Uz sākumu Projekti ERAF projekti Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija

Par projekta īstenošanu

Drukāt

2010. gadā īstenots ERAF projekts „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija” : modernizēta lasītava, iegādāta datortehnika, nomainīti logi un pielāgotas telpas personām ar funkcionāliem traucējumiem, ieguldot 128 705 latus.

 

Noslēgts līgums par datortehnikas un biroja tehnikas iegādi

Drukāt

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas projekta „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija” Nr.2010/0098/3DP/3.1.2.1.1/09/IPIA/VIAA/005 darbības  programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.1.2.1.1. apakšaktivitātes „Augstākās izglītības iestāžu telpu un iekārtu modernizēšana studiju programmu kvalitātes uzlabošanai, tajā skaitā nodrošinot izglītības programmu apgūšanas iespējas arī personām ar funkcionāliem traucējumiem” ietvaros paredzēts iegādāt 30 jaunus datorus, 2 printerus un 6 projektorus mācību darba uzlabošanai un kvalitātes celšanai.

Saistībā ar to tika izsludināts iepirkums uz datortehnikas un biroja tehnikas iegādi. Tā rezultātā par uzvarētāju tika atzīta SIA "Certes" un 21.10.2010. tika noslēgts līgums par tā izpildi. Darbi jāveic viena mēneša laikā.

 

LSPA un VRAA noslēdz vienošanos par Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija” īstenošanu

Drukāt

Starp Valsts Izglītības attīstības aģentūru un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju ir noslēgta vienošanās par Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija” Nr.2010/0098/3DP/3.1.2.1.1/09/IPIA/VIAA/005 darbības  programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.1.2.1.1. apakšaktivitātes „Augstākās izglītības iestāžu telpu un iekārtu modernizēšana studiju programmu kvalitātes uzlabošanai, tajā skaitā nodrošinot izglītības programmu apgūšanas iespējas arī personām ar funkcionāliem traucējumiem” īstenošanu.

 

LR IZM apstiprina Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas projektu „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija”

Drukāt

LR IZM Lēmums Nr.10-04.1.3/5-ERA par Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas projekta „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija” Nr. 3DP/3.1.2.1.1/09/IPIA/VIAA/005 darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.1.2.1.1. apakšaktivitātes „Augstākās izglītības iestāžu telpu un iekārtu modernizēšana studiju programmu kvalitātes uzlabošanai, tajā skaitā nodrošinot izglītības programmu apgūšanas iespējas arī personām ar funkcionāliem traucējumiem” apstiprināšanu ar nosacījumu.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv