Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

AKTUALIZĒTS 08.02.2021: STUDIJU OTRAIS SEMESTRIS LSPA NOTIEK ATTĀLINĀTI

Drukāt

8 februaris ierobezojumi LSPA 2021 IGInformācija aktualizēta saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta 2021.gada 5.februārī izdoto rīkojumu Nr.7 “Par daļēji attālināta darba organizācijas turpināšanu un speciālu regulējumu praktiskās daļas apguvei profesionālās bakalaura studiju programmas “Fizioterapija” 4.studiju gada studējošajiem”, kas nosaka no 2021.gada 8.februāra līdz Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām – 6.aprīlim, studējošo izglītības procesu organizēt TIKAI attālināti, paredzot iespēju daļēju praktiskās daļas apguvi īstenot studiju programmas “Fizioterapija” 4. kursā studējošajiem individuāli, ja to nav iespējams veikt attālināti un tā ir nepieciešama kvalifikācijas ieguvei.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENA. VIDEO UN PREZENTĀCIJAS

Drukāt

ADD marts YT IGLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 23.martā Atvērto durvju dienu organizēja ZOOM, YouTube un Facebook tiešsaistes platformās, kurām pieslēdzās 174 interesenti. Paldies par izrādīto interesi un mums veltīto laiku! Šeit publicēts Atvērto dienu tiešraides ieraksts un prezentācijas par Akadēmijā apgūstamajām studiju programmām „Sporta zinātne” un „Veselības aprūpe”, par dokumentu iesniegšanas laikiem un uzņemšanas prasībām augstskolā, kā arī iestājpārbaudījumu norises kārtību.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SAŅĒMUSI “ERASMUS” AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS HARTU NĀKAMAJAM PROGRAMMAS POSMAM 2021-2027

Drukāt

Erasmus Harta 2021Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) saņēmusi Eiropas Savienības programmas “Erasmus” jauno Augstākās izglītības HARTU, kas Akadēmijai no 2021. līdz 2027. gadam ļauj turpināt “Erasmus+” mobilitātes un sadarbības projektus.

Lasīt tālāk...
 

15.APRĪLĪ LSPA PIEDALĪSIES RĪGAS DOMES VIRTUĀLAJĀ AUGSTSKOLU ATVĒRTO DURVJU DIENĀ. AICINĀTI RĪGAS VIDUSSKOLĒNI

Drukāt

Augstskolas 2Ceturtdien - 15.aprīlī, no plkst. 14:00, šeit: https://events.tiesraides.lv/skola2021, notiks virtuāls analogs ikgadējai izglītības izstādei “SKOLA”, kur Rīgas skolu 11. un 12. klašu audzēkņi aicināti iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām 10 Latvijas augstskolās.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORE AGITA ĀBELE TURPINĀS DARBU LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOMES VALDĒ

Drukāt

Sveicam Agitu Abeli 2021 IGLatvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdē uz nākamo termiņu – 4 gadiem, pārvēlēta LSPA profesore, Latvijas Augstskolu sporta savienības valdes priekšsēdētāja un Starptautiskās Slidošanas asociācijas tiesnese Agita ĀBELE.

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAI 100. TAPIS JUBILEJAS LOGO

Drukāt

LSPA 100 logo2021 IGŠogad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) gaidāma nozīmīga jubileja. 2021. gada 6.septembrī apritēs 100 gadi kopš dibināta Latvijā pirmā augstākās izglītības iestāde sporta jomā, tagadējā – LSPA. Šajos gados mūsu augstskola augusi un attīstījusies līdz ar Latvijas valsti, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu Valsts sporta dzīves veidošanā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA AICINA DARBĀ PROJEKTA KOORDINATORU

Drukāt

LSPA petnieku konkurss22. martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsludinājusi konkursu uz projekta koordinatora amatu, uz noteiktu laiku, nepilnu slodzi. Bruto darba algu mēnesī 1000 EUR par nepilnu slodzi

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ VADOŠĀ PĒTNIEKA AMATU

Drukāt

LSPA petnieku konkurss18.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsludinājusi konkursu uz vadošā pētnieka amatu Veselības un sporta zinātnes nozarē, LSPA Sporta zinātnes daļā, nepilna darba laika slodze. Nepieciešams zinātniskais doktora grāds.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 100
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv