Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma
Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma Drukāt
Otrdiena, 27 marts 2012 20:36

Šā gada 24. martā notika Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas kausa 4. posms. Uz Gulbeni bija devušies arī LSPA sportisti, izcīnot trešo vietu komandu vērtējumā, kā arī izcīnot godalgotas vietas individuāli.

Sievietes startēja kopējā kategorijā, līdz ar ko tika vērtētas pēc Vilksa koeficienta. Inga Mālmane ar trīscīņas summu 182,5kg ieņēma 2. vietu, savukārt Dita Guzika ar summu 160kg ieņēma 3. vietu.

Vīriešu konkurencē svaru kategorijā līdz 74kg pirmo izcīnīja Raimonds Alps ar summu 502,5kg, svaru kategorijā līdz 105kg pirmo vietu izcīnīja Gunārs Pantoks ar summu 690kg. Sacensībās startēja arī Artūrs Jansons, Sandis Valdmanis, Vladimirs Poļehins un Vitālijs Bistrovs, kuri godalgotas vietas neguva, tomēr palīdzēja komandai ar kopvērtējuma punktiem.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv