Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA IZSLUDINA AMATU KONKURSU PĒTNIEKIEM

Drukāt

logo3Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludinājusi konkursu uz 5 vadošo pētnieku, 3 pētnieku un viena zinātniskā asistenta amatiem Veselības un sporta zinātnes nozarē LSPA Sporta zinātnes daļā (nepilna darba laika slodze). Pieteikšanās uz vakancēm notiek līdz 2019.gada 23.oktobrim.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST LAIVU BRAUCIENA ORGANIZĒŠANAS PRASMES

Drukāt

IMG-20191005-WA0017 2Lai praksē apgūtu laivu brauciena plānošanas, organizēšanas un vadīšanas prasmes, 5. oktobrī LSPA 4. kursa studenti organizēja rekreācijas kvalifikācijas studiju kursa “Āra aktivitātes” laivu brauciens pa Daugavu un Zundas kanālu Rīgā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKTORS AR LOK VADĪBU PĀRRUNĀ SITUĀCIJU AUGSTU SASNIEGUMU SPORTĀ

Drukāt

IMG 76312.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika rektora Jura Granta tikšanās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadību, kuras laikā apsprieda jautājumu par nepieciešamību izstrādāt vienotu ilgtermiņa stratēģisko redzējumu augstu sasniegumu sporta attīstībai Latvijā.

Lasīt tālāk...
 

SIEVIETE - LĪDERE SPORTĀ: PROFESORE ĀBELE UZSTĀJAS EIROPAS UNIVERSITĀŠU SPORTA ASOCIĀCIJAS KONFERENCĒ

Drukāt

womenNo 26. līdz 27.septembrim, Aveiro (Portugāle), risinājās Eiropas Universitāšu sporta asociācijas (EUSA) konference un Ģenerālā Asambleja, kurā LSPA profesore Agita Ābele piedalījās diskusijā “Sieviete - līdere sportā”. Profesore, kā Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente un Latvijas Sporta federāciju padomes valdes locekle, dalījās savā personiskajā pieredzē, aicinot dzīvot un strādāt ievērojot līdzsvaru starp dzimumiem; uzskatiem; starp jauno un pieredzējušo paaudzi; starp paliekošām vērtībām un jauniem izaicinājumiem; starp darbu un atpūtu. 

Lasīt tālāk...
 

ARĪ ŠOGAD LSPA SPECIĀLISTE PALĪDZ IZVINGROTIES IZM DARBINIEKIEM

Drukāt

70378398 2430768560306368 517467456642482176 o 2LSPA Vingrošanas katedras speciāliste Diāna Rutks Arī Rutkis Olimpiskās dienas rītā – 20.septembrī, bija devusies uz Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), lai tās darbiniekus iedvesmotu izvingrināt savus muskuļus un atlikušo darba dienu pavadīt labā noskaņojumā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI UN DARBINIEKI VINGRO OLIMPISKAJĀ DIENĀ

Drukāt

IMG 7335Piektdien – 20.septembrī, arī mūsu Augstskolā notika “Olimpiskā diena 2019”, ar moto TU VARI, JA TU DARI!, kurā piedalījās 180 LSPA studenti un darbinieki.Uzmundrinošus vārdus pirms sporta aktivitātēm teica LSPA rektors profesors Juris Grants, kā arī īpašais viesis - trīskārtējais Olimpisko spēļu dalībnieks pludmales volejbolā, Akadēmijas 3.kursā studējošais Aleksandrs Samoilovs.

Lasīt tālāk...
 

LSPA VADĪBA AR AIZSARDZĪBAS MINISTRIJAS UN JAUNSARDZES CENTRA PĀRSTĀVJIEM PĀRRUNĀ VALSTS AIZSARDZĪBAS MĀCĪBAS SKOLOTĀJU SAGATAVOŠANU

Drukāt

IMG 7298

Lai Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) līdz 2020. gada vasarai pilnībā izstrādātu un licencētu jauno profesionālā bakalaura studiju programmu «Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība», kas paredz valsts aizsardzības mācības skolotāju sagatavošanu darbam skolās, 11. septembrī Augstskolā notika LSPA, Aizsardzības ministrijas un Jaunsardzes centra pārstāvju darba sanāksme. Tajā pārrunāti turpmākie institūciju sadarbības plāni un paveiktie darbi valsts aizsardzības mācības ieviešanā un jaunsargu instruktoru izglītošanā.

Lasīt tālāk...
 

LEPOJAMIES! LSPA STUDĒJUŠAIS, PROFESORES SOLOVJOVAS DĒLS UN AUDZĒKNIS, VALĒRIJS KALMIKOVS VEICIS VĒSTURISKU PELDĒJUMU PĀRI LAMANŠAM

Drukāt

68866055 10156534295563097 7515407175531888640 n90.gadu vidū LSPA studējušais olimpietis un Augstskolas profesores Jeļenas Solovjovas dēls un audzēknis, Valērijs Kalmikovs kļuvis par pirmo Latvijas pārstāvi, kurš pārpeldējis Lamanša jūras šaurumu no Lielbritānijas uz Franciju (34km). Viņš to paveica naktī no 8. uz 9.septembri, distancē pavadot 11 stundas un 13 minūtes.

Lasīt tālāk...
 
4 lapa no 90

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv