Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

DARBAM LSPA TIEK MEKLĒTS FINANŠU SPECIĀLISTS. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 14. APRĪLIM

Drukāt

te ir darbs finansistamLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina savai komandai pievienoties projekta koordinatoru finanšu un grāmatvedības jautājumos. Motivācijas vēstule un CV, ar norādi “Konkurss – Projekta koordinators finanšu un grāmatvedības jautājumos”, līdz šā gada 14. aprīlim sūtīt e-pastā:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālrunis uzziņām: 67543431.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ DOCENTA AMATU

Drukāt

LSPA 2020Latvijas  Sporta  pedagoģijas  akadēmija izsludinājusi  konkursu uz Vadības un komunikāciju zinātnes katedras docenta amatu veselības un sporta zinātnes nozarē, sporta teorijas un vēstures apakšnozarē, studiju kursa “Projektu izstrāde” un “Lietvedība” nodrošināšanā.

Lasīt tālāk...
 

PAR STUDIJU UN DARBA KĀRTĪBU LSPA NO 13. MARTA LĪDZ 14. APRĪLIM

Drukāt

Par studiju kartibu 20 20Lai mazinātu koronavīrusa “Covid-19” inficēšanās riskus Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, studējošajiem, strādājošajiem un apmeklētājiem, laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtraukts studiju process klātienē un veikti apmeklētāju ierobežojumi. Lēmums pieņemts saskaņā ar Latvijas valdības 12. marta lēmumu Valstī izsludināt ārkārtas stāvokli, lai ierobežotu “Covid-19” izplatību.

Lasīt tālāk...
 

SĀKOT AR 13. MARTU, STUDIJU PROCESS LSPA NOTIEK ATTĀLINĀTI. STUDENTIEM AKADĒMIJĀ NAV JĀBŪT.

Drukāt

Attalinatas macibas 2020 martsSaskaņā ar 2020. gada 12. marta Krīzes vadības padomes lēmumu - valstī izsludināt ārkārtas situāciju un pārtraukt mācību procesa norisi klātienē visās izglītības iestādēs, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), sākot no piektdienas – 13. marta, līdz 14. aprīlim atceļ visas klātienes studiju nodarbības un lekcijas, nodrošinot studiju procesu attālināti. LSPA vadība studentus un docētājus par tālāko rīcību informēs Akadēmijas individuālajos e-pastos un komunikācijas kanālos.

Lasīt tālāk...
 

LSPA UZ LAIKU ATCEĻ VISUS AKADĒMIJĀ PLĀNOTOS MASU PASĀKUMUS, TAI SKAITĀ ATVĒRTO DURVJU DIENU MARTĀ

Drukāt

Atcelti pasakumi IGŅemot vērā Latvijas Republikas Veselības ministrijas un Valsts Darba inspekcijas ieteikumus koronavīrusa Covid-19 izplatības laikā, kā arī ievērojot Epidemioloģiskās drošības likumu, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) līdz turpmākam rīkojumam atceļ visus Akadēmijā gaidāmos masu pasākumus, tai skaitā 24. martā plānoto Atvērto durvju dienu.

Lasīt tālāk...
 

PRECIZĒTS: ATVĒRTO DURVJU DIENA LSPA NOTIKS 9. MAIJĀ

Drukāt

Atverto durvju diena 9 maijsPRECIZĒTS NORISES LAIKS. Šogad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas ATVĒRTO DURVJU DIENA notiks sestdien – 9. maijā. Pasākums sāksies pulksten 12.00 un norisināsies 2. stāva Konferenču zālē (216.telpa).

Lasīt tālāk...
 

STUDENTI IZSTRĀDĀ PRIEKŠLIKUMUS LŪZNAVAS MUIŽAS REKREATĪVAJĀM AKTIVITĀTĒM

Drukāt

20200307 164244 2Šogad LSPA Slēpošanas katedras ziemas nometņu cikls noslēdzies ar Rekreācijas nometni, kas Rēzeknes apkārtnē risinājās no 6. līdz 7.martam. Nometnē piedalījās 18 rekreācijas kvalifikācijas studenti asociētās profesores Ingrīdas Smukās un docenta Kalvja Ciekura vadībā.

Lasīt tālāk...
 

IZSTĀDĒ "SKOLA 2020" VĒRĀ ŅEMAMA INTERESE PAR LSPA STUDIJU PROGRAMMĀM

Drukāt

Skola 2020 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) no 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalā ar savu izstāžu stendu piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2020”. Trīs dienās LSPA stendu apmeklēja vairāk nekā 400 interesenti, kuri iepazinās ar studiju iespējām Akadēmijā. Apmeklētāji vienlīdz aktīvi interesējās par studiju programmām “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”, kā arī iepazināsar jauno studiju programmu valsts aizsardzības mācības skolotājiem.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 92

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv