Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

10.MARTĀ NOTIEK SEPTIŅU MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVĒŠANA KVALIFIKĀCIJĀ - FIZISKĀS SAGATAVOŠANAS VECĀKAIS TRENERIS

Drukāt

Magistra darbsPirmdien - 10.martā, 205.auditorijā no pulksten 10:30 maģistra darbus aizstāvēs septiņi LSPA maģistrantūras studenti kvalifikācijā „Fiziskās sagatavošanas vecākais treneris”. Piedalīties aicināts ikviens interesents.  Lai veicas, un tiekamies maģistrantu un doktorantu izlaidumā - 2014.gada 27.martā!

Lasīt tālāk...
 

KLAJĀ NĀCIS TREŠAIS POPULĀRZINĀTNISKAIS IZDEVUMS „SPORTS TEORIJĀ UN PRAKSĒ”

Drukāt

Sports teorija prakseLai padziļinātu aktīva dzīvesveida atbalstītāju izpratni par sportu un tā sniegtajām iespējām dzīves kvalitātes uzlabošanā, klajā nācis žurnāla "Sports" trešais populārzinātniskais pielikums "Sports teorijā un praksē", kas ir 64 lappušu biezs speciālizlaidums sporta speciālistiem, sportistiem un visiem sporta interesentiem par aktuālām teorētiskām un praktiskām sporta un aktīvās atpūtas tēmām.  Žurnāla galvenā redaktore ir LSPA profesore Agita Ābele.

Lasīt tālāk...
 

ŽURNĀLS „SPORTS”: PROFESORS JURIS GRANTS PAR LSPA DARBU EIROPAS SAVIENĪBAS PROJEKTĀ „VSPORT +”

Drukāt

Grants VSPORTMĀCĪŠANĀS GADSIMTS - Tā par šo laiku saka Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zinātņu prorektors, profesors Juris Grants. Jau trešo gadu akadēmija piedalās Eiropas kopienas sabiedriskās organizācijas Sports un nodarbinātība (EOSE) darbā. Tās mērķis ir sabalansēt nozares profesiju piedāvājumu ar pieprasījumu, mācīties gudri, efektīvi un daudzpusīgi.

„Nostiprināt saikni starp izglītību un nodarbinātību,” uzdevumu precizē profesors Grants.

Lasīt tālāk...
 

24.FEBRUĀRĪ NOTIEK ČETRU MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVĒŠANA KVALIFIKĀCIJĀ - SPORTA VEIDA VECĀKAIS TRENERIS

Drukāt

Magistra darbsPirmdien - 24.februārī, 205.auditorijā no pulksten 13:00 maģistra darbus aizstāvēs četri LSPA maģistrantūras studenti kvalifikācijā „Sporta veida vecākais treneris”. Piedalīties aicināts ikviens interesents.  Lai veicas, un tiekamies maģistrantu un doktorantu izlaidumā - 2014.gada 27.martā!

Lasīt tālāk...
 

17.FEBRUĀRĪ SĀKUSIES MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVEŠANA!

Drukāt

Magistra darbsLatvijas Sporta pedeagoģijas akadēmijā no 17.febrūra līdz 10.martam - katru pirmdienu, notiks maģistra darbu aizstāvēšana. Piedalīties aicināts ikviens interesents. 17.februārī maģistra darbus aizstāvēs 6 LSPA maģistrantūras studenti - trīs no tiem kvalifikācijā "Sporta skolotājs" un trīs kvalifikācijā „Sporta veida vecākais treneris”. Lai veicas, un tiekamies maģistrantu un doktorantu izlaidumā - 2014.gada 27.martā!

Lasīt tālāk...
 

RENĀRS LĪCIS IEGUVIS PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

rENARS Zermena AndrisŠī gada 4.februārī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantam, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmējam Renāram Līcim pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta pedagoģijas apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu „Augstas kvalifikācijas sporta spēļu tiesnešu sagatavošanas procesa optimizēšana”.

Renāra Līča darba vadītājs ir LSPA Sporta spēļu katedras vadītājs, Dr. paed., prof. Andris Rudzītis, darba konsultante, Dr.paed., asoc.prof. Žermēna Vazne.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SMAGATLĒTIKAS STUDENTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ NOLASĪTI 13 REFERĀTI

Drukāt

Smagatletu konference28.janvārī, ikgadējā LSPA Smagatlētikas, cīņas un boksa katedras studentu Zinātniskā konferencē, 13 Akadēmijas studenti uzstājās ar saviem referātiem un prezentēja bakalaura un maģistra darbos veiktos pētījumus, kā arī analizēja sporta zinātnē, jo īpaši smagatlētikā, aktuālas tēmas, kas saistītas ar smagatlētiem raksturīgo traumu profilaksi un muskuļu spēka palielināšanu.

Lasīt tālāk...
 

ANNA ZUŠA IEGUVUSI PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Anna Zusa zin dokŠī gada 28.janvārī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Annai Zušai pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta teorijas un vēstures apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu  „Dažādas kvalifikācijas tenisistu labā sitiena biomehānika un jauno spēlētāju mioskeletālās sistēmas izpēte”. Pēc aizstāvēšanās vienīgais, ko Anna pateica - Es jūtos labi!

Lasīt tālāk...
 
46 lapa no 54
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv