Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

ŠONEDĒĻ LSPA PIEDALĪSIES IZSTĀDĒ “SKOLA 2019”

Drukāt

IMG 8997 2No 1. līdz 3. martam starptautiskā izglītības izstāde “Skola” Ķīpsalā piedāvās iegūt aktuālāko informāciju par izglītības iespējām, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA).

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD LSPA ZIEMAS NOMETŅU BĀZES VIETA NO ĒRGĻIEM PĀRCĒLUSIES UZ PRIEKUĻIEM

Drukāt

Sleposanas nometne 2019 1Janvāra noslēdzošajā nedēļā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Sporta zinātnes un Fizioterapijas studenti dodas uz Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras organizēto ziemas nometni. Pēdējos 10 gadus nometnes notika Ērgļos, bet šogad, no 28.janvāra līdz 3.martam, tās risināsies Priekuļos un bāzēsies Priekuļu tehnikumā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI MĀCA SLĒPOT DEJU KOLEKTĪVA “VEKTORS” DALĪBNIEKUS

Drukāt

IMG 5589

No 11. līdz 12.janvārīm, Cenas tīreļa apkaimē, norisinājās LSPA organizētais slēpošanas pārgājiens “Iepazīstot Ziemassvētku kaujas”, ko, atbilstoši studiju plānam, organizēja profesionālās kvalifikācijas “Rekreācijas speciālists” maģistrantūrā studējošā Diāna Rutks arī Rutkis. Pārgājienā piedalījās 12 tautas deju kolektīva “Vektors” dalībnieki, kā arī asociētais profesors Ivars Kravalis. Slēpojuma dalībniekus īpaši saviļņoja nejaušā, bet pārgājiena tematikai negaidīti atbilstošā, tikšanās ar aizsardzības ministru un LSPA absolventu Raimondu Bergmani, kurš neatteica kopīgu fotografēšanos.

Lasīt tālāk...
 

LINDA PURVIŅA UN ŅIKITA LUKAŅENOKS KĻUVUŠI PAR LSPA SPORTA DEJU KONKURSA ABSOLŪTAJIEM UZVARĒTĀJIEM

Drukāt

IMG 274516.janvārī LSPA XXII Studentu sporta deju ieskaites konkursā piedalījās 12 ceturtā kursa deju pāri studiju programmā “Sporta zinātne”. Par konkursa absolūtajiem uzvarētājiem, iegūstot Viestura Krauksta kausu pamatdeju programmā un Akadēmijas rektora Jāņa Žīdena kausu par labāko Vīnes valša izpildījumu, saņēma Linda Purviņa un Ņikita Lukaņenoks. Savukārt Darja Ļevčenko pārī ar Artūru Annuškānu ieguva konkursa elegantākā pāra titulu, bet Arita Rizga un Vjačeslavs Tēviņš saņēma skatītāju simpātiju balvu.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRU KABINETS PAR LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS REKTORU APSTIPRINA PROFESORU JURI GRANTU

Drukāt

DSC 8788 2Otrdien – 15.janvārī, Ministru kabineta sēdē valdība par Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru apstiprinājusi līdzšinējo zinātņu prorektoru, profesoru Juri Grantu, kurš amatā stāsies 22.janvārī un akadēmiju vadīs turpmākos piecus gadus.

Lasīt tālāk...
 

ARĪ ŠOGAD 20 NBS KARAVĪRI SĀKUŠI MĀCĪBAS LSPA MILITĀRO SPORTA INSTRUKTORU SAGATAVOŠANAS PROGRAMMĀ

Drukāt

20190109 122605

Jau otro gadu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina veiksmīgu sadarbību ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Aizsardzības akadēmiju NBS karavīru izglītošanā un zināšanu pilnveidē par vispārējās fiziskās sagatavotības jautājumiem. Sadarbība paredz NBS karavīriem nodrošinās teorētisko un praktisko zināšanu apguvi sporta zinātnē, ar ievirzi fitnesā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SADARBĪBĀ AR APGĀDU “JUMAVA” IZDOS PIRMO GRĀMATU LATVIEŠU VALODĀ PAR KĀPŠANAS SPORTU

Drukāt

IMG-20181205-WA0002 22019.gada vidū Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sadarbībā ar izdevniecību “Jumava” izdos pirmo grāmatu latviešu valodā par pasaulē strauji progresējošu sporta veidu - kāpšanas sportu, kas Olimpisko spēļu programmā debitēs 2020.gadā Tokijā (Japāna). Grāmata “Kāpšanas sports. Teorija un prakse” taps LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras asociētās profesores Ingas Liepiņas un bērnu un jaunatnes centra “Daugmale” kāpšanas sporta treneres Santas Vilkas redakcijā.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJĀ STUDĒJOŠIE ZIEMASSVĒTKUS IESKANDINA AR SADANCOŠANOS

Drukāt

cc7365a2-1df3-43f7-b451-ae32f6eaaae2 rw 12002018.gada Ziemassvētku laiks LSPA Rekreācija kvalifikācijas studentiem un docētājiem sākās jau 12.decembrī, VEF kultūras pilī, ar 3.kursa rekreācijas studentu organizēto Ziemassvētku balli “Izdancosim Ziemassvētkus”, bet noslēdzās 19.decembrī, LSPA gaiteņos un auditorijās, ar latviešiem tradicionālo budēļos iešanu, dziesmām un rotaļām, kuras organizēja 2.kursa studenti ciešā sadarbībā ar asoc.prof. Ingrīdu Smuko.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 88

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv