Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

REKREĀCIJAS STUDENTI AR “TREKNU PUNKTU” NOSLĒDZ LSPA ZIEMAS NOMETŅU SEZONU

Drukāt

20190301 173509 2Arī šogad LSPA Slēpošanas katedras ziemas nometņu sezona noslēgusies ar Rekreācijas kvalifikācijas studentu nometni, kuras laikā topošie speciālisti apguva rekreatīvās iespējas un resursus, kas saistīti ar  dzelzceļu. Rekreācijas nometnes moto bija - “Dzelzceļš un rekreācija”.

Lasīt tālāk...
 

REKTORS STUDENTIEM PATEICAS PAR AKADĒMIJAS POPULARIZĒŠANU IZSTĀDĒ „SKOLA 2019”

Drukāt

IMG 3331

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors, profesors Juris Grants 7.martā pasniedza LSPA pateicības rakstus 15 Akadēmijas studentiem un 4 darbiniekiem, kuri no 1. līdz 3.martam piedalījās izglītības izstādes „Skola 2019” darbā, prezentējot LSPA un iedvesmojot jauniešus studiju uzsākšanai mūsu Akadēmijā.

Lasīt tālāk...
 

NACIONĀLO BRUŅOTO SPĒKU KARAVĪRI LSPA APGUVUŠI SPORTA TRENERA PAMATKURSU

Drukāt

47316041931 293fe6ead3 k 27. martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika izlaiduma ceremonija 20 Nacionālo bruņoto spēku karavīriem, kuri absolvējuši sporta trenera pamatkursu.

Lasīt tālāk...
 

IZSTĀDES “SKOLA 2019” APMEKLĒTĀJIEM LIELA INTERESE PAR STUDIJU IESPĒJĀM LSPA PROGRAMMĀS

Drukāt

IMG 3246

Nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. martam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2019”, kas šogad svinēja 25 gadu jubileju. Izstādes apmeklētāji varēja iepazīties ar LSPA piedāvātajām studiju programmām, augstskolas uzņemšanas noteikumiem un klātienē satikt studentus, lai gūtu plašāku informāciju par studiju procesu Augstskolā.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS STUDENTU IZLASES KAROGNESĒJS ZIEMAS UNIVERSIĀDES ATKLĀŠANĀ BŪS LSPA STUDĒJOŠAIS ŠORTTREKISTS ENDIJS VĪGANTS

Drukāt

phoca thumb l 1629. Ziemas Universiādes atklāšanas ceremonijā Latvijas studentu izlases karognesējs būs LSPA studējošais šorttrekists Endijs Vīgants. Ziemas Universiāde no 2. līdz 12.martam notiks Krievijas pilsētā Krasnojarskā, kurā Latvijas studenti startēs piecos sporta veidos: hokejā, kalnu slēpošanā, šorttrekā, daiļslidošanā un snovbordā.

Mūsu studentu izlasi, tāpat kā 2013., 2015. un 2017.gadā, Krievijā vada Latvijas Augstskolu sporta savienības valdes priekšsēdētāja, LSPA profesore Agita Ābele.

Lasīt tālāk...
 

ŽURNĀLA “SPORTS” INTERVIJA AR JURI GRANTU: JAUNĀ REKTORA PIEDĀVĀJUMS

Drukāt

DSC01079Žurnāls "Sports" Nr.347. Pēc 10 gadiem, kuros LSPA vadīja Jānis Žīdens, rektora amats oficiāli nodots nākamajam augstskolas vadītājam — līdzšinējam zinātņu prorektoram Jurim Grantam, kurš nesola lielas revolūcijas. Jaunais rektors piedāvā stabilu augstskolas attīstības ceļu, kura augļi būšot manāmi jau ne tik tālā nākotnē.

Lasīt tālāk...
 

ĒNU DIENĀ SKOLĒNI VIESOJAS LSPA

Drukāt

IMG-20190213-WA0000 213.februārī Latvijā notika ikgadējā karjeras akcija “Ēnu diena”. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedra tikās ar Rīgas skolēniem, kuri viesojās mūsu Akadēmijā, lai rastu atbildi uz jautājumu - Kā tas ir, strādāt ar studentiem?

Lasīt tālāk...
 

LSPA SLĒPOŠANAS KATEDRA MELNKALNES UNIVERSITĀTĒ NOSTIPRINA SADARBĪBU “ERASMUS+” STUDENTU UN DOCĒTĀJU APMAIŅAS PROGRAMMĀ

Drukāt

IMG-20190204-WA0012 1 2LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra, „Erasmus+” mobilitātes programmu ietvaros, turpina paplašināt pirms gada sākto sadarbību ar Melnkalnes Universitātes Sporta un fiziskās audzināšanas fakultāti (University of Montenegro, Faculty of Sport and Physical Education). Tālākā sadarbība paredz, ka 2019.gadā trīs topošie sporta speciālisti no Melnkalnes un trīs LSPA Rekreācijas kvalifikācijā studējošie dosies studentu apmaiņas braucienā, ar mērķi īstenot mācību praksi specializācijā.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 90

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv