Uz sākumu Jaunumi Studentiem

Studentiem

LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE AKADĒMIJAS TELPĀS ORGANIZĒ PAVASARA BALLI

Drukāt

igLīdz ar jaunām vēsmām un pavasara iestāšanos, LSPA Studējošo pašpārvalde studentiem organizē pasākumu ‘’Pavasara balle 2022’’. Doma radās studējošajiem gremdējoties atmiņās par skaistajām Ziemassvētku ballēm, kuras Akadēmijā nav notikušas 2 gadus COVID-19 pandēmijas dēļ. Ideja ir uzplaukusi un šobrīd tiek organizēta balle pēc kuras visi esam ļoti ilgojušies.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI ZVIEDRIJĀ PIEDALĪJUŠIES “NORDPLUS” SPORTA VADĪBAS MĀCĪBU SEMINĀRĀ

Drukāt

Malme 2022 2

Aizvadītajā nedēļā, no 24. - 28. aprīlim, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti Andra Brinkmane, Elīza Zemitāne, Krišjānis Āķītis, Emīls Putniņš un asociētā profesore Antra Gulbe apmeklēja Zviedriju, lai Malmes Sporta akadēmijā piedalītos Ziemeļvalstu Ministru padomes programmas “Nordplus” starptautiskajā sporta vadības seminārā “Sporta uzņēmējdarbība: ilgtspējīgs un gudrs sporta bizness”, kurā darbojās vairāk nekā 30 dalībnieki no deviņu Baltijas un Ziemeļvalstu augstskolām un partnerorganizācijām, tai skaitā 23 studenti.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 9.MAIJAM LSPA STUDENTI AICINĀTI PIETEIKTIES ERASMUS+ PRAKSES MOBILITĀTEI GAIDĀMAJĀ VASARĀ

Drukāt

Erasmus prakses mobilitate 2022Līdz 2022.gada 9.maijam, visi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studējošie aicināti pieteikties Eiropas Savienības (ES) programmas “ERASMUS+” PRAKSES (mobilitātes)  programmai un stipendijai, lai 2022.gada vasarā praktiskās iemaņas un zināšanas papildinātu kādā no ES dalībvalstu organizācijām.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 1.KURSA STUDENTI ZINĀŠANAS PAR CILVĒKA BALSTA UN KUSTĪBU ORGĀNU SISTĒMU PAPILDINA RSU ANATOMIJAS MUZEJĀ

Drukāt

IMG 7032

Saskaņā ar LSPA un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) noslēgto vienošanos par kopēju sadarbību studiju procesa īstenošanā un pētniecībā, marta beigās LSPA 1.kursā studējošie apmeklēja RSU Anatomijas muzeju, kur docētājas Ineses Ļubinskas vadītajā studiju kursā “Aerobikas pamati un didaktika” nostiprināja zināšanas un vizuālo izpratni par sabalansētai kustībai nepieciešamo balsta un kustību orgānu sistēmu.

Lasīt tālāk...
 

ATPAKAĻ KLĀTIENES STUDIJĀS! NO 1.APRĪĻA LSPA TELPĀS VAR NELIETOT SEJAS MASKAS

Drukāt

Atpakal klatienes studijas 2022 IGNo 2022.gada 1.aprīļa pakāpeniski studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) atkal atsākas klātienē. Saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta 29.martā izdoto rīkojumu “Par aktualizētas epidemioloģiskās drošības reglamentācijas noteikšanu”, LSPA nosaka, ka pārejas periodā no 2022.gada 1.aprīļa līdz 2.maijam studiju process LSPA notiek gan attālināti, gan klātienē. Savukārt no 2.maija studijas pamatā notiek klātienē.

Lasīt tālāk...
 

ERASMUS+ MOBILITĀTES PROGRAMMĀS ATRODAS 6 LSPA STUDENTI

Drukāt

Erasmus 2022 IGŠobrīd Erasmus+ mobilitātes studijās un praksē ārzemēs atrodas 6 LSPA studenti. Sporta zinātnes bakalaura programmas studijās atrodas Amanda Reihmane un Rūdolfs Ārgalis, kuri studē Itālijā, Romas Universitātē. Savukārt Fizioterapijas programmas apguvi ārzemēs īsteno Klinta Dambrāne un Vents Hugo Liepnieks, kuri izvēlējās jaunas zināšanas apgūt Čehijas galvaspilsētā Prāgā - Kārļa Universitātē.

Lasīt tālāk...
 

STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDEI IEVĒLĒTA JAUNA VALDE UN VADĪTĀJA

Drukāt

LSPA SP 2022 valde2022. gada 15. februārī norisinājās ikgadējās LSPA Studējošo pašpārvaldes (SP) vēlēšanas, kurās ar balsu vairākumu par jauno priekšsēdētāju ievēlēta profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas “Sporta zinātne” 2.kursa studente Madara Ērgle. Jaunievēlētajā valdē darbosies arī bijusī SP priekšsēdētāja, bakalaura programmas „Fizioterapija” 3.kursa studente Adrija Andersone, kura vadīs akadēmisko virzienu un kultūras virziena vadītāja Lelde Mieze, kura studē sporta zinātni 3.kursā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ABSOLVĒ 10 SPORTA ZINĀTNI STUDĒJUŠIE BAKALAURI

Drukāt

IMG 2234 2Šodien - 4. februārī, līdz ar ziemas Olimpisko spēļu atklāšanu Pekinā, LSPA bakalaura diplomus saņēma 10 jaunie sporta speciālisti profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā "Sporta zinātne”. Apsveicam!

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 47
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv