Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA IZSLUDINA AMATA KONKURSU SPORTA ZINĀTNES VADOŠAJAM PĒTNIEKAM

Drukāt

INST event TE IR DARBSLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludinājusi konkursu uz vakanto vadošā pētnieka amatu sporta zinātnē. Pieteikšanās uz vakanci notiek līdz 2019. gada 5. jūlijam.

Lasīt tālāk...
 

30 GADI LSPA STUDENTU TŪRISMA NOMETNEI “KVĒPENE”

Drukāt

DSC01348 2No 30. maija līdz 6. jūnijam Gaujas ūdens tūrisma apmetnes vietā „Kvēpene”, jau 30. Reizi norisinājās LSPA vasaras nometne, kurā, 77 klātienē un 40 neklātienē studējošie, 2.studiju gada studenti apguva zināšanas orientēšanās un tūrisma studiju kursos.

Lasīt tālāk...
 

25. UN 26. JŪNIJĀ LSPA PIEŅEM DOKUMENTUS STUDIJĀM MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ

Drukāt

LSPA mag 2019 ml insta25. un 26. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) sāksies studentu uzņemšana nākamā akadēmiskā gada studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” ar specializācijas virzieniem "Sporta fizioterapeits" vai "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā".

Lasīt tālāk...
 

PROFESORE VAZNE MALAGAS UNIVERSITĀTĒ LASA LEKCIJAS PEDAGOĢISKAJĀ PSIHOLOĢIJĀ

Drukāt

IMG 20190601 120343

Izmantojot Eiropas Savienības (ES) atbalsta programma “Erasmus+” mācībspēku docēšanas un pieredzes apmaiņas iespējas ārvalstīs, LSPA Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras profesore Žermēna VAZNE, no 20. Līdz 25. maijam, apmeklēja Malagas Universitāti (Spānija), kur  studentiem vadīja teorētisko un praktisko nodarbību ciklu "Autogēnais treniņš, kā efektīva metode skolotāju stresa regulācijai".

Lasīt tālāk...
 

VARŠAVĀ NOTIKUSI LSPA KOORDINĒTĀ PROJEKTA SANĀKSME PAR VIENOTA FIZIOTERAPIJAS STUDIJU STANDARTA IEVIEŠANU UKRAINĀ

Drukāt

20190521 133721No 20. - 25.maijam, Polijas Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes Rehabilitācijas fakultātē notika LSPA koordinētā “Erasmus+” projekta “Inovatīva izglītība rehabilitācijā -  jaunas maģistrantūras programmas ieviešana Ukrainā” (REHAB) partneru sanāksme, kurā notika intensīva diskusija par nepieciešamību ieviest vienotu fizioterapijas studiju programmas standartu Ukrainas augstskolās, kas atbilstu Eiropas profesionālo standartu prasībām.

Lasīt tālāk...
 

PLĀNO ATJAUNOT LSPA ZEMESSARDZES NODAĻU

Drukāt

ZSSeptembrī, sākoties jaunajam studiju gadam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) plāno atjaunot Akadēmijas Zemessardzes nodaļu un kļūt par 1. Rīgas brigādes 13. kājnieku bataljona sastāvdaļu.

Lasīt tālāk...
 

TOPOŠIE SPORTA SKOLOTĀJI PRAKTISKO KVALIFIKĀCIJAS EKSĀMENU NOKĀRTO RĪGAS ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKOS

Drukāt

DSC 0029

42 LSPA kvalifikācijas “Sporta skolotājs” 2. kursa studenti sekmīgi nokārtojuši profesionālās pilnveides praktisko eksāmenu Sarkandaugavas bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, organizējot un vadot Rīgas atklātos ģimeņu sporta svētkus "Mammu, tēti  gribu sportot!". Sporta svētkos piedalījās 300 bērni, vecumā no 2 līdz 14 gadiem, un viņu vecāki.

Lasīt tālāk...
 

PROF. KĻAVIŅA, AR STARPTAUTISKO PROFESORU GRUPU, PREZENTĒ JAUNIZVEIDOTO STUDIJU VIRZIENU PEKINAS SPORTA UNIVERSITĀTES VAJADZĪBĀM

Drukāt

Klavina PekinaLSPA profesore Aija Kļaviņa, kopā ar kolēģiem no ASV, Rumānijas un Francijas, maijā apmeklēja Ķīnu, lai Pekinas Sporta universitātes (PSU) vadībai prezentētu jaunā PSU studiju virziena “Pielāgotās fiziskās aktivitātes” programmu izveides rezultātus maģistrantūras un doktorantūras līmenī.

Lasīt tālāk...
 
8 lapa no 90

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv