Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ŠODIEN CĪNĪSIMIES PAR 1.VIETU!
ŠODIEN CĪNĪSIMIES PAR 1.VIETU! Drukāt
Ceturtdiena, 29 marts 2012 09:49

Trešdien, 28.martā LSPA vīriešu basketbola komanda ļoti nozīmīgā pusfināla spēlē ar rezultātu 80-68 uzvarēja Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentu komandu.
Mūsu komandas spēlētāji parādīja izcilu apņēmību un cīņas sparu, kas vainagojās ar uzvaru un iespēju šodien sacensties finālā par SBL 2011./2012.gada sezonas čempionu titulu. Spēlē pret LLU komandu Mārtiņš Rozenbergs un Guntars Strāķis pie groziem katrs izcīnīja 10 bumbas, bet Aigars Strāķis un Arvis Savčenko - katrs 6 bumbas. Labs komandas spēles rādītājs ir tikai 12 kļūdas, kas tika pieļautas spēles laikā.
Spēlē punktus guva: Guntars Strāķis - 31 !!!, Aigars Strāķis - 18, Arvis Savčenko - 15, Mārtiņš Rozenbergs - 9, Mārcis Pliens - 4, Kaspars Baumanis - 2, Ainārs Tomašs - 1.
Otrā pusfināla spēlē Biznesa augstskolas Turiba 1.komanda ar rezultātu 81-74 uzvarēja Rīgas Stradiņa universitātes komandu.

SPĒLE  PAR  1.VIETU, kurā sacentīsies BAT 1  -  LSPA
NOTIKS  ŠODIEN
29.MARTĀ plkst. 20.00  BJSC Daugavas sporta namā
(Kr.Barona ielā 107)

sbl

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv