Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LTV ZIŅU DIENESTS: LSPA STUDENTI MUDINA SENIORUS KUSTĒTIES VAIRĀK

Drukāt

Dzivo dzivi kustiba 2020Arī šonedēļ Latvijā turpinās “Eiropas Sporta nedēļa”, kuras laikā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) fizioterapijas studenti apmeklē sociālās aprūpes centrus un pansionātus. Vairākums pasākumu notiek Rīgā, bet LSPA Veselības aprūpes maģistrantūras programmas "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā" specializācijas studente Annija Strode izvēlējās doties uz Talsu novada pansionātu “Lauciene”, lai ar vienkāršiem, bet efektīviem, vingrinājumiem izkustinātu seniorus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA FIZIOTERAPIJAS STUDENTI PIEDALĀS EIROPAS SPORTA NEDĒĻAS PASĀKUMOS

Drukāt

IMG 0952No 23. līdz 30. septembrim Latvijā jau 6. reizi notiek “Eiropas Sporta nedēļa 2020 #BEACTIVE”, kuras mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem. Arī Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija sadarbībā ar LSPA programmas “Fizioterapija” 4. kursa studentiem aktīvi iesaistās Sporta nedēļas pasākumos un 6 aprūpes centros un pansionātos organizē sporta dienas senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iepazīstinot viņus ar vienkāršiem un efektīviem vingrinājumiem ikdienas fizisko aktivitāšu veikšanai.

Lasīt tālāk...
 

POZITĪVU EMOCIJU PIESĀTINĀTĀ GAISOTNĒ LSPA NOTIKUSI “OLIMPISKĀ DIENA 2020”

Drukāt

OD 2020 IG18.septembrī 520 Latvijas vietās norisinājās “Olimpiskā diena 2020”, kas pulcēja vairāk nekā 120 000 pasākuma dalībniekus. Jau tradicionāli, arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedalījās Olimpiskās dienas aktivitātēs, kas šogad notika pie Akadēmijas centrālās ieejas. Pozitīvu emociju piesātinātā gaisotnē bakalaura programmas “Sporta zinātne” 1. kursa studenti demonstrēja iemācīto “Olimpiskās dienas” vingrošanas kompleksu, kas tika papildināts ar katras grupas oriģināliem vingrojumu elementiem.

Lasīt tālāk...
 

VIDEO: SĀKOTIES JAUNAJAM STUDIJU GADAM, REĢIONĀLĀ TELEVIZIJA VIESOJAS LSPA

Drukāt

ReTV: Jaunais studiju gads nes ne tikai virkni jaunu nosacījumu Latvijas augstskolās, bet arī daudzus patīkamus notikumus, jo īpaši vienā no vecākajām augstākās izglītības iestādēm – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kas, atzīmējot tuvojošos simtgadi, svinīgi iesvētīja savu jauno karogu, kā arī iepazīstināja ar jauno Veselības aprūpes sportā izpētes centru. Akadēmijai tika pasniegts arī starptautiski novērtētais sertifikāts “Investors in Excellence”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATKĀRTOTI PIEŠĶIR "INVESTORS IN EXCELLENCE" SERTIFIKĀTU

Drukāt

IMG 06264. septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) svinīgi pasniegts starptautiski novērtētā “Investors in Excellence” (Investori izcilībā) sertifikāts, kas apliecina LSPA atbilstību pasaules izcilības standartiem augstākajā izglītībā.

Lasīt tālāk...
 

ATZĪMĒJOT LSPA 99. GADADIENU, LSPA IESVĒTA JAUNO KAROGU

Drukāt

IMG 0605 26. septembrī LSPA atzīmē savu 99. pastāvēšanas gadadienu. Atzīmējot šo – Akadēmijai nozīmīgo, notikumu, 4. septembrī, notika svinīga jaunā Akadēmijas karoga iesvētīšana un uzvilkšana karoga mastā. Karogu iesvētīja Rīgas Krusta evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītājs Kārlis Rūdolfs Zikmanis, klātesot LSPA vadībai, akadēmiskajam personālam, studējošo pārstāvjiem un viesiem.

Lasīt tālāk...
 

PAR JAUNĀ AKADĒMISKĀ GADA STUDIJU ORGANIZĒŠANU “COVID-19” IEROBEŽOŠANAI

Drukāt

JAUNA GADA STUDIJU ORGANIZESANA COVID IEROBEŽOŠANAI2020./2021. akadēmiskais gads Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) sāksies 1. septembrī. Atbilstoši situācijai valstī, kas saistīta ar Covid-19 ierobežošanu, plānots, ka nodarbības visiem 1. kursā studējošajiem, kā arī nepilna laika klātienē un neklātienē studējošajiem notiks klātienē; pārējos kursos studējošie – 2., 3., un 4. kursā, mācīsies daļēji attālināti. Patlaban LSPA izstrādā nodarbību sarakstus studiju procesa nodrošināšanai, lai tas būtu iespējami drošs visām iesaistītajām pusēm. Pēc 25. augusta, pakāpeniski, tos publicēs LSPA mājaslapas sadaļā “Nodarbību saraksti”.

Lasīt tālāk...
 

AIZSARDZĪBAS NOZARE AICINA KĻŪT PAR VALSTS AIZSARDZĪBAS MĀCĪBAS SKOLOTĀJU

Drukāt

VAM Logo-01 23. un 7. septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsludinājusi papildu uzņemšanu un dokumentu pieņemšanu nepilna laika neklātienes studijām bakalaura programmā „Sporta zinātne”, kurā aicināti iestāties interesenti, kuri nākotnē plāno apgūt programmu valsts aizsardzības mācības skolotāju sagatavošanai.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 97

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv