LSPA/ESF projekts Nr. 8.2.2.0/20/I/004

NOTIEK SARUNAS PAR ĀRVALSTU AKADĒMISKĀ PERSONĀLA PIESAISTI DARBAM RUDENS SEMESTRĪ

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Noris komunikācija ar doktorantūras nodaļas pārstāvjiem par ārvalstu akadēmiskā personāla piesaisti darbam rudens semestrī Veselības aprūpe un sociālo zinātņu doktorantūras studiju programmās. Notiek sludinājumu saskaņošana izvietošanai EURAXESS portālā.

Lasīt tālāk...
 

Aktualitātes

Drukāt
Visi 25 projektā iesaistītie RSU doktoranti un 2 LSPA doktoranti ar zinātniskās darbības izvērtēšanas komisijas locekļu lēmumiem ir pārcelti nākamajā studiju gadā un/vai eksmatrikulēti no studijām par sekmīgi apgūtu DSP, vai ir zinātniskā grāda kandidāti.
Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGTI DARBA LĪGUMI AR DOKTORANTIEM

Drukāt

 

Ir noslēgti darba līgumi ar visiem izsludinātajā konkursā apstiprinātajiem doktorantiem, tiek veikta promocijas darbu izstrāde, to saistīto pētniecības pasākumu nodrošināšana.

Lasīt tālāk...
 

RSU UN LSPA IZSLUDINĀTAJĀ KONKURSĀ DOKTORANTU ATBALSTAM ZINĀTNISKAJĀ UN STUDIJU DARBĀ PIETEIKUŠIES 48 DOKTORANTI. APSTIPRINĀTI 29 PIETEIKUMI

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Aprīļa beigās izsludinātajā konkursā doktorantu pieteikumu atlasei projektā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) saņemts 41 pieteikums. Atbalsta grantiem pieteicās 29 Medicīnas un veselības zinātņu jomā un 12 Sociālo zinātņu jomā studējošie.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU DOKTORANTU ATBALSTAM ZINĀTNISKI PĒTNIECISKAJĀ UN STUDIJU DARBĀ

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludina konkursu doktorantu pieteikumu atlasei darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektam Nr. 8.2.2.0/20/I/004, “Atbalsts doktorantu iesaistei zinātniski pētnieciskajā un studiju darbā”.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 2

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv