Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

ŠODIEN STARPTAUTISKAJĀ KONFERENCĒ “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020” PREZENTĒ 44 PĒTĪJUMUS

Drukāt

LSPA zinatniska konference 2020Lai dalītos ar sporta zinātnes un veselības aprūpes pētījumos gūto pieredzi un secinājumiem, ŠODIEN – 5.februārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas galvenās ēkas 4.stāvā, no pulksten 10.00 līdz 16:00 notiek starptautiskā zinātniskā konference “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020”, kurā piedalās vairāk nekā 60 sporta zinātnes un veselības aprūpes speciālisti, zinātnieki, augstskolu docētāji un studenti, kuri prezentē 44 zinātniskos pētījumus.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES “BALTIJAS ZINĀTNES TĪKLA” MOBILITĀTES PROGRAMMAS PĒTNIECĪBAS PRAKSEI

Drukāt

BalticScienceNetwork RGB largeCienījamie LSPA studējošie - bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju līmenī! Jums ir iespēja pieteikties Baltijas Zinātnes tīkla mobilitātes programmas pētniecības praksei (The Baltic Science Network Mobility Programme for Research Internship (BARI)) kā praktikantam vai kā prakses vadītājam.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI

Drukāt

LSPA zinatniska konference 2020Turpinās pieteikšanās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) starptautiskajai zinātniskajai konferencei “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020”, kas Akadēmijā notiks šā gada 5. februārī no pulksten 10.00 līdz 16:00. Dalībnieku reģistrēšanās konferencei

Lasīt tālāk...
 

PROFESORES SOLOVJOVA UN ĀBELE PIEDALĀS ZIEMEĻVALSTU UN BALTIJAS VALSTU SPORTA TRENERU KOMPETENČU PILNVEIDES PROJEKTĀ

Drukāt

nord plus nov 2019No 25. līdz 27. novembrim LSPA profesores Jeļena SOLOVJOVA un Agita ĀBELE piedalījās Lietuvas Sporta universitātes koordinētā “NORD+” projekta “Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sporta treneru kompetenču pilnveide” pirmajā darba seminārā, lai kopā ar Dānijas, Somijas, Igaunijas un Lietuvas kolēģiem veidotu trīs gadu darbības programmu projekta īstenošanai un prezentētu sporta speciālistu sagatavošanas sistēmas katrā projekta dalībvalstī.

Lasīt tālāk...
 

AIGA PAIKENA IEGUVUSI PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

IMG 7979 214.novembrī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei Aigai PAIKENAI pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta pedagoģijas apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu "Augstu sasniegumu sporta vadība Latvijā".

Lasīt tālāk...
 

ŠODIEN PROMOCIJAS DARBU "AUGSTU SASNIEGUMU SPORTA VADĪBA LATVIJĀ" AIZSTĀVĒS LSPA LEKTORE AIGA PAIKENA

Drukāt

IMG-6463 214. novembrī, pulksten 15:30, LSPA 205.auditorijā Akadēmijas lektore un Latvijas Treneru tālākizglītības centra direktore Aiga PAIKENA (iepriekš – Dombrovska) aizstāvēs promocijas darbu Sporta zinātnē  "Augstu sasniegumu sporta vadība Latvijā", kurā novērtēta augstu sasniegumu sporta politikas īstenošana valstī un tās ietekme uz Latvijas sportistu panākumiem, kā arī izstrādāts panākumus sekmējošs augstu sasniegumu sporta vadības modelis un rekomendācijas tā īstenošanai.

Lasīt tālāk...
 

EIROPAS AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS SPECIĀLISTI FIZIOTERAPIJĀ: JAUNAS IDEJAS VESELĪBAS APRŪPĒ. FIZIOTERAPIJAS BEIGAS?

Drukāt

20191012 105521 1LSPA profesore Aija Kļaviņa no 10. līdz 12. oktobrim piedalījusies Eiropas Fizioterapijas augstākās izglītības tīkla (ENPHE) ikgadējā konferencē Groningenā (Nīderlandē), lai ģenerālā asamblejā spriestu par ENPHE tālāko nākotni un darbības formu.

Lasīt tālāk...
 

KAZAHSTĀNĀ AUGSTU NOVĒRTĒ LSPA DOKTORANTA EINĀRA PIMENOVA PĒTĪJUMU PAR DŽUDO

Drukāt

72279241 549361282271415 389096712435662848 nLSPA doktorantūrā studējošais džudo treneris Einārs Pimenovs Almati (Kazahstāna) saņēmis starptautisku atzinību no sporta zinātnes ekspertiem par pētījumu “Džudistu ilgtermiņa sagatavošanas treniņu sistēma Latvijā” (Development of Long Term Athlete Development Training System for Judo Athletes in Latvia), kas raisīja lielu interesi un tika novērtēts ar pirmās pakāpes diplomu un 2.vietu jauno zinātnieku konkursā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJAS PIEDALĀS EIROPAS SPORTA SAMITĀ PAR SPORTA UN FIZISKO AKTIVITĀŠU SEKTORĀ NODARBINĀTO PRASMĒM

Drukāt

IMG-6316 2LSPA Vadības un komunikācijas zinātnes katedras vadītāja asoc.prof. Signe Luika un lektore Aiga Paikena, 7. un 8. oktobrī piedalījās Somijas Izglītības un kultūras ministrijas organizētājā pirmajā Eiropas sporta prasmju samitā „Nodarbinātības tendences un darbaspēka attīstības prioritātes”. Tajā prezentēti trīs gadus ilga pētījuma rezultāti par sporta un fizisko aktivitāšu sektorā nodarbināto prasmēm, kas veikts 28 Eiropas valstīs, piedaloties 3812 respondentiem.

Lasīt tālāk...
 

REKTORS JURIS GRANTS RECENZĒ LIETUVAS SPORTA UNIVERSITĀTES DOKTORANTA DISERTĀCIJU

Drukāt

LSPA rektors, profesors Juris GRANTS, 26. septembrī viesojās Lietuvas Sporta universitātē kā promocijas padomes eksperts un starptautiskais recenzents. Piedalījās doktoranta Rimantas MELINIS disertācijas “Izglītības nosacījumi talantu - pusaudžu atlasei sportā” (Educational Preconditions for the Selection of Teenagers Gifted for Sports) aizstāvēšanā.

DSC02542-2

Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 32

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv