Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

VALKAS ĢIMNĀZIJAS 12.KLASES SKOLĒNI APMEKLĒ LSPA

Drukāt

IMG 7915

14.novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) apmeklēja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 12.klases skolēni. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra KURKINAITE iepazīstināja skolēnus ar Akadēmijas studiju programmām un nosacījumiem studiju uzsākšanai programmā „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”, kā arī atbildēja uz skolēnus interesējošajiem jautājumiem.

Lasīt tālāk...
 

PATRIOTU NEDĒĻĀ LSPA VIESOJAS ZEMESSARDZES 1.RĪGAS BRIGĀDES 13.KĀJNIEKU BATALJONS

Drukāt

IMG 789813.novembrī, LSPA Patriotu nedēļas ietvaros, Akadēmijā viesojās Zemessardzes (ZS) 1. Rīgas brigādes 13.kājnieku bataljona pārstāvji, kas sniedza informāciju par ZS: iespējām iestāties ZS 13.kājnieku bataljonā un paralēli studijām LSPA apgūt dažādas militārās specialitātes, iegūstot militāro izglītību. Notika arī kaujas ieroču, ekipējuma un tehnikas prezentācija.

Lasīt tālāk...
 

SKOLĒNU UN SENIORU AKTIVITĀTES PILSĒTVIDĒ. STARPTAUTISKU PROJEKTU IETVAROS LSPA PĀRSTĀVJI APMEKLĒ LIETUVAS SPORTA UNIVERSITĀTI

Drukāt

72337493 10217061986395839 459295384498339840 oŠoruden 14 LSPA studenti un docētāji apmeklēja Lietuvas Sporta universitāti (LSU) Kauņā, lai piedalītos divu, savstarpēji nesaistītu, starptautisku projektu aktivitātēs, kuru pamatā ir dažādu paaudžu – skolas vecuma bērnu un senioru, fiziski aktīvas un radošas darbošanās veicināšana pilsētvidē.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI APGŪST ĀRA AKTIVITĀŠU ORGANIZĒŠANU RUDENS SEZONĀ

Drukāt

20191109 132811Lai papildinātu savas zināšanas un pilnveidotu organizatoriskās prasmes rekreācijas pasākumu organizēšanā, arī šā gada novembrī 49 Rekreācijas kvalifikācijā studējošie kopā ar LSPA docētājiem organizēja un piedalījās āra aktivitāšu pasākumos – ekskursiju dabā un Mārtiņdienas svinībās.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PRAKTIZĒ PIELĀGOTĀS FIZISKĀS AKTIVITĀTES ĪPAŠĀ SPORTA FESTIVĀLĀ

Drukāt

IMG-20191107-WA0040Vairāk nekā 80 LSPA veselības aprūpes un sporta zinātnes studiju programmu studenti 7.novembrī piedalījās un veica brīvprātīgā darbu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) organizētajā sporta festivāla “Nāc un sporto sev par prieku!”, kā arī guva vērtīgu praktiskā darba pieredzi studiju kursos “Speciālā izglītība sporta stundā” un “Pielāgotās fiziskās aktivitātes rehabilitācijā”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SKATĀMA ABSOLVENTES ILONAS VILKAS FOTO IZSTĀDE

Drukāt

IMG 7855 2No 11.novembra Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vestibilā pie Konferenču zāles skatāma Akadēmijas absolventes Ilonas Vilkas mākslas foto izstāde "Jūra tiem, kas netiek…". Izstādē skatāmi autores labākie Baltijas jūras foto kolekcijas darbi, kas tapuši pēdējā desmitgadē.

Lasīt tālāk...
 

PREZENTĒ LSPA KOORDINĒTĀ PROJEKTĀ IZSTRĀDĀTĀS FIZIOTERAPIJAS MAĢISTRU PROGRAMMAS UKRAINAS AUGSTSKOLĀM

Drukāt

20191025 115546 2No 21. – 26. oktobrim Kauņā, Lietuvas Sporta universitātē (LSU) notika LSPA koordinētā “Erasmus+” augstākās izglītības projekta “Inovatīva Izglītība Rehabilitācijā -  jaunas maģistrantūras programmas ieviešana Ukrainā” (REHAB) partneru sanāksme. Tajā prezentēja jauno maģistra studiju programmu fizioterapijā, kuru īsteno Ukrainas Ļvovas, Kijevas un Ternopoles partneru augstskolās, iesaistot 173 studējošos.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ANATOMIJAS KATEDRĀ LEKCIJAS SPORTA FIZIOLOĢIJĀ UN ANATOMIJĀ LASA SPECIĀLISTI NO IGAUNIJAS UN ČEHIJAS UNIVERSITĀTĒM

Drukāt

IMG 7724 2Programmas „Erasmus+” starptautiskās mācībspēku apmaiņas programmas ietvaros Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA)  Anatomijas, fizioloģijas, bioķīmijas un higiēnas katedru apmeklējuši un studentiem lekcijas lasījuši Tartu Universitātes (Igaunija) profesors, vadošais Igaunijas sporta fiziologs Vahurs OPIKS un Prāgas Kārļa universitātes (Čehija) docētājs, anatoms Vaclavs KVITEKS.

Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 90

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv