Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

17. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2011”

Drukāt

No š.g. 3. līdz 6. martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija piedalījās gada nozīmīgākajā izglītības pasākumā – 17. starptautiskā izglītības izstādē “Skola 2011” –, kas vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstāde notika  Starptautiskajā izstāžu centrā (Ķīpsalas ielā 8, Rīgā).

Izstādē piedalījās gan visu līmeņu un virzienu izglītības iestādes un mācību centri, gan uzņēmēji, kuri darbojas izglītības sfērā. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija piedāvāja informāciju par studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un studējošo aktivitātēm.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 90 gadu jubilejas logo konkurss

Drukāt

jubilejas_logoAr interesantiem rezultātiem ir noslēdzies LSPA 90 gadu jubilejas logo konkurss, kurā piedalījās mūsu augstskolas 32 studenti un 2 darbinieki ar savām izstrādātajām un piedāvātajām logo skicēm.

Konkursā uzvarējušais logo visa šī jubilejas gada garumā tiks izmantots pasākumos un noformējumā saistībā ar akadēmijas 90 gadu dibināšanas un darbības gadadienu, kas noslēgsies ar svinībām 2011.gada 6.septembrī.

Par konkursa uzvarētāju vērtēšanas komisija aizklātas balsošanas rezultātā noteica profesionālā bakalaura studiju programmas 1.studiju gada studentes, topošās fizioterapeites FRANCISKAS  ALBERTOVIČAS izstrādāto logo.

Lasīt tālāk...
 

Apsveicam Vadības un komunikāciju katedras lektori IEVU RUDZINSKU

Drukāt

Apsveicam kolēģi - Vadības un komunikāciju katedras lektori  IEVU  RUDZINSKU, kura š.g. 11.februārī Latvijas Universitātes Vadībzinātnes un demogrāfijas promocijas padomes atklātajā sēdē aizstāvēja promocijas darbu par tēmu "Kvalitātes vadīšana studentu profesionālās svešvalodas kompetences veidošanā"!

     

Par fotografēšanās 5.kursa izlaiduma foto albumam

Drukāt

God. docētāji un 5.kursa studenti!

Fotografēšanās 5.kursa izlaiduma foto albumam notiks

no š.g. 7.februāra  līdz  1.martam

darba dienās plkst. 10.00 – 15.00

foto salonā Brīvības gatvē  205

(sabiedriskā transporta pietura „VEF Kultūras pils”)

Vēlams neatlikt fotografēšanos uz pēdējo nedēļu!

Dekanāts

 

PADOMNIEKU KONVENTA SĒDE

Drukāt

Š.g. 28.janvārī akadēmijā notika LSPA Padomnieku konventa sēde, kas tā priekšsēdētāja, bijušā LR ārlietu ministra, šobrīd Latvijas vēstnieka NATO, LSPA 1985.gada absolventa Māra Riekstiņa vadībā apsprieda aktuālākos ar akadēmijas dzīvi saistītos jautājumus.

2011.gada 6.septembrī LSPA svinēs savas pastāvēšanas 90 gadadienu un šī gada laikā visi pasākumi augstskolā norisināsies kā veltījums šim nozīmīgajam notikumam.

Akadēmija ir  Latvijā vienīgā sportā specializētā augstākā mācību iestāde, bet tās docētāji, studenti, darbinieki un arī absolventi šodien un agrāk vienmēr ir bijuši savas augstskolas patrioti, kuri ikdienā pielieto studiju laikā iegūtās un praktiskajā darbībā pilnveidotās zināšanas, prasmes un iemaņas, neatkarīgi no savas darbības sfēras.

Padomnieku konventa šī brīža aktualitāte ir piedalīties LSPA 90 gadu jubilejai veltīto zinātnisko, sporta un svinīgo pasākumu vadības un organizatorisko jautājumu sekmēšanā, konsultāšanā, tādejādi popularizējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju Latvijā un pasaulē.

Konvents_viesi

Lasīt tālāk...
 

Par 90 gadu jubilejas logo konkursa termiņa pagarināšanu

Drukāt

LSPA 90 gadu jubilejas logo konkursa norises termiņš pagarināts līdz š.g. 21.februārim.
Informāciju par konkursu skat. sadaļā "90 gadu jubilejas logo konkurss"

 
88 lapa no 93

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv