Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

AICINĀM PIETEIKTIES LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2024”

Drukāt

Sporta konference 2024Aicinām piedalīties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rīkotajā zinātniskajā konferencē "SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2024" , kas notiks 2024. gada 1. februārī.

Lasīt tālāk...
 

EDGARS BERNĀNS IEGUVIS DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARĒ

Drukāt

IMG 759414.novembrī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu piešķirt Edgaram BERNĀNAM - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sporta zinātnes pētniekam, kura uzmanības centrā ir garo distanču skriešanas biomehānika, kā arī citu sporta veidu biomehānika, zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta teorijas un vēstures apakšnozarēpar promocijas darbu “Garo distanču skriešanas ekonomiskumu ietekmējošie biomehāniskie raksturlielumi”.

Lasīt tālāk...
 

IGAUNIJAS JUNIORU IZLASES BIATLONISTI LSPA PĒTNIECĪBAS CENTRĀ TESTĒ SAVAS FIZISKĀS DARBSPĒJAS

Drukāt

20231017 121341 1Desmit perspektīvi Igaunijas biatlona junioru izlases sportisti no 16. līdz 18. oktobrim ieradušies LSPA “Veselības aprūpes sportā izpētes centrā”, lai veiktu darbaspēju novērtēšanu un pieaugošās slodzes stresa testu uz slīdceliņa, kas īpaši pielāgots arī slēpošanas vajadzībām. Testēšana notiek sadarbībā ar Igaunijas Biatlona federāciju.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒDZIES “NORDPLUS” PROJEKTS “INTEGRATĪVĀ APRŪPE SENIORA VECUMA CILVĒKIEM”

Drukāt

PXL 20230929 083800880.MP

Septembrī Rīgā ar intensīvo studiju kursu noslēdzies “Nordplus” finansētais projekts “Integratīvā aprūpe seniora vecuma cilvēkiem”, kas aizsākās 2013. gadā, uzsākot programmas izveidi, bet intensīvo studiju nedēļas notiek kopš 2015. gada. Programmā piedalījās dažādu valstu studējošie un pasniedzēji no veselības aprūpes studiju programmām - medmāsu, ārstu palīgu, ergoterapijas, fizioterapijas un veselības aprūpes sportā. Studenti apguva teorētiskās un praktiskās nodarbības.

Lasīt tālāk...
 

EDGARS BERNĀNS AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR GARO SKRIEŠANAS DISTANČU IETEKMĒJOŠIEM BIOMEHĀNISKIEM RAKSTURLIELUMIEM

Drukāt

Edgars Bernans IG 202314.novembrī, pulksten 15:30, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333, 205.auditorijā, LSPA  sporta zinātnes pētnieks, kura uzmanības centrā ir garo distanču skriešanas biomehānika, kā arī citu sporta veidu biomehānika, Edgars BERNĀNS aizstāvēs promocijas darbu “Garo distanču skriešanas ekonomiskumu ietekmējošie biomehāniskie raksturlielumi”. Sēdei iespējams pieslēgties ZOOM platformā.

Lasīt tālāk...
 

FOTO: AR DAUDZVEIDĪGĀM AKTIVITĀTĒM LSPA NOSLĒGUSIES “ZINĀTNIEKU NAKTS 2023”

Drukāt

IMG 745529.septembrī aktīvi noritēja “Zinātnieku nakts 2023”,  kurā ikviens interesents varēja tikties ar pētniekiem, piedalīties dažādās sportiskās izpētes aktivitātēs, diskusijās, prāta un veiklības spēlē, kā arī viktorīnās. Īpašu interesi par LSPA izrādīja ģimenes, kuru bērni plāno studēt sporta zinātnes un veselības aprūpes studiju programmās. Savu Alma Mater apmeklēja arī tās absolveni un, kā katru gadu, viesojās Alojas Ausekļa vidusskolas audzēkņi.

Lasīt tālāk...
 

IZSLUDINA KONKURSU UZ TRĪS VADOŠĀ PĒTNIEKA AMATIEM

Drukāt

Petnieki 2023Latvijas sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludinājusi konkursu uz trīs vadošo pētnieku amatiem ar nepilnu darba laika slodzi LSPA Veselības un sporta zinātnes nozarē LSPA Zinātnes daļā. Vadošā pētnieka amata noteiktais bruto atalgojums 1124 līdz 1404 eiro mēnesī par pilnu darba slodzi. Nepieciešams zinātnes doktora grāds.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTI UN DOCĒTĀJI DISKUTĒ PAR AKTĪVA DZĪVESVEIDA ILGTSPĒJĪBU LSPA STARPTAUTISKAJĀ REKREĀCIJAS VASARAS SKOLĀ

Drukāt

OSRESS 2023 kopbildeNo 11. līdz 17. septembrim Madonā, aktīvās atpūtas un sporta centrā “Smeceres sils”, jau 12.reizi norisinājās rekreācijas sporta veidu starptautiskā vasaras skola „OSRESS 2023”, šogad par mēķi izvirzot aktīva dzīvesveida ilgtspējību.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 53
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv