Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA SADARBĪBĀ AR LATVIJAS ANTIDOPINGA BIROJU IZSTRĀDĀS LEKCIJU KURSUS ANTIDOPINGA JOMĀ

Drukāt

IMG 8095

Lai īstenotu godīgas spēles noteikumus sportā un veicinātu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) studējošo sporta speciālistu izglītošanu antidopinga jautājumos, 6.decembrī LSPA rektors profesors Juris Grants un Latvijas Antidopinga biroja (LAB) direktors Mārtiņš Dimants parakstījuši sadarbības memorandu, kas paredz institūciju sadarbošanos izglītības, zinātnes un brīvprātīgo speciālistu sagatavošanas darbā.

Lasīt tālāk...
 

UZ PILNU TERMIŅU AKREDITĒTA LSPA BIBLIOTĒKA

Drukāt

IMG 8084LSPA Sporta nozares bibliotēka saņēmusi Latvijas Bibliotēku padomes 27.novembra lēmumu, kas apliecina, ka Akadēmijas bibliotēka ir veiksmīgi izgājusi akreditācijas procesu un tai piešķirta maksimālā termiņa akreditācija - 5 gadi.

Lasīt tālāk...
 

8. JANVĀRĪ PREZENTĒS PIRMO LATVIEŠU VALODĀ UZRAKSTĪTO GRĀMATU PAR KĀPŠANAS SPORTU

Drukāt

Kapsanas sports 1. vaks m kv8.janvārī, plkst.11.30, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks pirmās latviešu valodā uzrakstītās grāmatas par alpīnisma veidu - kāpšanas sportu, prezentācija. Grāmata “Kāpšanas sports. Teorija un prakse” iznāk zīmīgā laikā, jo 2020.gadā tieši kāpšanas sports no visiem alpīnisma paveidiem debitēs olimpiskajās spēlēs Tokijā. Grāmatu sarakstījušas LSPA asociētā profesore Inga LIEPIŅA un kāpšanas sporta treneres Santa VILKA.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOKTORANTE AGRITA BĒRTIŅA IZSTRĀDĀJUSI UNIKĀLU BĒRNUS ATTĪSTOŠU SPĒLI “MAZAIS DARA”

Drukāt

MazaisDara photoSandraLielmeza-24 2LSPA doktorante un Vingrošanas katedras izglītības metodiķe Agrita BĒRTIŅA izstrādājusi unikālu sporta vingrinājumu spēli “Mazais Dara”, kas paredzēta ģimenēm ar pirmsskolas vecuma bērniem, lai sekmētu viņu pamatprasmes sportā un vispārējā attīstībā. Plašāk par Agritas iniciatīvu lasāms žurnāla “SKOLAS VĀRDS” novembra numurā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA "STARO RĪGA 2019" FOTOGRĀFIJĀS

Drukāt

69777683 2635817109774380 1288063320590385152 oNo piektdienas līdz pirmdienas - 18.novembra, vēlam vakaram jau 12.reizi norisinājās starptautiskais gaismas festivāls "Staro Rīga", kura tēma šogad bija “4D” jeb gaismas mākslas četras dimensijas - laiks, telpa, cilvēks un gaisma. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) pirmo reizi piedalījās gaismas festivālā ar gaismas projekciju “Mūžīgā kustība”.

Lasīt tālāk...
 

VALSTS SVĒTKOS PIEŠĶIRTI “LSPA PATRIOTS” GODA NOSAUKUMI

Drukāt

IMG 806815.novembrī LSPA Patriotu svētku svinīgajā pasākumā tika atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadiena. Rektors Juris GRANTS sveica jaunās “LSPA patriots” goda nosaukuma ieguvējas – LSPA profesores, katedru vadītājas Ilzi AVOTIŅU un Dainu KRAUKSTU, saimniecības direktori Valdu KURSU un LSPA absolventi, Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotājai Maiju PRIEDĪTI.

Lasīt tālāk...
 

VALKAS ĢIMNĀZIJAS 12.KLASES SKOLĒNI APMEKLĒ LSPA

Drukāt

IMG 7915

14.novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) apmeklēja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 12.klases skolēni. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra KURKINAITE iepazīstināja skolēnus ar Akadēmijas studiju programmām un nosacījumiem studiju uzsākšanai programmā „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”, kā arī atbildēja uz skolēnus interesējošajiem jautājumiem.

Lasīt tālāk...
 

PATRIOTU NEDĒĻĀ LSPA VIESOJAS ZEMESSARDZES 1.RĪGAS BRIGĀDES 13.KĀJNIEKU BATALJONS

Drukāt

IMG 789813.novembrī, LSPA Patriotu nedēļas ietvaros, Akadēmijā viesojās Zemessardzes (ZS) 1. Rīgas brigādes 13.kājnieku bataljona pārstāvji, kas sniedza informāciju par ZS: iespējām iestāties ZS 13.kājnieku bataljonā un paralēli studijām LSPA apgūt dažādas militārās specialitātes, iegūstot militāro izglītību. Notika arī kaujas ieroču, ekipējuma un tehnikas prezentācija.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 97

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv