BODIBILDINGA UN FITNESA TRENERU SEMINĀRS Drukāt
Pirmdiena, 02 aprīlis 2012 12:14

P11602512012.gada 1.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās notika Bodibildinga un fitnesa treneru seminārs.

Seminārā piedalījās 43 dalībnieki, no kuriem 6 ir mācību spēki un 29 mūsu studenti.

Seminārs tika organizēts ar LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedru sadarbojoties ar National Athletic Committee Latvia Jurija Gucāna personā, kurš uzaicināja pasaulē atzīto zvaigzni no Lietuvas – Eiropas čempioni bodibildingā IFBB un divkārtējo Miss Olimpia bronzas medaļas ieguvēju Nataliju MURNIKOVIENI.

LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras vadītājs profesors Leonīds ČUPRIKS atklāja semināru ar teorētisko lekciju „Tehnisko līdzekļu klasifikācija un struktūra bodibildingā un fitnesā. Muskuļu funkcijas un to individualizācijas kontrole bodibildingā un fitnesā”.

Paldies visiem semināra dalībniekiem un lektoriem par interesantu darbu, pieredzes apmaiņu un jaunu sakaru veidošanas iespējām.

 Semināra noslēgumā visi dalībnieki saņēma

profesionālās pilnveides semināra apliecības!

Uz tikšanos nākamajā seminārā!!!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv