISKĀS IZGLĪTĪBAS UNIVERSITĀTES REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI DALĀS PIEREDZĒ AR LSPA STUDENTIEM

Drukāt

IMG 8369

No 22. – 23.septembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju darba vizītē apmeklēja Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes docents Pavels Rozanskis un Polijas armijas pulkvežleitnants, Ph.D. Andžejs Tomčaks.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA PSIHOLOĢIJAS EKSPERTE ŽERMĒNA VAZNE LASA LEKCIJAS LIETUVAS MAĢISTRANTIEM

Drukāt

Sporta Universitate

LSPA Teorijas katedras asociētā profesore Žermēna Vazne „Erasmus+” pasniedzēju mobilitātes ietvaros no 16. līdz 18. septembrim lasīja lekcijas Lietuvas Sporta universitātes (Kauņa) maģistrantūras studentiem sporta psiholoģijā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA VIESOJAS ĀRSTS REHABILOTOLOGS JULĪ TREGERS NO IZRAĒLAS

Drukāt

Izraela docetajs 2015

18.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) viesojās ārsts rehabilotologs Julī Tregers (Iuly Treger) ar kundzi. Viesis no Izraēlas tikās ar LSPA maģistratūras programmas “Pielāgoto fizisko aktivitāšu specialists rehabilitācijā” studentiem, sporta medicīnas un fizioterapijas katedras vadību, kā arī ar Kinezioloģijas pētniecības laboratorijas vadītāju Annu Zušu.

Lasīt tālāk...
 

14.SEPTEMBRĪ ASV ZIEMEĻAIJOVAS UNIVERSITĀTES PROFESORS MING-KAI CHINS TIKSIES AR LSPA TOPOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM UN DOCĒTĀJIEM

Drukāt

Ming Kai ChinsPirmdien, 14.septembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā viesosies Amerikas Savienoto Valstu Ziemeļaijovas universitātes profesors un starptautiskā projekta „HOPSport” viceprezidents Ming-Kai Chins, lai ar studentiem un docētājiem pārrunātu skolas sporta nodarbību aktualitātes un sporta stundu popularitātes veicināšanu ar interaktīvu metožu un tehnoloģiju palīdzību.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCENTE IEVA KUNDZIŅA VĀCIJĀ UZSTĀJAS STARPTAUTISKĀ SPORTA UN NEIROZINĀTNES KONFERENCĒ

Drukāt

Ieva Kundzina 2015LSPA docente Ieva Kundziņa no 2. līdz 5.septembrim Vācijā – Magdeburgas Otto-Von-Guericke universitātē, piedalījās un pārstāvēja mūsu Akadēmiju starptautiskā sporta un neirozinātnes konferencē "Aktīva, veselīga novecošana" (Active healthy aging), kurā prezentēja pētījumu par fiziskās rekreācijas ietekmi uz beta-endorfīnu (laimes hormons) līmeni un labsajūtu 45-55 gadus veciem cilvēkiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SĀK ĪSTENOT NORVĒĢIJAS FINANŠU INSTRUMENTA UN LATVIJAS VALSTS LĪDZFINANSĒTO PROJEKTU “VESELĪBAS UN SOCIĀLIE INDIKATORI BĒRNU AR INVALIDITĀTI DALĪBAI FIZISKĀS AKTIVITĀTĒS”

Drukāt

Norway grants2015.gada februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Pētniecība un Stipendijas” aktivitātē „Stipendijas” atbalstījusi 11 projektu īstenošanu, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas īstenoto projektu “Veselības un sociālie indikatori bērnu ar invaliditāti dalībai fiziskās aktivitātēs”, kurā kā partneri līdzdarbojas Norvēģijas Sporta zinātnes skola, Latvijas Elektronikas un datorzinātņu institūts (EDI), kā arī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA).

Lasīt tālāk...
 

ARĪ LILITA VOITKEVIČA IEGUVUSI PEDAGOĢIJAS DOKTORA GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Voitkevica aizstavejusies 2015

30.jūnijā Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Lilitai Voitkevičai pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta teorijas un vēstures apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu „Organisma hidratācija sporta spēļu pārstāvjiem”.

Lasīt tālāk...
 

ZINTA GALEJA IEGUVUSI PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Galeja Paeglitis30.jūnijā Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Zintai Galejai pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta teorijas un vēstures apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu „Sportistu kakla un krūšu daļas segmentu funkcionālā stāvokļa izmaiņas reflektora kairinājuma ietekmē”.

Lasīt tālāk...
 

VAIRĀK NEKĀ 60 LATVIJAS REHABILITĀCIJAS PROFESIONĀĻI UZKLAUSA LSPA SPECIĀLISTU PIEREDZI PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU JOMĀ

Drukāt

Vaivari 2015

19.jūnijā Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” notika klīniskā konference «Pielāgotās fiziskās aktivitātes», kurā piedalījās vairāk nekā 60 rehabilitācijas speciālisti no Vaivariem, Rīgas, Kuldīgas, Daugavpils un citām Latvijas vietām. LSPA maģistratūras programmas “Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā” students Mārtiņš Čampa, kurš strādā kā fizioterapeits un “Vaivaros” attīsta pielāgoto fizisko aktivitāšu virzienu, kā daļu no rehabilitācijas procesa, ziņoja par ārzemju pieredzi un tās ieviešanu Latvijas pielāgoto fizisko aktivitāšu jomā.

Lasīt tālāk...
 
22 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv