Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

ŠOGAD LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAI 100. TAPIS JUBILEJAS LOGO

Drukāt

LSPA 100 logo2021 IGŠogad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) gaidāma nozīmīga jubileja. 2021. gada 6.septembrī apritēs 100 gadi kopš dibināta Latvijā pirmā augstākās izglītības iestāde sporta jomā, tagadējā – LSPA. Šajos gados mūsu augstskola augusi un attīstījusies līdz ar Latvijas valsti, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu Valsts sporta dzīves veidošanā.

Lasīt tālāk...
 

Aktualizēts 21.12.2020. NO 21.DECEMBRA LĪDZ VALSTĪ IZSLUDINĀTĀS ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS BEIGĀM STUDIJAS LSPA NOTIEK TIKAI ATTĀLINĀTI

Drukāt

COVID ierobezosana no 21decInformācija precizēta saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta 2020.gada 18.decembrī izdoto rīkojumu, kas nosaka no 2020.gada 21.decembra līdz Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām studējošo izglītības procesu organizēt TIKAI attālināti.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRU KABINETS: TURPINĀSIM IEVĒROT DROŠĪBAS PASĀKUMUS!

Drukāt

COVID-19. 2021pngTurpinoties Covid-19 izplatības pieaugumam Latvijā, Ministru kabinets lēmis pagarināt līdzšinējos drošības pasākumus līdz 25. janvārim. Tie attiecas gan uz klātienes tirdzniecību, precizējot pirmās nepieciešamības preču sarakstu, gan arī uz izglītības procesu. Ir pagarināta arī mājsēde, kas būs spēkā visas nedēļas nogales līdz 25. janvārim nakts stundu laikā no plkst. 22.00 līdz 5.00. 

Lasīt tālāk...
 

LTV1: VADĪBAS UN KOMUNIKĀCIJAS KATEDRAS VADĪTĀJA SIGNE LUIKA ANALIZĒ SPORTA POLITIKAS PAMATNOSTĀDŅU PROJEKTU

Drukāt

Signe Luika LTV 2021.IGlpngPagājušā gada nogalē Izglītības un zinātnes ministrija publiskai apspriešanai nodeva Sporta politikas pamatnostādņu projektu nākamajiem 7 gadiem (2021. - 2027.), kas noteiks Latvijas sporta politikas plānošanu, tai skaitā – sporta politikas mērķus un uzdevumus šim periodam. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aktīvi iesaistījās pamatnostādņu izstrādē un priekšlikumu iesniegšanā.

Lasīt tālāk...
 

ASOCIĒTĀ PROFESORE SIGNE LUIKA IEVĒLĒTA EIROPAS SPORTA UN NODARBINĀTĪBAS OBSERVATORIJAS VALDĒ

Drukāt

EOCE Signe Luika2020.gada 17.decembrī notikušajā Eiropas Sporta un nodarbinātības observatorijas(EOSE) ģenerālajā asamblejā, kas šogad COVID 19 dēļ notika attālināti, LSPA Vadības un komunikācijas zinātnes katedras vadītāja, asociētā profesore Signe Luika ievēlēta par valdes locekli.

LSPA ir EOSE biedrs kopš 2012.gada. EOSE ir starptautiska nevalstiskā organizācija, kuras misija ir atbalstīt sporta un fizisko aktivitāšu nozares darbaspēka attīstību, apvienojot izglītību un nodarbinātību, lai nodrošinātu sporta sektorā strādājošajiem un brīvprātīgajiem nepieciešamās prasmes un iemaņas sporta nozares attīstības potenciāla veicināšanai.

EOSE pētniecības projekta “Eiropas sporta un fizisko aktivitāšu prasmes un kompetences” (ESSA – Sport) LSPA ir veikusi vairākus pētījumus par sporta nozares nodarbinātību Latvijā. Kā pazīstamākais jāmin 2019.gadā veiktais pētniecības projekts “Eiropas sporta un fizisko aktivitāšu prasmes un kompetences ” (ESSA – Sport), ko finansēja Eiropas komisija projekta Erasmus + ietvaros. Šāds pētījums pēc vienotas metodikas tika veikts visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, kura rezultātā tika izstrādāts rekomendācijas darba tirgus sportā uzlabošanai Eiropas Savienībā.

Minētajā pētniecības projekta darba grupā no Latvijas darbojās LSPA rektors, prof. Juris Grants, asoc.prof. Signe Luika, asoc. prof. Ivars Kravalis, asoc. prof. Ieva Rudzinska un docente Aiga Paikena.

Rektors, profesors Juris Grants par LSPA darbu Eiropas savienības projektā „VSPORT +”

Vairāk ar EOSE darbību var iepazīties mājas lapā: http://eose.eu

eoseInformāciju sagatavoja:
EOSE projekta koordinatore Signe Luika
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

 

LSPA PADOMNIEKU KONVENTS KONCEPTUĀLI APSTIPRINA AKADĒMIJAS ATTĪSTĪBAS STRATĒĢIJU 7 GADIEM

Drukāt

IMG 1158 216.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Padomnieku konvents attālinātajā sēdē apsprieda Augstskolai aktuālos jautājumus, kas saistīti ar studiju procesa un zinātniskās darbības nodrošināšanu pandēmijas laikā, kā arī konceptuāli apstiprināja LSPA attīstības stratēģiju no 2021. līdz 2027.gadam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA simtgades zīmols

Drukāt

LSPA 100 logo-02 2

2021. gada 6. septembrī aprit 100 gadi kopš dibināta Latvijā pirmā augstākās izglītības iestāde sporta jomā, tagadējā – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Līdz ar to Akadēmija 2021. gadu organizē simtgades zīmē, lai atzīmētu augstskolai un visai sporta sabiedrībai vēsturiski nozīmīgo notikumu.
Par godu apaļajai gadadienai, LSPA ir izstrādājusi jubilejas logo, kas tiek izmantots Augstskolas reprezentācijas un komunikācijas materiālos.
Logo lietošana paredzēta visu jubilejas gadu – 2020./2021. un 2021./2022. akdēmiskajā gadā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ VADOŠĀ PĒTNIEKA AMATU

Drukāt

LSPA petnieku konkurss10.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludinājusi konkursu uz vadošā pētnieka amatu Veselības un sporta zinātnes nozarē, LSPA Sporta zinātnes daļā. Nepieciešams zinātniskais doktora grāds.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 99
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv