Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA SATVERSMES SAPULCĒ IEVĒL JAUNOS SENATORUS UN AKADĒMISKO ŠĶĪRĒJTIESU

Drukāt

IMG 778024. oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Satversmes sapulces dalībnieki, darbam uz turpmākajiem trīs gadiem, ievēlējuši 32 jaunos Senāta senatorus, tai skaitā sešus studentus, kuri LSPA Senātā pilnvaroti pārstāvēt studējošo intereses. Satversmes sapulcē piedalījās 73 no 87 balss tiesīgajiem delegātiem.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTI KOPĀ AR JAUNAJIEM FUTBOLISTIEM PRAKTIZĒJAS SPORTA STUNDAS VADĪŠANĀ

Drukāt

2EE555AB-B580-45D6-9D24-83102DBCA96121. oktobrī bakalaura programmas “Sporta zinātne” 2.kursa studentiem notika nodarbības studiju kursā “Futbola pamati un didaktika”. Studenti sadarbībā ar LSPA Sporta spēļu katedru un futbola skolas “Futbola Parks Academy” audzēkņiem praktiskā veidā organizēja un vadīja sporta stundu ar futbola ievirzi.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA AMATU KONKURSU PĒTNIEKIEM

Drukāt

logo3Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludinājusi konkursu uz 5 vadošo pētnieku, 3 pētnieku un viena zinātniskā asistenta amatiem Veselības un sporta zinātnes nozarē LSPA Sporta zinātnes daļā (nepilna darba laika slodze). Pieteikšanās uz vakancēm notiek līdz 2019.gada 23.oktobrim.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST LAIVU BRAUCIENA ORGANIZĒŠANAS PRASMES

Drukāt

IMG-20191005-WA0017 2Lai praksē apgūtu laivu brauciena plānošanas, organizēšanas un vadīšanas prasmes, 5. oktobrī LSPA 4. kursa studenti organizēja rekreācijas kvalifikācijas studiju kursa “Āra aktivitātes” laivu brauciens pa Daugavu un Zundas kanālu Rīgā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKTORS AR LOK VADĪBU PĀRRUNĀ SITUĀCIJU AUGSTU SASNIEGUMU SPORTĀ

Drukāt

IMG 76312.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika rektora Jura Granta tikšanās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadību, kuras laikā apsprieda jautājumu par nepieciešamību izstrādāt vienotu ilgtermiņa stratēģisko redzējumu augstu sasniegumu sporta attīstībai Latvijā.

Lasīt tālāk...
 

SIEVIETE - LĪDERE SPORTĀ: PROFESORE ĀBELE UZSTĀJAS EIROPAS UNIVERSITĀŠU SPORTA ASOCIĀCIJAS KONFERENCĒ

Drukāt

womenNo 26. līdz 27.septembrim, Aveiro (Portugāle), risinājās Eiropas Universitāšu sporta asociācijas (EUSA) konference un Ģenerālā Asambleja, kurā LSPA profesore Agita Ābele piedalījās diskusijā “Sieviete - līdere sportā”. Profesore, kā Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente un Latvijas Sporta federāciju padomes valdes locekle, dalījās savā personiskajā pieredzē, aicinot dzīvot un strādāt ievērojot līdzsvaru starp dzimumiem; uzskatiem; starp jauno un pieredzējušo paaudzi; starp paliekošām vērtībām un jauniem izaicinājumiem; starp darbu un atpūtu. 

Lasīt tālāk...
 

ARĪ ŠOGAD LSPA SPECIĀLISTE PALĪDZ IZVINGROTIES IZM DARBINIEKIEM

Drukāt

70378398 2430768560306368 517467456642482176 o 2LSPA Vingrošanas katedras speciāliste Diāna Rutks Arī Rutkis Olimpiskās dienas rītā – 20.septembrī, bija devusies uz Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), lai tās darbiniekus iedvesmotu izvingrināt savus muskuļus un atlikušo darba dienu pavadīt labā noskaņojumā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI UN DARBINIEKI VINGRO OLIMPISKAJĀ DIENĀ

Drukāt

IMG 7335Piektdien – 20.septembrī, arī mūsu Augstskolā notika “Olimpiskā diena 2019”, ar moto TU VARI, JA TU DARI!, kurā piedalījās 180 LSPA studenti un darbinieki.Uzmundrinošus vārdus pirms sporta aktivitātēm teica LSPA rektors profesors Juris Grants, kā arī īpašais viesis - trīskārtējais Olimpisko spēļu dalībnieks pludmales volejbolā, Akadēmijas 3.kursā studējošais Aleksandrs Samoilovs.

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 90

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv