Uz sākumu Studējošajiem Aktualitātes

Studentiem

LSPA STUDENTE ZANDA ŠĶETIKA IEDVESMOJAS LATVIJAS STUDENTU APVIENĪBAS SEMINĀRĀ „KAM RŪP STUDENTS?”

Drukāt

KRS 2015

No 30.oktobra līdz 1.novembrim LSPA 1.kursa studente Zanda Šķetika pārstāvēja mūsu Akadēmiju Latvijas Studentu apvienības rīkotajā motivācijas un iedvesmas seminārā ''Kam rūp students? 2015'', kas izglītoja 50 Latvijas augstāko izglītības iestāžu jaunos studentus darbam augstskolu pašpārvaldēs. 

Lasīt tālāk...
 

LĀČPLĒŠA DIENĀ – 11.NOVEMBRĪ, ZEMESSARDZES STUDENTU BATALJONA PĀRSTĀVJI AICINA LSPA STUDENTUS UZ TIKŠANOS

Drukāt

nm 13371777Lāčplēša dienā – 11.novembrī, plkst. 11:30 Zemessardzes Studentu bataljona komandējošā sastāva pārstāvji viesosies pie LSPA studentiem. Tiekamies Akadēmijas Konferenču zālē - 216.auditorijā! Aicināti visi, kam ir interese iestāties Zemessardzē (ZS), kā arī iegūt zināšanas un prasmes valsts aizsardzībā. Profesionāļiem varēs uzdot arī Jūs interesējošos jautājumus.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM, PIRMS PRAKTISKO PĒTĪJUMU UZSĀKŠANAS, JĀSAŅEM LSPA ĒTIKAS LIETU KOMISIJAS ATZINUMS

Drukāt

LSPA logo news

STUDENTIEM PIRMS PRAKTISKO PĒTĪJUMU UZSĀKŠANAS JĀSAŅEM LSPA ĒTIKAS LIETU KOMISIJAS ATZINUMS

 

Cienījamie profesionālā bakalaura studiju programmu „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” 3. un 4. studiju gada studenti, maģistranti un doktoranti!

 

LSPA Ētikas lietu komisija atgādina, ka uzsākot praktiskos pētījumus kursa darba, bakalaura, maģistra vai promocijas darba veikšanai, Jums jāsaņem LSPA Ētikas lietu komisijas atzinums, par Latvijas likumdošanas un ētikas normu ievērošanu personas datu un privātās dzīves tiesību aizsardzības jautājumos;  anketēšanā (intervijas, aptaujas), kā arī veicot pedagoģiskos, bioloģiski medicīniskos izpētes darbus.  

Lasīt tālāk...
 

RTU AICINA LSPA PIEDALĪTIES STUDENTU KARTINGA KAUSA IZCĪŅĀ. 12.OKTOBRĪ ATLASES SACENSĪBAS

Drukāt

skk 15 plakaatsIkviens students, kurš vēlas pārbaudīt savus spēkus kartinga trasē kopā ar draugiem no savas vai citām augstskolām, no 12. oktobra aicināts piedalīties „Studentu kartinga kausā”. Ja Tev patīk ātrums un azarts un vēlies pārstāvēt LSPA aizraujošās sacīkstēs, piesakies līdz 11. oktobrim www.mehi.lv kartinga kausa sadaļā. Ātrākie sportisti tiksies finālsacensībās 23.oktobrī.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA PSIHOLOĢIJAS KONSULTATĪVAIS CENTRS STUDENTIEM PIEDĀVĀ PSIHOLOGA KONSULTĀCIJAS

Drukāt

Psychological-ConsultationLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas “Sporta psiholoģijas konsultatīvais centrs” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti šajā mācību gadā piedāvā LSPA studentiem bezmaksas psiholoģiskās konsultācijas un izpēti. Konsultāciju mērķis - noteikt studentam radušos grūtību cēloņus un rast risinājumus tādās jomās, kā studijas, sports un personīgā dzīve.

Lasīt tālāk...
 

8.SEPTEMBRĪ NĀC UZ PIRMO LSPA TAUTAS DEJU KOLEKTĪVA NODARBĪBU!

Drukāt

Tautas dejas 2015Hei, LSPA Studenti! Otrdien – 8.septembrī, Jums ir iespēja pieteikties LSPA tautas deju kolektīvā! Pirmā nodarbība notiks pulksten 17:00, LSPA mazajā vingrošanas zālē (2.stāvs).

Lasīt tālāk...
 

AICINĀM PILNA LAIKA STUDENTUS NOFORMĒT E-TALONU UN SAŅEMT ATLAIDI

Drukāt

e-talonsLSPA pilna laika studējošajiem, kuri vēlas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus Rīgas sabiedriskajā transportā, jādodas uz „Rīgas satiksmes” Klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 384b, kas atrodas 12. un 16.trolejbusa galapunktā, pretējā ielas pusē no LSPA, ar personu apliecinošu dokumentu, pagarinātu ISIC studentu karti un personalizētu e-talonu, ja tāds ir.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTUS AICINA PIEVIENOTIES „NIKE RIGA RUN” BRĪVPRĀTĪGO KOMANDAI

Drukāt

footer logo nrrAhoj! Ja esi enerģijas pilns un sportisks, tad Tev ir iespēja gūt jaunu pieredzi, kļūstot par „Nike Riga Run” BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU. Tieši brīvprātīgie palīgi rūpēsies par daudzo skrējēju un pasākuma dalībnieku labsajūtu, sniedzot atbalstu un rūpējoties par kvalitatīvu pasākuma norisi pat vissīkākajās detaļās. LSPA studenti brīvprātīgo darbam var pieteikties līdz 8.septembrim, pie docentes Antras GULBES,  307.kabinetā vai elektroniski, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 15.SEPTEMBRIM VAR PIETEIKTIES STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTIEM 1.SEMESTRIM

Drukāt

Baneris SEB 2015Cienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studiju un studējošo kredītiem 2015./2016. akadēmiskā gada 1.semestrim var pieteikties līdz 15.septembrim. Pieteikumus kredītiem pieņem LSPA Kredītu piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, docents Verners Mackars, kurš strādā Akadēmijas vieglatlētikas manēžā (telefona nr. 67543437). Pieteikties  var tikai sekmīgie studenti.

Lasīt tālāk...
 

1.KURSA KLĀTIENES STUDENTI VAR SAŅEMT ISIC STUDENTU KARTES

Drukāt

ISIC Cienījamie 1.kursa pilna laika klātienes studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studiju departaments informē, ka ISIC studentu kartes, kas vienlaicīgi kalpo arī kā LSPA studentu apliecība, no ceturtdienas - 27.augusta, var saņemt tajā "Swedbank" filiālē, kuru norādījāt kā kartes saņemšanas vietu. ISIC kartes saņemšanai nepieciešams personu apliecinošs dokuments.

 

 
10 lapa no 34

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv