Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

AICINĀM MŪSU KOMANDAI PIEVIENOTIES DIVUS DATORSISTĒMU TEHNIĶUS

Drukāt

AICINĀM DARBĀ DATORSISTĒMU TEHNIĶUS pngLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina savai komandai pievienoties divus DATORSISTĒMU TEHNIĶUS. Kandidātiem nepieciešama vidējā profesionālā izglītība IT jomā (papildināta ar darba specifikai nepieciešamajām zināšanām) vai atbilstoša akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība Motivācijas vēstuli un CV, ar norādi “Konkurss – datorsistēmu tehniķis”, līdz šā gada 17.novembrim jānosūta e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lasīt tālāk...
 

IZSLUDINĀTS KONKURSS UZ LSPA SPORTA KLUBA VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA AMATU

Drukāt

2021.gada 20.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta klubs izsludināja konkursu uz Valdes priekšsēdētāja amatu

Saskaņā ar LSPA Sporta kluba Statūtiem Valdes priekšsēdētāja amatam var pieteikties LSPA Sporta kluba biedrs, iepriekš iesniedzot CV un savu redzējumu kluba turpmākajai attīstībai. Dokumenti iesniedzami līdz 2021.gada 12. novembrim LSPA Sporta kluba Valdes priekšsēdētājam Sergejam Saulītem, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 208. kabinetā, ievērojot Valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

Lasīt tālāk...
 

VIRTUĀLIE PASĀKUMI PAR JĀTNIEKU SPORTA VĒSTURI

Drukāt

Jātnieku sports ir viens no senākiem sporta veidiem – gan seno, gan moderno Olimpisko spēļu neatņemama sastāvdaļa. Šogad arī Latvijas jātnieki ar godu piedalījās Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēles Tokijā: Kristaps Neretnieks startēja konkurā un iekļuva finālā, toties Rihards Snikus izcīnīja divas sudraba medaļas Paralimpiskajā iejādē. 

Mūsu virtuālā pasākumu sērija, kas norisināsies laika periodā no š.g. oktobra līdz 2022.gada maijam, iepazīstinās dalībniekus ar jātnieku sporta vēsturi, lietojot vairākus formātus – lekcijas, seminārus, grāmatas atvēršanas svētkus, apaļā galda diskusijas un darbnīcas, ļaujot satikties ar starptautiskajiem vēsturniekiem un sporta speciālistiem drošā virtuālajā vidē.

Tiešsaistes PASĀKUMI notiks:
2021.gada 28.oktobrī plkst.18:00
- lekcija par pajūgu braukšanas vēsturi, lektore Katlīna Hak (Kathleen Haak)

2021.gada 26.novembrī plkst.18:00
- seminārs ”Jātnieku sports tiesību vēstures skatījumā"

2021.gada 9.decembrī plkst.18:00
- žurnāla Cheiron: The international Journal of Equine and Equestrian History un
rakstu krājuma “Zirgs uz robežas. Jāšana un jātnieks” (The Liminal Horse: Equitation and Boundaries) atvēršana

2022.gada 20.janvārī plkst.18:00
- seminārs "Jātnieku sporta vēsture Skandināvu valstīs"

2022.gada 24.februārī plkst.18:00
- seminārs “Pasaules jāšanas tradīcijas: pagātne un mūsdienas"

2022.gada 24.martā plkst.18:00
- seminārs "Jāšana un jātnieku sports kā kultūrvēsturiskais mantojums"

2022.gada 21.aprīlī plkst.18:00
- apaļā galda diskusija "Jātnieku sports vai zirgu sports? Jātnieka un zirga attiecības dažādos sporta veidos"

2022.gada 19.maijā plkst.18:00
-  virtuālā darbnīca "Jātnieku cīņas (rossfechten) paņēmieni un tos iekļaušana ikdienas treniņos." 

Visi pasākumi norisināsies angļu valodā, Zoom vidē.
Dalība semināros ir bez maksas, ar iepriekšējo pierakstu šeit.
Kontaktpersona Anastasija Ropa:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju sagatavoja Anastasija Ropa

 

 

PROFESORA JĀŅA LANKAS GRĀMATA "METIENU UN SITIENU BIOMEHĀNIKA" NONĀKUSI PIE LASĪTĀJIEM

Drukāt

Otrdien, š.g.12.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika Dr.habil.paed., profesora JĀŅA LANKAS sarakstītās grāmatas Metienu un sitienu biomehānika atvēršana.

Ievērojot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, ievērojamā Latvijas šķēpa metēju trenera Valentīna Mazzālīša vārdā nosauktajā auditorijā, pulcējās interesenti un potenciālie grāmatas lasītāji – profesora J.Lankas darba kolēģi, grāmatas veidotāji un izdevēji, kā arī viesi no citām organizācijām.

Lasīt tālāk...
 

PAR DROŠĪBAS PASĀKUMIEM COVID 19 INFEKCIJAS IEROBEŽOŠANAI LSPA, sākot ar š.g.11.OKTOBRI

Drukāt

Pagājušajā nedēļā Ministru kabinets (MK) izdeva divus būtiskus normatīvos aktus, kas nosaka reglamentāciju Covid-19 infekcijas kontekstā.
Tie ir: 
a) MK noteikumi Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas nosaka vispārējo turpmāko reglamentāciju, un 
b)   MK rīkojums Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kas nosaka, ka valstī uz trīs mēnešiem ir izsludināta ārkārtējā situācija un tās laikā dažādās jomās, sektoros un iestādēs, arī augstskolās, tiek noteikti vēl pastiprinātāki (salīdzinājumā ar MK noteikumiem Nr.662) ierobežojošie pasākumi.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORA JĀŅA LANKAS GRĀMATAS "METIENU UN SITIENU BIOMEHĀNIKA" PREZENTĀCIJA 12.OKTOBRĪ

Drukāt

Otrdien, 12.oktobrī plkst.11.30 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks Dr.habil.paed., profesora JĀŅA LANKAS sarakstītās grāmatas Metienu un sitienu biomehānika atvēršana.

Lasīt tālāk...
   

SATVERSMES SAPULCE IEVĒL JAUNU LSPA SENĀTA SASTĀVU

Drukāt

Š.g. 30.septembrī Akadēmijas konferenču zālē, ievērojot noteiktos pulcēšanās un epidemioloģiskās drošības nosacījumus, notika Satversmes sapulce, kuras galvenais darba kārtības jautājums bija LSPA Senāta jaunā sastāva ievēlēšana. Satversmes sapulcē saskaņā ar noteiktajām pārstāvniecības kvotām piedalījās akadēmiskā personāla, darbinieku un studējošo pārstāvji.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 105
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv