LSPA/ESF projekts Nr. 8.2.2.0/20/I/004

PROMOCIJAS DARBA IZSTRĀDI TURPINA 18 DOKTORANTI

Drukāt

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Promocijas darba izstrādi turpina 18 doktoranti/grāda pretendenti. Ir aizstāvēti 3 promocijas darbi un visi 3 dalībnieki ir ievēlēti akadēmiskos amatos, ir zināmi precīzi datumi vēl 2 RSU un 2 LSPA projekta dalībnieku promocijas darbu aizstāvēšanai un plānots, ka arī viņi tiks ievēlēti/pārvēlēti augstākos amatos pēc grāda iegūšanas. Februārī darbu RSU DSP Sociālās zinātnes sāka viesdocents no ASV Feras a. Batarseh.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGTI DARBA LĪGUMI AR VĒL 13 DOKTORANTIEM VAI ZINĀTNISKĀ GRĀDA PRETENDENTIEM

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Projekta ietvaros noslēgti darba līgumi ar vēl 13 doktorantiem/zinātniskā grāda pretendentiem (RSU – 12 un LSPA - 1). Darba līguma ietvaros doktoranti izstrādāt savus promocijas darbus.

Lasīt tālāk...
 

IZVĒRTĒTAS VISAS PROJEKTA DALĪBNIEKU DARBA ATSKAITES

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva
Izvērtētas visu 26 projekta dalībnieku gala atskaites par darbu projektā. Dažiem no pirmajā konkursā apstiprinātajiem dalībniekiem pagarinātas darba attiecības, lai pilnveidotu projektā iesāktos darbus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU DOKTORANTU ATBALSTAM ZINĀTNISKI PĒTNIECISKAJĀ UN STUDIJU DARBĀ

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludina konkursu doktorantu pieteikumu atlasei darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektam Nr. 8.2.2.0/20/I/004, “Atbalsts doktorantu iesaistei zinātniski pētnieciskajā un studiju darbā”.

Lasīt tālāk...
 

NOTIEK ĀRVALSTU AKADĒMISKĀ PERSONĀLA PIESAISTE, IR IZSLUDINĀTA VIESPROFESORA ATLASE

Drukāt

ESF LSPA 2021 8220201004 galva

"Euraxess" portālā (https://euraxess.ec.europa.eu) publicēti sludinājumi ārzemju akadēmiskā personāla piesaitei, kā arī vienai viesprofesora vakancei jau saņemts pieteikums un tas izvērtēts, lai rudenī viesprofesors sāktu darbu Rīgas Stradiņa universitātē (RSU).  Projektā kopumā jau aizstāvēti 2 promocijas darbi, bet vairums vēl turpina promocijas darbu izstrādi un ar tiem saistītos pētniecības darbus. Šī gada augustā tiek plānots vēl viens doktorantu konkurss projektā, piesaitot gan RSU, gan LSPA jaunus darbiniekus. Veikts pirmais paveikto darbu izvērtējums projekta padomē."

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 3

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv