Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS BEIDZIES. LSPA IZGLĪTĪBAS PROCESS TURPINĀS ATTĀLINĀTI, IZŅEMOT VALSTS PĀRBAUDĪJUMUS

Drukāt

IZGLĪTĪBAS PROCESS TURPINĀS ATTĀLINĀTINo 10. jūnija Latvijā beigusies ārkārtas situācija, kas ilga no 13. marta un bija spēkā, ar mērķi ierobežot “Covid-19” izplatību, nosakot virkni aizliedzošu pasākumu. Taču tas nenozīmē, ka dzīve valstī atsākusies kā iepriekš. Arī LSPA rektors Juris Grants  9.jūnijā izdevis jaunu rīkojumu “Par darba organizāciju “Covid-19” ierobežošanai pēc ārkārtējās situācijas”, kas nosaka studējošo izglītības procesu turpināt organizēt attālināti, izņemot valsts pārbaudījumus, kurus nav iespējams veikt attālināti.

Lasīt tālāk...
 

LSPA AMATU KONKURSS PĒTNIEKIEM

Drukāt

LSPA logo Ig2. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludinājusi konkursu uz vadošā pētnieku un zinātniskā asistenta amatiem Veselības un sporta zinātnes nozarē LSPA Sporta zinātnes daļā. Pieteikšanās uz vakancēm notiek līdz 2020. gada 1. jūlijam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM 7 KATEDRĀS

Drukāt

KONKURSS UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM 2020

29. maijā Latvijas  Sporta  pedagoģijas  akadēmija izsludina  konkursu uz  akadēmiskā  personāla  amatiem septiņu katedru akadēmiskajās un profesionālajās studiju programmās.

Lasīt tālāk...
 

29 .MAIJĀ IZSLUDINĀTS KONKURSS UZ TRIM LSPA KATEDRU VADĪTĀJU AMATIEM

Drukāt

Konkurss katedru vaditajs 202029. maijā Latvijas  Sporta  pedagoģijas  akadēmija (LSPA) izsludinājusi  konkursu uz Slēpošanas katedras, Sporta spēļu katedras un Teorijas katedras vadītāju vietām.

Lasīt tālāk...
 

NOTIKUSI PIRMĀ LSPA ATTĀLINĀTĀ ATVĒRTO DURVJU DIENA. ŠEIT SKATĀMS IERAKSTA VIDEO UN PREZENTĀCIJAS

Drukāt

anywhereLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 9.maijā Atvērto durvju dienu pirmo reizi organizēja attālinātā formā – SKYPE tiešsaistē, kurai pieslēdzās aptuveni 100 interesenti. Paldies par izrādīto interesi un mums veltīto laiku! Šeit publicēts Atvērto dienu tiešraides ieraksts un prezentācijas par Akadēmijā apgūstamajām, visu līmeņu, studiju programmām „Sporta zinātnē” un „Veselības aprūpē”, par dokumentu iesniegšanas laikiem un prasībām augstskolā, kā arī iestājpārbaudījumu norises kārtību.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDIJU GADU NOSLĒGS ATTĀLINĀTI

Drukāt

Studiju gads noslegsies attalinati 2020 IGŅemot vērā Ministru kabineta lēmumu līdz 2020. gada 9. jūnijam pagarināt Valstī noteikto ārkārtas situāciju un Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikumus augstskolām un koledžām “Par studiju procesa un studiju programmu valsts pārbaudījumu organizēšanu studiju programmās pēc 2020. gada 12. maija”, LSPA rektors Juris Grants izdevis rīkojumu, attālināti organizēt  studiju kursu noslēguma pārbaudījumus tā dēvētajā “sesijas laikā”, arī bakalauru, maģistru, kvalifikācijas un promocijas darbu aizstāvēšanas un konsultācijas.

Lasīt tālāk...
 

ŽURNĀLA “SPORTA AVĪZE” INTERVIJA AR PSIHOLOĢI, LSPA DOCĒTĀJU GUNDEGU ULMI: SPORTS KĀ ATBALSTS KRĪZES LAIKĀ

Drukāt

AL1 3930 350 Cropped 2Covid-19 krīzes izraisītā pandēmija radījusi līdz šim nepieredzētu pasaules apstāšanos. Lielākā daļa cilvēku jau ilgas nedēļas strādā no mājām, bet daudzi citi zaudējuši darbu un atrodas neziņā par nākotni. Turklāt izmisumā ir arī sporta līdzjutēji, jo pilnībā apstājies viss, kam viņi katru dienu sekojuši līdzi. Cilvēkus no neziņas, satraukuma var izglābt nodarbošanās ar fiziskām aktivitātēm, saka sporta psiholoģe Gundega Ulme, uzsverot, ka sportošana atzīta kā viens no līdzekļiem trauksmes un depresijas mazināšanā.

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU PROREKTORE: STUDIJAS KLĀTIENĒ VAR ATSĀKTIES TIKAI PĒC ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS ATCELŠANAS

Drukāt

LSPA 2020Pagarinot ārkārtējo situāciju Latvijā līdz 9. jūnijam, LSPA studiju prorektore Andra Fernāte norāda, ka studijas klātienē LSPA var atsākties tikai pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas Valstī, bet tikmēr studējošajiem studiju process notiek attālināti.

Lasīt tālāk...
 
5 lapa no 97

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv