Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

TOPOŠIE SPORTA SKOLOTĀJI PRAKTISKO KVALIFIKĀCIJAS EKSĀMENU NOKĀRTO RĪGAS ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKOS

Drukāt

DSC 0029

42 LSPA kvalifikācijas “Sporta skolotājs” 2. kursa studenti sekmīgi nokārtojuši profesionālās pilnveides praktisko eksāmenu Sarkandaugavas bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, organizējot un vadot Rīgas atklātos ģimeņu sporta svētkus "Mammu, tēti  gribu sportot!". Sporta svētkos piedalījās 300 bērni, vecumā no 2 līdz 14 gadiem, un viņu vecāki.

Lasīt tālāk...
 

PROF. KĻAVIŅA, AR STARPTAUTISKO PROFESORU GRUPU, PREZENTĒ JAUNIZVEIDOTO STUDIJU VIRZIENU PEKINAS SPORTA UNIVERSITĀTES VAJADZĪBĀM

Drukāt

Klavina PekinaLSPA profesore Aija Kļaviņa, kopā ar kolēģiem no ASV, Rumānijas un Francijas, maijā apmeklēja Ķīnu, lai Pekinas Sporta universitātes (PSU) vadībai prezentētu jaunā PSU studiju virziena “Pielāgotās fiziskās aktivitātes” programmu izveides rezultātus maģistrantūras un doktorantūras līmenī.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI GAUJĀ PILNVEIDO ŪDENS TŪRISMU

Drukāt

20190518 135107 2Latvijas ūdens tūrismam ir senas tradīcijas un bagāta vēsture. Tāpēc LSPA Rekreācijas kvalifikācijā studējošie neklātienes studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras asociētajām profesorēm Ingu Liepiņu un Ingrīdu Smuko, Cēsu apkaimē organizēja rekreatīvu dienas braucienu ar laivām pa Gauju, lai pilnveidotu savas prasmes ūdens tūrismā un iepazītu ūdens tūrisma infrastruktūru.

Lasīt tālāk...
 

PAR “ĢIMNASTRĀDE 2019” LABĀKAJIEM VINGROTĀJIEM ATZĪTI GLENDA VASIĻJEVA UN ARTŪRS FEODOROVS, LABĀKAIS REŽISORS MIKS LAKSBERGS

Drukāt

IMG 5350 215.maijā LSPA Vingrošanas katedra 7.reizi organizēja vingrošanas konkursu 1.kursa studentiem – “Ģimnastrāde 2019”. Konkursā piedalījās 75 dalībnieki četrās vingrošanas grupās. „Ģimnastrādes 2019” labākās vingrotājas titulu ieguva Glenda VASIĻJEVA no 3.grupas, bet labākā vingrotāja titulu izcīnīja Artūrs FEODOROVS no 1.grupas. Savukārt par labāko priekšnesuma režisora tika atzīts Miks LAKSBERGS no 1.grupas.

Lasīt tālāk...
 

LIZDA TIEKAS AR AKADĒMIJAS DARBINIEKIEM UN AICINA UZ CIEŠĀKU SADARBĪBU

Drukāt

IMG 5193 214. maijā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) tikās ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāju un darbinieku kolektīvu, lai informētu par arodbiedrības paveiktajiem un plānotajiem darbiem augstākajā izglītībā un pētniecībā, kas saistīti, ar izglītības nozares finansējumu, augstākajā izglītībā strādājošo atalgojumu, mācībspēku darba slodzes sakārtošanu un atbalstu zinātnei.

Lasīt tālāk...
 

SESTDIEN LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENĀ PIEDALĪJUŠIES 87 INTERESENTI

Drukāt

IMG 5159

Sestdien – 11.maijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Atvērto durvju dienu apmeklēja 87 interesenti, kuriem bija iespēja tikties ar LSPA rektoru profesoru Juri Grantu, studiju programmu vadītājiem, kā arī iepazīties ar Akadēmijā apgūstamajām studiju programmām „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”, uzņemšanas prasībām augstskolā un iestājpārbaudījumu norises kārtību.

Lasīt tālāk...
 

LEPOJAMIES! DOCENTAM UN BASKETBOLA TRENERIM JĀNIM RIMBENIEKAM VALSTS PREZIDENTS PASNIEDZIS TRIJU ZVAIGŽŅU ORDENI

Drukāt

Janis Rimbenieks 2019

Pirms Valsts svētkiem, 3.maijā, Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, par mūža ieguldījumu basketbola attīstībā Latvijā un jauno basketbolistu audzināšanā, svinīgi pasniedzis Triju Zvaigžņu ordeni un par ordeņa kavalieri iecēlis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Sporta spēļu katedras docentu un basketbola treneri Jāni Rimbenieku.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJĀ STUDĒJOŠIE MĀCĪBU PĀRGĀJIENĀ KĀJO PA MĀLPILI

Drukāt

DSC0059728. aprīlī 3. kursa nepilna laika neklātienes studentes sadarbībā ar asociēto profesori Ingu Liepiņu, studiju kursa “Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja kājinieku pārgājienu, dodoties aplūkot divu upju ieskauto Mālpilis apkaimi. 15 km garajā pārgājienā piedalījās arī LSPA docētāji un ārvalstu studenti no Indijas, Krievijas un Irānas.

Lasīt tālāk...
 
8 lapa no 90

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv