Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

IGAUNIJAS BIATLONISTS JAKOBS KULBINS – 2022.GADA PASAULES ČEMPIONS JUNIORIEM, LSPA PĒTNIECĪBAS CENTRĀ TESTĒ SAVAS FIZISKĀS DARBSPĒJAS

Drukāt

WhatsApp Image 2022-10-05 at 13.26.13 2Divi daudzsološi Igaunijas biatlona junioru izlases sportisti: Jakobs Kulbins un Jaroslavs Ņeverovs, oktobra sākumā divu dienu vizītē apmeklēja LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centru, lai veiktu fizisko darbaspēju novērtēšanu un pieaugošās slodzes stresa testu uz slīdceliņa, kas īpaši pielāgots arī slēpošanas vajadzībām. Testēšana notika sadarbībā ar Igaunijas Biatlona federāciju.

Lasīt tālāk...
 

TELEVĪZIJAS KANĀLS “RĪGA TV24” VIESOJAS LSPA ZINĀTNIEKU NAKTS PASĀKUMĀ

Drukāt

Vairāk par 2022.gada “Zinātnieku nakti” Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā skaties televīzijas kanāla “RĪGA TV24” veidotajā sižetā. Jau ziņots, ka 30.septembrī LSPA notika “Eiropas Zinātnieku nakts 2022”. Akadēmiju apmeklēja vairāk nekā 400 interesenti, kuri astoņos zinātniski pētnieciskos un arī izklaides punktos paplašināja savas zināšanas par zinātnes iespējām sportā un veselības aprūpē.
ZN 2022 Video aizliktnis 2

Lasīt tālāk...
 

LSPA RĪKOTO “EIROPAS ZINĀTNIEKU NAKTS 2022” PASĀKUMU APMEKLĒ VAIRĀK NEKĀ 400 DALĪBNIEKI

Drukāt

IMG 4653 2

30.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika “Eiropas Zinātnieku nakts 2022”. Akadēmiju apmeklēja vairāk nekā 400 interesenti, kuri astoņos zinātniski pētnieciskos un arī izklaides punktos paplašināja savas zināšanas par zinātnes iespējām sportā un veselības aprūpē.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIEDALĪJUSIES 11. REKREĀCIJAS SPORTA VEIDU VASARAS SKOLĀ – OSRESS 2022

Drukāt

LSPA 2022IMG-20220920-WA0033Starptautiskā Rekreācijas sporta veidu vasaras skola (OSRESS) šogad no 14. līdz 21. septembrim notika Itālijā Veronas Universitātē, ar tēmu “Tradicionālās spēles, tendences un jaunas idejas āra aktivitātēs”. LSPA pētnieciskajā pasākumā pārstāvēja rektors, profesors un OSRESS direktors Juris Grants, Studiju departamenta vadītājs, asociētais profesors Ivars Kravalis, ERASMUS+ programmas koordinatore, asociētā profesore Ingrīda Smukā, kā arī sporta zinātnes doktorantūras programmas students Behnam Boobani un 4. kursa profesionālā bakalaura programmas studente Inna Portnova.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SĀK SADARBĪBU AR LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJU PĒTĪJUMU VEIKŠANĀ

Drukāt

LSPA 2022IMG 4696 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) uzsākusi sadarbību ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) pētījumu veikšanā un zinātniskajā izpētē jauno futbolistu funkcionālās sagatavotības jautājumos.

Lasīt tālāk...
 

VADOŠĀ PĒTNIECE ANASTASIJA ROPA LĪDZAUTORE UN REDAKTORE UNIKĀLAI ZINĀTNISKAI MONOGRĀFIJAI PAR ZIRGIEM UN TO IETEKMI UZ VIDUSLAIKU SABIEDRĪBU

Drukāt

IMG 4459 2Pie lasītājiem ceļu sākusi unikāla kolektīvā monogrāfija angļu valodā “Skanīgi pakavi: pētījumi par zirgiem un to ietekmi uz viduslaiku sabiedrību” (Echoing Hooves: Studies on Horses and Their Effects on Medieval Society). No Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas monogrāfijas tapšanā aktīvi piedalījusies Vadības un komunikācijas katedras vadošā pētniece Anastasija Ropa, kura ir grāmatas līdzautore un arī tās redaktore.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PĒTNIEKI EIROPAS SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU KONGRESĀ PREZENTĒ VESELĪBAS APRŪPES ZINĀTNISKO PROJEKTU REZULTĀTUS

Drukāt

Sevila 2022No 30. augusta -2. septembrim, Seviļā (Spānija), norisinājās 27. Eiropas sporta zinātnes koledžu kongress, kurā pidalījās LSPA vadošā pētniece Aija Kļaviņa un zinātniskais asistents Mārtiņš Čampa. Šogad tas pirmo reizi pēc COVID-19 pandēmijas notika klātienē pulcējot ap 2000 dalībnieku no visas pasaules.

Lasīt tālāk...
 

ZINĀTNIEKU NAKTĪ LSPA STARTĒS AR PROGRAMMU LIELIEM UN MAZIEM!

Drukāt

PIEDZIVO ZINATNIEKU NAKTI LSPA 2022“Eiropas Zinātnieku nakts 2022” laikā - 30. septembrī, no pulksten 17:00 līdz 22:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina ikvienu interesentu piedalīties zinātniski atraktīvās un izzinošās aktivitātēs, veicot dažādus pētnieciskos pārbaudījumus astoņos pieturas punktos, kas būs izvietoti LSPA galvenās ēkas piecos stāvos (Rīgā, Brīvības gatvē 333). Aktivitātes būs saistošas gan ģimenēm ar bērniem, gan skolēniem un studentiem, gan sporta un veselīga dzīves veida entuziastiem.

Lasīt tālāk...
 
5 lapa no 53
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv