Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA REKTORS JURIS GRANTS IEVĒLĒTS LOK IZPILDKOMITEJĀ, PROFESORE AGITA ĀBELE –REVĪZIJAS KOMISIJĀ

Drukāt

1DM45786-12

10. jūlijā notikusi Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesija, kurā ievēlēta jaunā organizācijas vadība. LOK Izpildkomitejas jaunajā sastāvā ievēlēti 19 biedri, kuru vidū turpmākos četrus gadus darbosies arī LSPA rektors, profesors Juris Grants.

Lasīt tālāk...
 

NĀKAMOS ČETRUS GADUS LATVIJAS OLIMPISKAJĀ KOMITEJĀ DARBOSIES 4 LSPA PĀRSTĀVJI

Drukāt

LOK individualie locekli 202010. jūlijā par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) individuālajiem biedriem ievēlētas 32 personas, tostarp LSPA rektors, profesors Juris Grants, asociētā profesore Signe Luika, profesore, Starptautiskās Slidošanas asociācijas(ISU) augstākās kategorijas tiesnese daiļslidošanā Agita Ābele un docents, Starptautiskās kategorijas handbola tiesnesis Renārs Līcis.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ABSOLVĒJUŠI 24 MAĢISTRANTI UN 4 DOKTORANTI

Drukāt

IMG 0017

3.jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā diplomus par iegūto maģistra grādu un doktorantūras pabeigšanu, saņēma 20 profesionālā maģistra augstākās izglītības programma "Sporta zinātne", 4 profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Veselības aprūpes speciālists sportā” un 4 noslēdza studijas akadēmiskajā doktora augstākās izglītības programmā „Sporta zinātne”.

Lasīt tālāk...
 

FOTO: STUDIJU GADS LSPA NOSLĒDZIES AR 90 ABSOLVENTU IZLAIDUMU

Drukāt

IMG 9785 23. jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ar svinīgu absolventu izlaidumu noslēdzies 2019./2020. akadēmiskais gads. Izlaidumā diplomus saņēma 90  jaunie sporta un veselības aprūpes speciālists, doktora, maģistra un bakalaura līmeņa augstākās izglītības studiju programmas. Paldies visiem absolventiem un docētājiem par paveikto darbu!

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU GADAM NOSLĒDZOTIES, REKTORS GRANTS PATEICAS KOLEKTĪVAM UN STUDENTIEM PAR IZTURĪBU NEGAIDĪTO PĀRMAIŅU LAIKĀ

Drukāt

Juris Grants 4 2020 2Tuvojas noslēgumam 2019./2020.akadēmiskais gads – gads, kas paliks visu atmiņā ar krasām izmaiņām ierastajā akadēmiskajā un darba dzīvē, ko ieviesa Covid-19 un ar to saistītā ārkārtas situācija Latvijā un pasaulē. Vēlos īpaši pateikties Akadēmijas docētājiem, darbiniekiem un studentiem par izturību un neatlaidību šajā sarežģītajā laikā, kas ieviesa korekcijas ne tikai profesionālajā darbībā, bet arī ikviena sadzīvē un ģimenē.

Lasīt tālāk...
 

VALDĪBA LSPA MANĒŽAS REKONSTRUKCIJAS PROJEKTA IZSTRĀDEI PAREDZ 83 490 EIRO

Drukāt

IMG 0538 2

30. jūnijā Ministru kabinets atbalstījis Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkojumu, kas paredz 2 602 000 eiro no IZM 2020. gada budžeta atvēlēt sporta infrastruktūras attīstības projektiem, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Vieglatlētikas manēžas rekonstrukcijas projekta izstrādei, atvēlot projekta izstrādei 83 490 eiro. Saskaņā ar Akadēmijas provizoriskajiem aprēķiniem, kopējās  LSPA Vieglatlētikas manēžas rekonstrukcijas izmaksas ir 2 855 349 euro (ieskaitot PVN).

Lasīt tālāk...
 

LSPA PATEICAS SPORTA SPĒĻU KATEDRAS DARBINIEKIEM NORAI PĒTERSONEI UN ANDRIM SPUNDEM PAR GODPRĀTĪGU DARBU

Drukāt

IMG 9674

30.jūnijā notikušās LSPA Senāta sēdes laikā Sporta spēļu katedras asociētajam viesprofesoram Andrim SPUNDEM un vecākajai sporta zāles pārzinei Norai PĒTERSONEI pasniegti LSPA pateicības raksti par mūža ieguldījumu godprātīgā darbā, sekmējot topošo sporta un veselības aprūpes speciālistu izglītošanu un LSPA attīstību.

Lasīt tālāk...
 

FOTO: 43 JAUNIE SPORTA SPECIĀLISTI ABSOLVĒ 1. LĪMEŅA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS”

Drukāt

Matīss Miknis26. jūnijā LSPA augstākās izglītības diplomus saņēma 43 jaunie sporta speciālisti pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”. Svinīgā gaisotnē, pasniedzot diplomus, absolventus uzrunāja LSPA rektors, profesors Juris Grants, kurš īpaši novērtēja studējošo apņēmību un mērķtiecīgo darbu, lai pabeigtu studijas par spīti ārkārtas situācijas izraisītajiem izaicinājumiem studijas noslēdzošajā semestrī.

Lasīt tālāk...
 
4 lapa no 97

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv