Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LSPA STUDENTI NORVĒĢIJĀ PIEDALĀS “NORDPLUS” SEMINĀRĀ PAR GUDRU UN ILGTSPĒJĪGU SPORTA UZŅĒMĒJDARBĪBU

Drukāt

f021d642-bf68-49c7-a795-71abe39fae55No 5. līdz 9. decembrim LSPA studenti Juta Gargurne, Inna Portnova,  Edgars Aivars Kreitūzis, Matīss Teodors Seleckis un asocietā profesore Antra Gulbe piedalās starptautiskā seminārā “Sporta uzņēmējdarbība: ilgtspējīgs un gudrs sporta bizness” (Sportpreneurship: sustainable&smart sport business”, kas norisinās Norvēģijas pilsētā Moldē.

Lasīt tālāk...
 

MĀRTIŅŠ VEISPALS, AIZSTĀVOT PROMOCIJAS DARBU, IEGUVIS DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARĒ

Drukāt

 DSC4289 1600x106729.novembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padome lēmusi piešķirt LSPA  doktorantam, airētājam un Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībniekam Mārtiņam VEISPALAM zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par promocijas darbu “Smaiļotāja īriena jaudas izmaiņas, slodzes apjoms un sportiskais sniegums megaciklā”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ VADOŠĀ PĒTNIEKA AMATU

Drukāt

Vadosais petnieks 202222. novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludinājusi konkursu uz vadošā pētnieka amatu Veselības un sporta zinātnes nozarē, LSPA Sporta zinātnes daļā (nepilna darba laika slodze) – specializēšanās sporta treniņu teorijas un pedagoģijas, arī rekreācijas jomā. Nepieciešams zinātniskais doktora grāds.

Lasīt tālāk...
 

PĒTNIEKI SĀK TESTĒT LATVIJAS JUNIORU IZLASES SLĒPOTĀJU FIZISKĀS DARBSPĒJAS

Drukāt

IMG 20221031 175337 2Saskaņā ar LSPA un Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) noslēgto vienošanos par sadarbību pētniecībā, Akadēmijas Veselības aprūpes sportā izpētes centra pētnieki šonedēļ veikuši pirmo Latvijas junioru izlases distanču slēpotāju fizisko darbspēju testēšanu uz slīdceliņa, kas īpaši pielāgots slēpošanas vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 

MĀRTIŅŠ VEISPALS AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR AUGSTAS KLASES SMAIĻOTĀJA TRENIŅU PROCESU ĪRIENA JAUDAS PALIELINĀŠANAI

Drukāt

Veispals 2022Otrdien - 29.novembrī, pulksten 15:30, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333,  205.auditorijā, LSPA  doktorants, airētājs un Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībnieks Mārtiņš VEISPALS aizstāvēs promocijas darbu “Smaiļotāja īriena jaudas izmaiņas, slodzes apjoms un sportiskais sniegums megaciklā”.

Lasīt tālāk...
 

PUBLICĒTS UNIKĀLS PĒTĪJUMS PAR SPORTA DIDAKTIKAS TENDENCĒM 30 EIROPAS VALSTĪS, TAI SKAITĀ LATVIJĀ

Drukāt

Noslēdzot izpētes darbu par sporta didaktikas zinātnisko disciplīnu attīstību, tās izpratni, teorijām, pētniecības kontekstiem un prakses modeļiem 30 Eiropas valstīs, klajā nākusi līdz šim nebijusi grāmata angļu valodā "Sporta didaktika Eiropā – vēsture, pašreizējās tendences un nākotnes attīstības perspektīvas" (Sports Didactics in Europe – History, Current Trends and Future Developments). Publikāciju apkopojums sniedz pārskatu par didaktikas/kustību mācīšanas un mācīšanās norisēm un sasniegumiem 27 Eiropas Savienības dalībvalstīs, Apvienotajā Karalistē, Norvēģijā un Šveicē.
LSPA 2022I 2

Lasīt tālāk...
 

VALTERA BASKETBOLA SKOLA, LSPA UN LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA SĀK SARUNAS PAR JAUNU VESELĪBAS UN FIZISKO ĪPAŠĪBU TESTU SISTĒMU SPORTISTIEM

Drukāt

IMG 4721 2“”Valtera basketbola skola” sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) ir gatavi izstrādāt pilnīgi jaunu veselības un fizisko īpašību testu sistēmu sportistiem,” tiekoties ar LSPA vadību un LOK prezidentu Žoržu Tikmeru uzsvēra basketbola eksperts Valdis Valters.

Lasīt tālāk...
 

IGAUNIJAS BIATLONISTS JAKOBS KULBINS – 2022.GADA PASAULES ČEMPIONS JUNIORIEM, LSPA PĒTNIECĪBAS CENTRĀ TESTĒ SAVAS FIZISKĀS DARBSPĒJAS

Drukāt

WhatsApp Image 2022-10-05 at 13.26.13 2Divi daudzsološi Igaunijas biatlona junioru izlases sportisti: Jakobs Kulbins un Jaroslavs Ņeverovs, oktobra sākumā divu dienu vizītē apmeklēja LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centru, lai veiktu fizisko darbaspēju novērtēšanu un pieaugošās slodzes stresa testu uz slīdceliņa, kas īpaši pielāgots arī slēpošanas vajadzībām. Testēšana notika sadarbībā ar Igaunijas Biatlona federāciju.

Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 51
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv