Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ DOCENTA AMATU

Drukāt

LSPA 2020Latvijas  Sporta  pedagoģijas  akadēmija 31.janvārī izsludinājusi  konkursu uz Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, airēšanas, tūrisma un rekreācijas katedras docenta amatu veselības un sporta zinātnes nozarē, sporta pedagoģijas apakšnozarē, studiju kursā “Airēšana, smaiļošana un kanoe airēšana”, kā arī treniņu teorijas pedagoģiskās pilnveides (TTPP) airēšanā nodrošināšanā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ ASOCIĒTĀ PROFESORA AMATU ACIKLISKO SPORTA VEIDU KATEDRĀ

Drukāt

LSPA 2020Latvijas  Sporta  pedagoģijas  akadēmija izsludinājusi  konkursu uz  Aciklisko sporta veidu katedras asociētā profesora amatu Veselības un sporta zinātnes nozares Sporta pedagoģijas apakšnozarē. Studiju kursi “Atlētiskā sagatavošana”, “Sporta un fitnesa tirgzinības”; pedagoģiskās pilnveides kvalifikācijas (PPK) un treniņu teorijas pedagoģiskā pilnveide (TTPP): fitness.

Lasīt tālāk...
 

JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANAS KOMISIJA AKTĪVI IESAISTĀS NOVADU “KARJERAS DIENAS” PASĀKUMOS. SKOLĒNIEM LIELA INTERESE PAR LSPA!

Drukāt

WhatsApp Image 2022-11-30 at 10.02.43 2Kupls skaits Rīgas, Kuldīgas, Balvu un Liepājas skolēnu interesējas par studiju iespējām un vēlas studēt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA). To apliecina jauniešiem organizētās aktivitātes dažādos “Karjeras dienas” pasākumos, ko organizēja Rīgas, Kuldīgas, Balvu un Liepājas novadi un vidusskolas, aicinot ar savu studiju piedāvājumu pie skolēniem viesoties Latvijas augstskolas, tai skaitā LSPA.

Lasīt tālāk...
 

MŪSU MAĢISTRANTŪRAS STUDENTS NO TURCIJAS - DOGANS ALPS ARINS, AICINA STUDĒT LSPA

Drukāt

Nac studet 2023 IGNāc studēt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā - ar pārliecību saka mūsu maģistrantūras students no Turcijas - Dogans Alps Arins.

Lasīt tālāk...
 

ASOCIĒTĀ PROFESORE SIGNE LUIKA ATKĀRTOTI IEVĒLĒTA EIROPAS SPORTA UN NODARBINĀTĪBAS OBSERVATORIJAS VALDĒ

Drukāt

No 13. līdz 15.decembrim notikušajā Eiropas Sporta un nodarbinātības observatorijas (EOSE) ģenerālajā asamblejā, kas šogad, pēc divu gadu pārtraukuma, notika klātienē Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē, LSPA Vadības un komunikācijas zinātnes katedras vadītāja, asociētā profesoreSigne Luika atkārtoti ievēlēta par tās valdes locekli.
EOSE Event Bucharest 13-14Dec2022 98

Lasīt tālāk...
 

20 LSPA SPORTA DEJU PĀRU KONKURENCĒ UZVAR ARTA LOGINA UN RAINERS IKVILDS

Drukāt

13.decembrī jau 23.reizi norisinājās LSPA Studentu sporta deju ieskaites sacensības, kurās piedalījās 20 studiju programmā “Sporta zinātne” 4. kursa deju pāri. Par konkursa absolūtajiem uzvarētājiem, iegūstot Akadēmijas rektora Jura Granta kausu, kļuva Rainers Ikvilds un Arta Logina. Elegantākā pāra titulu žūrijas pārstāvji piešķīra Vladislavam Tretjakovam un Endijai Džindžai. Savukārt skatītāju simpātiju balvu ieguva Matīss Matigars Ezeriņš un Janita Dzelme. Sirsnīgi sveicam laureātus!

IMG 5195

Lasīt tālāk...
 

LETA: LSPA VĒLAS SAGLABĀT AUTONOMIJU, IEKĻAUJOTIES RSU

Drukāt

14927389t1h8c41 2Z/a LETA, 28.10.2022. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) vēlas palikt kā autonoma augstskola, iekļaujoties Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), un darboties saskaņā ar Augstskolu likumu un LSPA Satversmi, strādājot valsts un sporta nozares labā, šādu LSPA viedokli pauda LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Ilze Āķe-Vīksne. LSPA strādā veiksmīgi, ar esošajiem budžeta līdzekļiem attīsta pētniecību, īsteno akadēmisko darbu, gatavojot izglītotus sporta un veselības aprūpes profesionāļus sporta nozarei.

Lasīt tālāk...
 

POPULĀRĀKĀ APMAIŅAS PROGRAMMA “ERASMUS+” JOPROJĀM PIEPRASĪTA STUDENTU UN DOCĒTĀJU VIDŪ

Drukāt

20210424 132213 2Kvalitatīva izglītība un plašs redzes loks ir būtiski priekšnosacījumi veiksmīgas karjeras attīstībai. Tamdēļ jaunieši aktīvi meklē izglītības iespējas ārvalstīs. Arī LSPA pārstāvji no 2020.gada jūlija līdz 2022.gada oktobrim devās studentu un docētāju “Erasmus+” mobilitātē. Projekta ietvaros īstenojās 15 studentu un 14 docētāju mobilitātes Eiropas augstskolās. Arī šobrīd noslēgusies  pieteikšanās studiju gada pavasara semestrim. Tālāko dokumentu kārtošanu studijām ārvalstīs turpinās 6 LSPA studējošie.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 115
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv