Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

Promocijas darba aizstāvēšana 2015.gada 30.jūnijā

Drukāt

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJA
ESF projekts “Atbalsts sporta zinātnei”
Nr. 2009/0155/1DP/1.1.2.1.2/09/IPIA/VIAA/010

Lasīt tālāk...
 

Promocijas darba aizstāvēšana 2015.gada 30.jūnijā

Drukāt

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJA
ESF projekts “Atbalsts sporta zinātnei”
Nr. 2009/0155/1DP/1.1.2.1.2/09/IPIA/VIAA/010

Lasīt tālāk...
 

27.MAIJĀ NOTIEK LSPA 67. STUDENTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE

Drukāt

zin konf 2015 mŠodien - 27.maijā, no pulksten 12:00 notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 67. Studentu zinātniskā konference. LSPA katedras dalībai konferencē varēja izvirzīt divus dalībniekus - bakalaura studiju programmu pilna un nepilna laika nodaļu studentus. Viens dalībnieks tiek izvirzīts referāta nolasīšanai, otrs stenda referāta prezentācijai par savu pētījumu sporta jomā.  

Lasīt tālāk...
 

Promocijas darba zinātniskā diskusija

Drukāt

LSPA logo 120px

Doktora studiju programmas „Sporta zinātne” 4.studiju gada doktorantes,

promocijas darba zinātniskā diskusija:

 

Vingrošanas katedras atklātā sēde, 2015.gada 29.jūnijā, 205.zālē

13.00

Aleksandra HOLODNOVA – promocijas darbs Koraļļu kalcija „Coral Mine” lietošana, kā līdzeklis darbaspēju atjaunošanas procesā, ciklisko sporta veidu pārstāvju vidū

Darba vadītājs – asoc.prof.Vladimirs Demčenko

Darba eksperts –  prof. Inta-Māra Rubana

 

 

 

 

LSPA DOKTORANTES UZVAR 8.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCES JAUNO ZINĀTNIEKU DARBU KONKURSĀ

Drukāt

Sasa LilitaPiektdien – 24.aprīlī, noslēdzoties 8.Baltijas sporta zinātnes konferencei  "Sporta zinātne praksei un treneru izglītībai",  ar uzvarētāju goda rakstiem un naudas balvām svinīgi sveikti pieci labākie jaunie sporta zinātnieki un augstskolu doktoranti no Baltijas valstīm, kuri piedalījās konferences jauno zinātnieku darbu  konkursā. Starp pieciem uzvarētājiem divas jaunās pētnieces ir no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) – Aleksandra ČUPRIKA un Lilita VOITKEVIČA

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI UZSTĀJAS STARPTAUTISKAJĀ ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ "TEORIJA PRAKSEI MŪSDIENU SABIEDRĪBAS IZGLĪTĪBĀ"

Drukāt

RPIVA foto10.aprīlī LSPA profesore Aija Kļaviņa un docents Andris Pimenovs pārstāvēja mūsu Akadēmiju Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) 8. Starptautiskajā zinātniskajā konferencē "Teorija praksei mūsdienu sabiedrības izglītībā", kas bija veltīta Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē. Konferencē piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieki no 14 valstīm.

Lasīt tālāk...
 

48 LSPA PĀRSTĀVJI VIĻŅĀ PIEDALĀS KONFERENCĒ „SPORTA ZINĀTNE PRAKSEI UN TRENERU IZGLĪTĪBAI”

Drukāt

Baltijas konference 2015

Lai dalītos jaunāko sporta zinātnes pētījumu gūtajā pieredzē un secinājumos, no šā gada 22. līdz 24.aprīlim 16 valstu 240 sporta zinātnes pārstāvji, tai skaitā 48 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāji, zinātnieki un jaunie pētnieki, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā piedalās 8.Baltijas valstu zinātnes konferencē "Sporta zinātne praksei un treneru izglītībai".

Lasīt tālāk...
 

ZINĀTŅU PROREKTORS JURIS GRANTS LASA LEKCIJAS KANĀDAS DOKTORANTIEM

Drukāt

Jurios Otava 2015

No 27.marta līdz 4.aprīlim LSPA Zinātņu prorektors, profesors Juris Grants Kanādā, Otavas Universitātes Veselības zinātnes fakultātē (University of Ottawa, Faculty of Health Sciences) vadīja nodarbības un seminārus doktorantūras studentiem par sporta izglītības un duālās karjeras jautājumiem Eiropā un Latvijā.

Lasīt tālāk...
 

9 STUDENTI SAŅEM AUGSTĀKO NOVĒRTĒJUMU LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ

Drukāt

IMG 5162

Ceturtdien – 26.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika 7.Doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference “Zinātne sportam, veselībai un labklājībai”, kurā piedalījās 39 jaunie sporta pētnieki. Konferences piecās darba sekcijā tika prezentēti 24 mutiskie referāti un 15 stenda referāti, visvairāk dalībnieku darbojās sekcijā “Sporta teorija un praksei”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI UZSTĀJĀS STARPTAUTISKĀ STUDENTU KONFERENCĒ LIETUVĀ

Drukāt

Andris 14.martā LSPA doktorantūras studente Karīna Rodionova un veselības aprūpes maģistrantūras students Andris Šnēvelis uzstājās Šauļu Valsts koledžas organizētajā 7. starptautiskajā studentu konferencē “Studenti. Zinātne. Veselība. 2015”. Mūsu studenti klātesošos iepazīstināja ar savu pētījuma tēmu par specifiskas pielāgoto fizisko aktivitāšu programmas izmantošanu, pacientiem ar otrā tipa cukura diabētu, ārstēšanai.

Lasīt tālāk...
 
22 lapa no 32

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv