Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

„NORDPLUSS” IETVAROS TOP INTENSĪVAIS STUDIJU KURSS SENIORU APRŪPĒ

Drukāt

IMG 9869 - CopyLSPA veselības aprūpes speciālisti piedalās „Nordplus” projektā “Inovatīva starpdisciplināra pieeja seniora vecuma cilvēku aprūpē”, kura ietvaros tiek izstrādāts intensīvs studiju kurss studentiem. 9.decembrī, projektā iesaistīto institūciju speciālisti, apmeklēja mūsu Akadēmiju, lai iepazītos ar LSPA pētnieciskajām iespējām, apmeklējot Kinezioloģijas pētniecības laboratoriju un jaunizveidoto Fizisko darbaspēju pētniecības laboratoriju.  

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI VEIC BĒRNU AR INVALIDITĀTI NOVĒRTĒŠANU SPORTA FESTIVĀLĀ “NĀC UN SPORTO SEV PAR PRIEKU!"

Drukāt

Binv 113. novembrī, Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) Olimpiskajā centrā, Rīgā, jau piekto gadu rīkoja tradicionālo sporta festivālu „Nāc un sporto sev par prieku!”, kurā piedalījās 329 dalībnieki no 27 speciālajām skolām un nevalstiskajām organizācijām. Festivāla norisē iesaistījās 110 brīvprātīgā darba veicēji un tiesneši no Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Rīgas Juglas vidusskolas.

Lasīt tālāk...
 

KLAJĀ NĀCIS CETURTAIS POPULĀRZINĀTNISKAIS IZDEVUMS „SPORTS TEORIJĀ UN PRAKSĒ”

Drukāt

Sports teorijaun prakse 4Lai padziļinātu aktīva dzīvesveida atbalstītāju izpratni par sportu un tā sniegtajām iespējām dzīves kvalitātes uzlabošanā, klajā nācis žurnāla "Sports" 4.populārzinātniskais pielikums "Sports teorijā un praksē". 64 lappušu biezajā speciālizlaidumā atrodamas profesionāļu publikācijas par aktuālām teorētiskām un praktiskām sporta un aktīvās atpūtas tēmām. Žurnāla galvenā redaktore ir LSPA profesore Agita Ābele. Žurnāla zinātniskajā redkolēģijā darbojas LSPA profesori: Uldis Grāvītis, Viesturs Lāriņš, Inta Māra Rubana, Ilze Avotiņa, Uldis Švinks un Jānis Žīdens.

Lasīt tālāk...
 

NOTIKUSI LATVIJAS PARTNERU DARBA SANĀKSME LSPA STARPTAUTISKAJĀ PROJEKTĀ „VESELĪBAS UN SOCIĀLIE INDIKATORI BĒRNU AR INVALIDITĀTI DALĪBAI FIZISKĀS AKTIVITĀTĒS”

Drukāt

IMG 929330.oktobrī notikusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) starptautiskā projekta „Veselības un sociālie indikatori bērnu ar invaliditāti dalībai fiziskās aktivitātēs” (nr. NFI/R/2014/070) Latvijas partneru - Latvijas Elektronikas un datorzinātņu institūta un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas, darba sanāksme par pirmajiem projekta pētniecības gaitā iegūtajiem rezultātiem un tālāko projekta virzību nākamajos darba cēlienos.

Lasīt tālāk...
 

DOCENTE INGRĪDA SMUKĀ STARPTAUTISKĀ KONFERENCĒ STĀSTA PAR NEMATERIALĀ KULTŪRAS MANTOJUMA SAGLABĀŠANU UN IZMANTOŠANU REKREĀCIJĀ

Drukāt

Ingrida Smuka Polija 2015LSPA docente Ingrīda Smukā no 9-10.oktobrim, Polijā - Biala Podlaskā, piedalījās un pārstāvēja mūsu Akadēmiju starptautiskā tūrisma un rekreācijas konferencē, kurā notika pieredzes un pētījumu apmaiņa par kultūras tūrisma potenciālu un izmantošanas iespējām rekreācijas darbā. Ingrīda Smukā konferencē piedalījās ar ziņojumu plenārsēdē: "Nematerialā kultūras mantojuma saglabāšana un izmantošana tūrismā un rekreācijā".

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI STUDIJU VELOPĀRGĀJIENĀ IEPAZĪSTS KOKNESI, AIZKRAUKLI UN SKRĪVERUS

Drukāt

velopargajiens 2015Sestdien - 3.oktobrī, LSPA studenti kopā ar docētājiem devās 4. kursa topošo rekreācijas speciālistu rīkotajā mācību velopārgājienā „Koknese-Aizkraukle-Skrīveri”, kur pa lauku un meža ceļiem nobrauca 50 kilometrus garu distanci, kas nesagādāja lielas grūtības velopārgājiena dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ASOC.PROF. ŽERMĒNA VAZNE UNGĀRIJĀ LASA LEKCIJAS SPORTA PSIHOLOĢIJĀ

Drukāt

Z Vazne Agota LenartLSPA Teorijas katedras asociētā profesore Žermēna Vazne „Erasmus+” pasniedzēju mobilitātes ietvaros no 24. līdz 28. septembrim lasīja lekcijas sporta psiholoģijā Budapeštas Fiziskās izglītības universitātē studentiem, kā arī iepazinās ar Sporta Psiholoģijas departamenta docētāju darbu un pētījumiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PĀRSTĀVJI PIEDALĀS LATVIJAS ZINĀTNEI NOZĪMĪGĀ FORUMĀ "LATVIJAS ZINĀTNE – KĀ SASNIEGT IZCILĪBU?”

Drukāt

LZP logo 2015Latvijas Zinātnes padome sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) piektdien - 9.oktobrī, plkst.11.00, Latvijas Universitātes Lielajā aulā (Raiņa bulvārī 19) rīko forumu "Latvijas zinātne – kā sasniegt izcilību?”. Mūsu Akadēmiju šajā – Latvijas zinātnei tik nozīmīgajā, notikumā pārstāvēs LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris Grants, Senāta priekšsēdētājs, profesors Uldis Grāvītis un pētnieks, LSPA doktorants Edgars Bernāns.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU PĀRSTĀVJI PIEDALĀS VIRDŽĪNIJAS UNIVERSITĀTES PROF. MARTINA BLOKA VIESLEKCIJĀ KAUŅĀ

Drukāt

Klavina Lietuva2 20155.oktobrī LSPA bakalaura un maģistratūras programmas veselības aprūpē studenti apmeklēja Lietuvas Sporta Universitāti (LSU), lai piedalītos Virdžīnijas universitātes (ASV) profesora Martina Bloka vieslekcijā par pielāgotām fiziskām aktivitātēm skolas vidē. Prof. Bloks ir arī Starptautiskās federācijas pielāgotās fiziskās aktivitātēs prezidents un žurnāla “Palaestra” galvenais redaktors.

Lasīt tālāk...
 

LTV1 „SPORTA STUDIJA”: VEF RĪGA BASKETBOLISTI IZIET TESTUS LSPA PĒTNIECĪBAS LABORATORIJĀ

Drukāt

Sporta studijaSeptembra beigās Latvijas Televīzijas „Sporta studija” viesojās LSPA Funkcionālās diagnostikas un fizisko īpašību pētniecības laboratorijā, kur vēroja VEF Rīga basketbolistu fiziskās sagatavotības testēšanu, kuru sportistiem veic profesors Leonīds Čupriks.

Lasīt tālāk...
 
21 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv