Uz sākumu Jaunumi Studentiem

Studentiem

Valentine party 17.februārī plkst.23.00

Drukāt

 

Valentine2011_small

 

Vadošie izglītības speciālisti var pieteikties Eiropas stipendijām

Drukāt

Eiropas Komisija ir izsludinājusi ikgadējo konkursu Mūžizglītības programmas Mācību braucieniem un aicina vadošos izglītības speciālistus pieteikties profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas pasākumiem 33 valstīs. Latvijai šogad ir iedalīta 31 stipendija ar kopējo finansējumu 49 000 eiro.

Mācību braucieni ir maksimums nedēļu ilga informācijas, pieredzes un ideju apmaiņa starp Mūžizglītības programmas dalībvalstu izglītības vadošajiem speciālistiem. Programmas dalībnieki var apmeklēt izglītības iestādes, piedalīties lekcijās, apspriedēs un diskusijās par noteiktu izglītības politikas vai ar izglītības sistēmas jautājumiem saistītu tēmu.

Lasīt tālāk...
 

Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdības stipendijas

Drukāt

Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdība piedāvā Latvijas studentiem trīs stipendijas studijām un pētniecībai Ķīnā 2011./2012.akadēmiskajā gadā.
Pieteikšanās termiņš – 2011. gada 7. marts

 

Lietuvas valdības stipendijas studijām, pētniecībai un vasaras kursiem Lietuvā

Drukāt

Lietuvas Republikas Izglītības apmaiņas un atbalsta fonds piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Lietuvas augstskolās un dalībai lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos.
Pieteikties var tikai Latvijas augstskolu studenti (izņemot pēdējā kursa studentus), pētnieki un mācībspēki.
2011./2012.akadēmiskajā gadā iespējams iegūt šādas stipendijas:

Lasīt tālāk...
   

Saeimas priekšsēdētāja aicina augstskolu absolventus pieteikties praksei Vācijas parlamentā

Drukāt

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa aicina Latvijas augstskolu absolventus pieteikties Starptautiskajai parlamentu stipendiju programmai. Tās ietvaros jaunieši no Latvijas 15 nedēļas varēs līdzdarboties Vācijas Bundestāga deputātu birojos, iepazīstot parlamenta darbu, politisko lēmumu pieņemšanas mehānismu un sabiedrisko dzīvi Vācijā.

„Latvijai un Vācijai ir izveidojusies laba sadarbība parlamentārās stipendiju programmas ietvaros. Abu valstu parlamenti dod iespēju otras valsts jauniešiem iepazīt deputātu darbu, politiskos procesus un citas valsts dzīvi. Tā jau gandrīz divdesmit gadus ir lieliska pieredze Latvijas jauniešiem, un šogad Vācijas parlaments izsludinājis jaunu pretendentu atlasi. Aicinu jauniešus ar labām vācu valodas zināšanām un interesi par politiku izmantot šo lielisko iespēju,” norāda Saeimas priekšsēdētāja.

Lasīt tālāk...
 

Ziemas nometne Rekreācijas speciālists (1.,2.,3. st.g.) un Aktīvā tūrisma menedžeris (4.,5.st.g.) kvalifikāciju studentiem

Drukāt

Studiju kursa „Ziemas āra aktivitātes” ietvaros Rekreācijas speciālists 1.,2.,3. st.g. un Aktīvā tūrisma menedžeris 4.,5.st.g. studenti laikā no 28.01.-30.01.2011.g. piedalījās ziemas nometnē Ērgļos.

Nometnes programmā katrā dienā bija iekļautas dažādas ziemas aktivitātes, studējošo un docētāju pieredzes apmaiņa (dalība pasākumos,  studiju apmaiņas programmās un projektos). Nometnē piedalījās arī viesi no Polijas –J. Pilsudska Varšavas Universitātes Bialo Podlaskas filiāles docētāji.

28. janvārī, pēc ierašanās Ērgļos, iekārtošanās istabiņās un pusdienām, devāmies slēpošanas pārgājienā Ērgļi -„Braki” (rakstnieka R.Blaumaņa memoriālais muzejs)  - Ērgļi, kuru organizēja un vadīja 4.st.g. studenti Valdis Skurstenis, Māra Valdmane, Marija Ševčenko un Agnese Šķestere.

img1

Lasīt tālāk...
 

2. līmeņa augstākās profesionālās studiju programmas 2.studiju gada kvalifikācijas „Sporta skolotājs” pārbaudījums 2010./2011. st.g.

Drukāt

Ir publicēts 2. līmeņa augstākās profesionālās studiju programmas 2.studiju gada kvalifikācijas „Sporta skolotājs” pārbaudījumu grafiks 2010./2011. st.g.

Lasīt tālāk...
 
41 lapa no 45
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv